PDA

View Full Version : Politika


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

 1. Dyma: Prapaskenat e bisedave me Milosevicin pėr Kosovėn
 2. Lustrohet Ali Ahmedi, ish-inspektori i shėrbimit sekret
 3. Nobel pėr paqe 2014
 4. Rugova kriminel ?!
 5. Adem Demaēi - "Nderi" i RTK-se
 6. Qeveria nen pranga !
 7. Thaēi e Kadri Veseli ndaluan protestat e '99 kur ndahej Mitrovica (VIDEO + FOTO)
 8. "Nobelisti" me strajcė nė krahė apo njeriu me shkop magjik ?!
 9. Zgjedhjet parlamentare nė Kosovė - 2014
 10. FOTO SKANDAL: Ja bomba qė do hidhte nė erė stadiumin e Beogradit
 11. Shqiptarėt provokues? Stop kėtij portretizimi!
 12. Ambasadori Amerikan nė Tiranė, Reforma nė Drejtėsi dhe Kritika apo Ofendimi
 13. hashim maxhupi dhe skender hyseni ia falen token cernagores
 14. Populli po gėzohet!
 15. Liberalizimi vs Izolimi i qytetarėve tė Kosovės
 16. Maskarada e drejtesise franceze liroi R.Haradinajn
 17. Talibanet serbo-maqedonas sulmojne DR. Selen ne kuvendin e Maqedonise
 18. Fylking: Serbėt janė psikopatė dhe derra tė mallkuar (Video)
 19. Haradinaj: SHBA-ja kėrkoi heqjen e taksės, por ne nuk e heqim
 20. Dje krijoi gjykaten speciale serbe, sot po derdh lote krokodili...
 21. Gjermania ėshtė kundėr ndryshimit tė kufijve Kosovė – Serbi