PDA

View Full Version : Politika


Faqet : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

 1. Mendja tė ēkokėlohet nga boēa e ideologjisė Enveriste
 2. A U KORRUPTUA EDHE QYQI I HAGES
 3. Dosjet politike, gjithherė krijojnė, Dosje tė reja...
 4. DESHMITĖ E REJA PĖR TĖ PAGJETURUTĖ SHQIPTAR
 5. Bardhyl Metaj: Ramė Buja dhe Dosjet Politike
 6. Bastisje, konfiskime dhe hetime ne rezidencen e Rugoves
 7. POLIMIKA MES SHATRIT DHE REXHEPIT
 8. KRIMI I ORGANIZUAR FILLON NGA PRESIDENTI RUGOVA
 9. PARTIZANĖT E PARTIVE POLITIKE - MENDONI PĖR KOMBIN
 10. A ĖSHTĖ NEXHAT DACI GIKTATOR APO UZURPATOR I KUVENDIT
 11. MISTERI I VRASJEVE NE LIRI (1999 - 2005) NĖ KOSOVĖ
 12. SHIK dhe SIGURIMI I ATDHEUT NEN NJE OMBRELL
 13. PAGA MUJORE E SIMON HASELOKUT E BARABARTĖ ME PAGĖN E TREQIND
 14. ATA - Daci, PDK dhe ORA
 15. Paditet "Teona" dhe Rexhep Qosja per Hajduteri
 16. Ne Kosove duhet krijuar e majta
 17. Padi Private ndaj Hashim Thaci
 18. U zgjuan dhampirat perseri
 19. RUGOVA - TADIQ TAKOHEN NĖ BERLIN
 20. PDK nje her dergoi akuza ne Beograd e tash ne Unmik!!!
 21. Te pa thena per njerzit e PDK-se!!
 22. Forumin Politik - Kopilin - duhet kthye UNMIK-ut te dera
 23. E VERTA PĖR DOSJEN DACI
 24. NGA GURI SYLAJ
 25. Kush do ti fitoj zgjedhjet ne Shqiperi??
 26. Bindeshmeria ndaj Minidiktatoreve...
 27. shka jau merr menja kish e hodhi benafin ne ajer
 28. MINISTRESHA TĖRMKOLLI;KĖTU NUK ĖSHTĖ DRENICĖ
 29. Pse LDK nuk ēregjistrohet nga Beogradi
 30. krasniqi apo morina????
 31. Gjykata e Shkupit denon me 10 vjet burg RAJMONDA MALECKEN
 32. PSE POPULLI I KOSOVES PO QUHET KOSOVIAN E JO KOSOVAR???
 33. Fajdegjit e Kosoves!!!
 34. KRYEMINISTRI BAJRAM KOSUMI NUK SHKON NE KS.TE OKB-SE
 35. Maqedonia e don Kosovėn, por jo edhe sovranitetin e saj
 36. Solemnisht u shėnua 24 maji - Dita e Presidentit tė Kosoves
 37. Na mungon kultura e dialogut..
 38. Formohet "Qeveria nen Hije-Serbe"
 39. LDK nuk ka aftėsi drejtuese politike
 40. UNMIKU dhe roli i tij negativ nė Kosovė
 41. Berthama e UCK-se.
 42. Luani Krasniqi dhe flamuri Dardan.
 43. Procesi Gjyqesor "Limaj dhe te Tjeret"
 44. Kosova me kod tė ri ndėrkombėtar postar
 45. (Kumunistet-LDK)+(kamuflazh-mashtrimi)=Kasiratja
 46. POLITIKA DHE GRATE!!!
 47. Plagoset rėndė Bardhyl Ajeti (Gazetar i “Botes Sot”)
 48. Ramė Maraj – njė jetė e tėrė kushtuar Kosovės
 49. A DO TE NDODHE NDARJA E MAQEDONISE
 50. CKA BEJNE SHERBIMET SEKRETE ?
 51. GJYKATA E HAGĖS LIRON RAMUSH HARADINAJ TĖ MBROHET NĖ LIRI
 52. Qeveria e Mir "nen hije" shanc per Kosoven!
 53. Intervju e nje pėrbindėshi qė ėndėrron Post ..... mendimi ju
 54. KOSOVA NE UDHEKRYQ!!!
 55. Leter e hapur
 56. Kosova feston 6-vjetorin e hyrjes sė NATO-s
 57. KONFERENCE NDERKOMBETARE PER KOSOVEN!!!
 58. Gjashtė vjetori i ēlirimit te Kosoves
 59. Kosova gjashtė vjet pas - Analize nga H. Thaēi
 60. Ricidivizmi tentative e re
 61. Shqipetaret dhe fqinjet..
 62. LENDINA E PIKLLIMIT
 63. ZGJEDHJET NE SHQIPERINE 2005-DIKTATURA E RE E KUCEDRES
 64. Per Forumin Dardania!!!
 65. Kanzelari Fatos Nano te angazhohet per Bashkim Kombtar !
 66. Autostrada Durres Prsishtine te realizohet
 67. Vdiqe Gazetari Bardhyl Ajeti
 68. ''RIKTHIMI I BERISHES ESHTE I RREZIKSHEM''?
 69. Si i ndrroi Kosova Okupatoret ne Vitin 1912 !
 70. ShQIPERIA SOCIALISTE DHE KOSOVA DEMOKRATIKE
 71. SHBA, hetim Nanos pėr trafikun e Drogės
 72. ''IK NE TRE KORRIK!''
 73. ''DUSHKU'' FENOMEN MANIPULIMI - DORIS PAK
 74. <Deri kur keshtu
 75. 15-vjetori i Deklaratės Kushtetuese
 76. BEJENI SHQIPERINE DEMOKRATIKE!
 77. Myftiu Ternava:Katedralja dhe Qendra Islame nė Prishtinė
 78. Shpėrthime nė Prishtinė
 79. DUKURI TE FUNDIT PARAZGJEDHORE
 80. Pėrfundoi procesi i votimeve nė Shqipėri
 81. SERBET KĖRKOJN ATERRIMIN E USHTRISĖ SĖ TYRE NĖ KOSOVĖ
 82. Kryeplaku keshilloi :mos te emrohet askush me Emrin Sali!
 83. Nano, priji ikjes sė humbėsve!
 84. DEMOKRACIA - KUPTIMI E FUNKSIONI I SAJ
 85. Eliot Engell: Rugova - president historik i Kosovės
 86. NĖNSHKRIMI I MADH I KOSUMIT TĖ VOGĖL
 87. Vritet XHeladin Musaj,Dhenderri i Xhavit Halitit
 88. NE GJILAN U VRA MUHAMET XHEMAILI - KOMANDANT I UĒPMB-se
 89. Plani -B ,Ushtaret dhe Ushtaraket e UQK duhet te mbrohen!
 90. KĖRCĖNIM HISTERIK I Z. DRASHKOVIĒ
 91. Cfarė kėrkon Adem Demaēi ?!
 92. Shkup, sulmohet me granata stacioni i policisė
 93. Porosia e Sollanės!
 94. S.Berisha: Shqiptarėt e Kosovės duhet ta kenė shtetin e tyre
 95. NATO, nė rast nevoje nė Kosovė do ndėrhyjė nga Serbia
 96. Diskutimet per pavaresine e Kosoves fillojne ne tetor?
 97. Kosova se shpejti edhe me Ministrine e Puneve te Brendshme
 98. $$-JO NEGOCIATA-VETVENDOSJE-$$
 99. [b]SALI BERISHA KRYEMINISTER[/b]
 100. LIROHEN NGA BURGU I DUBRAVES"GRUPI I LLAPIT"
 101. Pse Shqipetaret votojn Kriminelet Berish & Rugov !
 102. Policia bie ne gjurmet e vrasesit te Enver Haradinajt
 103. Liria quhet Vetevendosje!
 104. Kosoves po i mbarojne parate
 105. Qeveria e Kosoves Shkarkoi rektorin e UP.Arsim Bajramin...
 106. 1 MILION DOLLARE KUSH GJEN KRYEMINISTRIN
 107. PDK pranon ekzistencen e sherbimit informativ ne Kosove
 108. Cfar mendoni per shkrimin e Xhemil Zeqirit Mikut te Nanos
 109. Kush po thėrret pėr “bunt” nė institucionet e zgjedhura me v
 110. ****** PLANI ,,A,, ----- PLANI ,,B,,******
 111. Rrėmbehet njė ish-ushtar i UĒK-sė, kėrcėnohet me vdekje
 112. Kemi institucione, demek institucione
 113. Astrit Saraēia, ministri i parė kosovar qė shkon nė Beograd
 114. Gjoba e re kundėr gazetės kombėtare ''Bota Sot''
 115. Fashatari pa Al : Jepni fund kolonizimit tė Kosovės !
 116. PS, projekt pėr “qeveri hije”
 117. Presidenti Rugova vepron kunder ligjit dhe rregullave demokr
 118. Ishalla ban ma mier maj madhi i kosovs
 119. Lajmer e rtl te ores 00.00
 120. Prokuroria kėrkon 20 vjet burg pėr Fatmir Limajn, 18 pėr Bal
 121. Njė serb negociator i statusit tė ardhshėm tė Kosovės ?!
 122. Franca zyrtare : Kosova ėshtė djepi i serbisė...!
 123. Ekonomia e Kosoves mė e dobt se para 30 viteve!!!
 124. Kujte eshte kah i pengon "Familja e Shenjte JASHARAJ&am
 125. Si thiret ky shtete: IRJ-Maqedonise ..Apo.. R Maqedonise..!
 126. Hashim Thaēi, tė hėnėn del nė Gjyq pėr shpifje
 127. Nėse do tė keni rastin...Ēfarė do ti thonit Politikajve ?
 128. Protestat e paralajmeruara ne Kosove
 129. HAJDE KRYEMINISTER HAJDE
 130. BE pėr pavarėsi tė kushtėzuar tė Kosovės-Komentet tuaja?
 131. QEVERIA NEN HIJE HOQI MASKEN:
 132. ministri me voth
 133. Tė rihapet dosja e Azem Hajdarit
 134. Kryetari Rugova emėron shefin e grupeve punuese Kosovė
 135. Franca: tė tėrhiqet Nato-ja nga Kosova !
 136. SHQIPERIA etnike-REALITET apo ILUZION
 137. Takimi i ministrave Haziri - Lonqar nė Vjenė!
 138. Nė Graqanicė arrestohen 4 serb tė akuzuar pėr krime lufte nė
 139. Lajmi qe po ben eko, neper mediat perendimore!
 140. '' Politika jonė si Kriptogämet ''
 141. Pėrseri nė Kosovė arrestime pėr krime lufte
 142. 550 firma per Enver Hoxhen
 143. Askujt nuk po i pengon femilja e Jasharajve!
 144. Cfarė kėrkon shkina e shkaut ?!
 145. Albini dhe tendenca e vetvendosjes apo 17 Marsi "lulja
 146. KOSOVA E EVROPĖS. KOSOVA PA EVROPĖN
 147. Eshtrat e Mbretit Zog te vijne ne Shqiperi
 148. Sali Berisha nje infekcioni viral akut ne mushkeri
 149. Nė Gjilan fillon njė proces gjyqėsor ndaj Selim Krasniqit
 150. Kryeministri Kosumi dhe afera seksuale e tij!!!??????
 151. Uniformat e Zeza prape ne skene
 152. Hashim Thaēi kryetar i Kosovės
 153. ITINERARI POLITIK I KOSOVĖS
 154. Gajret per tneruemin Faruk Spahija
 155. nuk ka politikan nė Serbi i cili do ta "firmoste pavarė
 156. RESTORANTE SERBE MU NE ZEMER TE TIRANES- PSE?
 157. Pėrjarget, pėrjarget, qyrrani i Evropės...!
 158. MELIHATE TURUMKOLLI MINISTRESHA E KLANITĖ SERB
 159. Rugova Thaqi Daci duke shternguar duart njeritjetrit
 160. A eshte Unmiku mbeturina e fundit qe sundon ne Kosove?
 161. Kuvendi i Kosoves
 162. Deri kur LDK-ja pa kryetar
 163. SBASHK-u apo SBASHT-u
 164. Ndryshimi i bute i Rusise per Kosoven pavaresia eshte nje ng
 165. Uilliam Uokėr: mavaresia e plote e paster dhe pa kusht
 166. Raporti i Kai Aides pėr Kosovėn
 167. ramush haradinaj prap do te merret me politik
 168. Tre llojet e shqiptarėve tė Maqedonisė dhe pėrqindjet
 169. NEGOCIATAT KAPERTINĖ
 170. Statusi, rezultat i kompromisit-Nikolas Berns
 171. TRANSPORTI I HISTORISĖ DHE RELIKTI
 172. Kosovė-Serbi, pėrplasja e miteve
 173. Njė gjeneral francez para gjyqit
 174. Arrestimi i antarve te Shoqates "Vetvendosja" akt
 175. Kuvendi i VII Zgjedhor i Forumit Rinor te LDK-se!!
 176. ADEM DEMAQI DHE SHOKET E TIJ TE IDEALIT
 177. Kosova ne vitin e ri?
 178. KS vendos per fillimin e bisedimeve per statusin e Kosoves
 179. "Njė kaos fshihet pasė fjalės demokraci".
 180. Paradoks Mitrovica
 181. Kryemisnistri Berisha viziton Kosovėn
 182. Ekologjia politike
 183. Grupi Nagociator i Kosovės merr kahjen e dėshtimit
 184. 15-vjetori i formimit tė PSHDK sė
 185. 28 Nentori, apo?
 186. "Experimenti" LDK & Vitet e humbura !
 187. Nėntori i nėnt-orave
 188. Kisha Ortodokse Serbe sot u ka ofruar pajtim dhe "falje
 189. Trupave tė NATO-s u lejohet kalimi nė Serbi dhe Mali i Zi
 190. A e pat e a e niet kryeboshin
 191. mė 17 nėntor tė miratohet rezoluta pėr pavarėsinė e Kosovės
 192. A DO TA NDRYSHOJE KOSOVA FLAMURIN KOMBETAR
 193. Bisedimet ;Kosove & Serbi nje skenar i nje "Drame t
 194. Letėr e hapur intelektualėve tė Kosovės
 195. DARKA E FSHEHTE E KRISHTIT
 196. Kuvendi i Kosoves Rikonformon Pavarsin !
 197. Martti Ahtisaari, fillon misionin nė Kosovė
 198. Ministri i punve tė jashme i shqipris ska tė ndalur me gafe
 199. Pallavrat e Francės....!
 200. Si ta mbrojme kosoven edhe njeher.KOSOVE GJAKU IM NUK FALET
 201. Diplomacia Nderkombetare per Kosoven
 202. Ku ket e ku jeni... (digjet flamuri i Dardanisė)
 203. a do te ket trazira ne kosove nese denohet fatmir limaj
 204. Flamur Rugova
 205. UQK fitoi betejen edhe ne Hage !
 206. Kush kufizon lėvizjen e lirė nė Kosovė ?
 207. Gezuar Ditelindja Zoti President
 208. INFEKTIMET E BRENDSHME
 209. Gjenerali vė kurorė lulesh nė varrin e komandantit
 210. A KA FITUAR FAME QE TE FORMOJ PARTI FATMIR LIMAJ
 211. Po na vjen Sollana n'Kosovė...!
 212. Tė dėgjohet zėri i shumicės shqiptare
 213. "Demokracia a la serbe..."!
 214. Pallavrat e UNMIK-ut !
 215. Nexhat Daci blene veture me ēmim 236 500 euro
 216. cili politikan eshte me i mire per kombin shqipetar
 217. Bashkim te Maqedonise Perendimore, Shqiperise dhe Kosoves
 218. CILA GAZETE ESHTE MA OBJKETIVJA NE KOSOVE
 219. LĖVIZJA VETĖVENDOSJE - DRITĖ NĖ FUND TĖ TUNELIT
 220. "Vetvendosja" kerkon: "Amigo go Home"...
 221. Thaēi e shpall Bajram Rexhepin kandidat pėr kryetar tė Kosov
 222. Thaēi e shpall Bajram Rexhepin kandidat pėr kryetar tė Kosov
 223. Ibrahim Rugova cakton vendin per varrin e tij
 224. Megaloambiciet politike tė N. Spahiut
 225. Millosheviq - Diogard (Peticioni pėr Pavarsinė e Kosovės)
 226. a po keni ftoft ej - hajdi ktu nxenu
 227. N'a mungon kultura njerezore!
 228. A luftuam per te vjedhur.
 229. Ministria---Haraqia& Co----
 230. Ibrahim kelmendi fytyre enigmatike
 231. RUGOVA - njeriu i duhur per Kosoven e pasluftes!
 232. LDK dhe AAK shkrihen nė UNION?
 233. SA DO TĖ MĖ PĖLQENTE DIALOGU I TILLĖ, PO JA K'MONOLOGU
 234. Nje i ri shqiptar, vritet ne ishullin e Kretes-Greqi!
 235. Ku ket e ku jeni...(sulmohet ambasada shqiptare n'beligrat)
 236. Ne SHPK ekzektohet i arrestuari !
 237. Pėrvjetori i vrasjės sė Kolonel Tahir Zemaj
 238. Pse nje person e ben telashe prishtinen
 239. Limaj hamendet t’i kthehet ose ta braktisė partinė e tij
 240. Kėtu flitet vetėm shqip...!
 241. SHBA-ja nė Kosovė do mbetet
 242. A do te prishet koalicioni per shkak te ministrive?
 243. SKANDALI TRAGJIKO-KOMIK i HASHIM THACIT
 244. Kėshillat pa fryt dhe fenomeni i tabuve
 245. MASAKRA E REĒAKUT- KRIM KUNDĖR NJERĖZIMIT
 246. Bondi, te lutem leshoje temen
 247. ATA QE TRONDITEN THEMELET E JUGOSLLAVIS
 248. Pėrleshje e shėrbimeve sekrete nė Kosovė
 249. POLICIA KEQTRAJTON HOMOSESKUALET
 250. Ata qe organizuan nje Ushtri Profesionaliste...