Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de

  
Chat* Per tu lidhur ne Chat duhet te keni te instaluar
flash player

» Diskutime
» Muzik Shqip
» Poezi
» Lojra

Mp3 Shqip

Hyrja

Projekti Dardania.de

Eshte ndertuar si nje virtual shqiptar politikisht i pavarur e qe nuk i takon asnje organizate qeveritare apo joqeveritare, pikesynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar, me ceshtjet qe i perkasin botes se sotme shqiptare, trendeve te saj dhe ceshtjeve themelore shqiptare.

Puna jone eshte e orientuar kryesisht ne krijimin e urave lidhese ne mes te bashkekombasve dhe ne mbrojtjen e interesave kombetare.

Edhe pse shume nga ne gjindemi ne megrim, fizikisht larg atdheut, zemrat tona rrahin shqip dhe mendjen e kemi prane atdheut duke i falenderuar teknologjise qe na mundesoi nepermjet internetit te takohemi me shqiptar nga atdheu por edhe nga te gjitha anet e botes.

Detyre e jona eshte qe ta ruajme e ta njohim trashegimine e pasur qe na kane lene stergjysherit e rilindasit tane. Parim thelbesor kemi qendrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare.

Te gjithe diskutuesve u ofrojme casje te lire ne diskutime pa i cenuar asnjerit te drejten e lirise se mendimit e te shprehurit lirshem te mendimit, ndergjegjes dhe besimit.

Dardania.de
Temat me te reja
» Diskutime