PDA

View Full Version : Politika


Faqet : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

 1. Kampionė nė Korrupcion!
 2. Bujar Bukoshi akoma i ndan vetvetes 1000 Euro nė muaj nga Fondi 3%
 3. Pavarsia dhe Europa
 4. gjith ata parti politike
 5. Thaci i ofron Pacollit postin e kryetarit
 6. A po eksperimentohet edhe mė tej me Kosovėn
 7. Pershėndetje UNMIK!
 8. Intelektualėt tė pėrbuzur nga politika...
 9. Klithje tė mekura, serbia kėrkon baza ruse nė Evropė
 10. Nexhat Daci para gjyqit ...!!!
 11. Kryeministri Ēeku thotė se do tė formojė njė parti tė re politike...!
 12. Edhe PDK asgja ma e mire se LDK
 13. Kush ishte Mehė Uka
 14. Personalitetet mė tė shquara gjatė vitit 2007
 15. Qeveria e re!!!
 16. Autostrada qe do te bashkoj Shqiptaret
 17. Prokurorėt e Hagės: 25 vjet burg pėr Haradinajn
 18. Opinione dhe Reagime, Shteti i ri i Kosovės
 19. Sa i besojm SHPK - ės dhe TMK - ės
 20. George Clooney dhe Sharon Stone jan kunder Pavaresis se Kosoves!
 21. ...Vizita e Topit ne Kosove....
 22. Intervistat e Hashim Thaqit qe nga viti 2001 e deri me tani...
 23. kosova nė kohen e luftes
 24. Maks Velo: Kosovarėt primitivė e qaraman, Lebėrit jeniēer dhe stratiot!
 25. Kosumi flet pė mbledhjen e Kshillit tė Sigurimit
 26. Dy Shtete: PO; Dy Kombe: JO
 27. Ēėshtja e Kosovės nė prizmin e Albin Kurtit
 28. Rexhep Qosja Prap tenton ta pėrqaj Kombin
 29. Pėrseri Kodoshllėk Diplomatik Grek Pėr Kosovėn
 30. Thaēi: Moratoriumi hap shtegun pėr integrimin e Kosovės nė mekanizmat ndėrkombėtar
 31. Pse nuk dua tė jem kryeministėr?
 32. Politika e "Gay"-ve
 33. Pse nuk duhet kėnaqur me zgjidhje gjysmake?
 34. Rusia ka vedosur tė ndryshoj mendjen pėr Kosovėn
 35. DM dhe DF
 36. Simbolet e Kosoves
 37. Vdes njė mik i madh i shqiptarve
 38. Rikthimi i Bukoshit
 39. Bac, u kry.... !!!
 40. Hashim Thaqi, njeriu qe krijoj histori te lavdishme per Kosoven...
 41. Faleminderit UCK.
 42. GEZUAR PAMVARESINE kOSOVE1
 43. Kritikohet Kosova!
 44. USA/Kosovė : Mardhėnie specifike
 45. Ku ishte TMK?
 46. E Tash? Patriotizem Ekonomik !
 47. Heqja e fotografisė sė Presidentit Rugova nga holli i Kuvendit vlerėsohet skandaloze.
 48. Ku janė VETVENDOSJA? Kufijt e Kosoves po sulmohen
 49. Integriteti territorial i Kosovės i PA cenueshėm
 50. E Ministri i punėve tė jashtme ?
 51. EULEX braktis Mitrovicen veriore
 52. Vizita
 53. Hashim Thaqi,nuk pritet ne Familjen Haradinaj!!
 54. Pik!
 55. Ata kanė frikė tė jenė shqiptarė… !
 56. Udheheqesit tane!!!
 57. Avni Zogiani "ēohu" - shembull dhe krenari per ēdo kosovar
 58. Klasa Politike Kosovare Dhe Deshtimi I Madh!
 59. LDD-ja, Ne patėm planin si tė Pavarsojm vendin, ne kemi formulėn si ta ndėrtojm
 60. Si e rrėnuan trashėgiminė Rugoviane dhe Perandorinė e LDK-sė
 61. Shumica e popullit tė Kosovės qė nuk votuan nė kėto zgjedhje po kėrkojnė udhėheqės tj
 62. Zberthimi i enigmes politike te Edi Rames ,sic pasqyrohet tek Veton Surroi
 63. Hija e Janullatosit erreson Qiellin dhe nxin Token Shqiptare
 64. Politikanet : Sherbetor dhe Vartes, JO Sundimtar!
 65. Kosova njė krijesė e Amerikės
 66. Zafir Berisha,Kryetar i Prizrenit!?
 67. Deputetet e Republikes se Kosoves
 68. Branko Cėrvenkovski Pavarėsia e Kosovės sjell rreziqe
 69. Komente:Pavarsia e Kosoves
 70. Qka ka nen Golesh afer Aeroportit te Prishtines
 71. I.Rugova,A.Jashari,Z.Pajaziti,R.Haradinaj jane shtyllat e Republikes se Kosoves!
 72. Ēka shkruan Adem Jashari nė letrėn
 73. Regjimi Njerkė I Kosovės Sė Pavarur
 74. Vendet Islamike i bėjnė nderė Kosovės qė nuk e njohin
 75. Politik he virane, namė tė zi se ē'na bane
 76. Kush eshte Ramė Maraj!
 77. Shqipėria jeton nė periferinė e tragjedisė !...
 78. Ora e Bushit dhe Minimi Gėrdecit
 79. Pas 10 viteve filloj lufta kunder korrupsionit.
 80. Ambasadoret e parė tė Republikės sė Kosovės
 81. Cila Eshte E Ardhmja e Maqedonis...!?
 82. Shqipėria nė NATO. Welcome to big Family
 83. Ramush Haradinaj - Doli i pafajshem
 84. Kush tė mėsoi tė ndash drejtėsin kaq mirė more kumbar
 85. Ka filluar tė fryej njė erė e nxeht, me siguri priten tė reshurash cunga
 86. "Vetevendosja" paralajmeron protesta..
 87. Sejdiu, Thaēi e Krasniqi ende nuk ia kanė shtrėnguar Rambushit dorėn
 88. Astrit Haraēinė dhe Bajrush Morinėn "dreqi kokėrr n'Den Hag"
 89. Qeveri nuk duam asfallt por duam pun dhe premtimin qe na dhat!!
 90. "Njohja" e pavarsisė nga Serbia sipas Thacit
 91. Tapia t'babės, Shteti pronė e Qeveris
 92. Qeveria i mundėsoi Adem Demaqit pagė mujore, veturė dhe vozitės
 93. Hashim, “ftofja” Edhe Ti Tadiqit, -vizitoje Luginėn E Preshevės?
 94. ..mė e udhės do tė ishte qė kryeministri tė ftonte ndonjė kryetar shteti..
 95. Sami Lushtaku nė burg pėr ta vuajtur denimin!
 96. Respekti ndaj instucioneve
 97. Sali Berisha i qet sytė n’kodėr e shkapėrthen sumbllat e xhamadanit
 98. Leter e hapur: Institucioneve te Republikes se Kosoves
 99. Atentat kryetarit tė PDI-sė Ali Ahmeti
 100. Pėr at zot, do ta kemi Kosovėn tė tėrėn nėn kontroll, zotohėt Thaēi
 101. Varrezat e deshmorve... dhe lokja..
 102. Qeveria vendosi qė 28 Nėntori tė mos jetė festė zyrtare nė Kosovė
 103. Edhe Baton Haxhiun e bani dreqi kokėrr n'Den Hag
 104. Edhe nji "GAZEP" pėr Kosovarėt
 105. Ndahet nga jeta Dritan Hoxha (TOP CHANNEL)
 106. Qka ka ber qeveria deri me sot per diasporen
 107. "Ju lumt burra" Me ti kap femrat e kan venin, me ti kap mashkujt ? kjo qenka tmerri
 108. A do te kemi zgjedhje tė lira sivjet
 109. Flamuri i Kosoves - MADE IN BOSNIA !
 110. A rrezikohet Kosova nga trazirat sociale?
 111. Cuba e hajna, njerėz tė SHIK-ut janė infiltruar nė Qeverinė e Kosovės
 112. Hashimthacizmi
 113. Edhe nji UĒK -urash e bani dreqi kokėrr e n'Den Hag
 114. Bllokohen cisternat me helm iranian
 115. Ditė tė mira edhe pėr Kosovėn
 116. Turpi i madh kombėtar
 117. PDSH shpall fitoren nė mesin e elektoratit shqiptar
 118. Solana kėrkon pėrsėritje tė votimeve ku pati incidente
 119. Maqedoni: PPD bashkohet me PDSH, arrijnė fitore
 120. Qevria i pėrkujton Rykerit 15 Qershorin
 121. Ceremonia e varrimit tė premtimeve tė qeverisė Thaēi
 122. Kushtetuta Morale E Shqiptareve !
 123. KSHZ: PDSH dhe BDI me 13 deputetė secila
 124. Kosovėn serish e ka mbuluar terri
 125. Ministrat e LDK-sė kan fut bishtin ndėrmjet kėmbėve, heshtin para akuzave!
 126. Me ne fund.. Himni i Kosovės..
 127. Fatmir Limaj i hakmerret Mustafės!
 128. Ėshtė sulmuar me armė zjarri shtėpia e kryeministrit Hashim Thaēi, nė Prishtinė
 129. Thaēi: Askush nuk do tė ketė fuqi ta cenojė pavarėsinė, lirinė dhe sigurinė e ...
 130. Ministri Limaj pėruroi tė premten nėnkalimet pėr kėmbėsorė nė Bresalc e Ponesh tė Gjl
 131. Zhgenjimi i nje Luftetari!!
 132. ATA qe sulmuan familjen e kryministrit jane SABIT GECI dhe banda e tij.
 133. Ibrahim Thaqi -Hashim Rugova
 134. Autoritet e Kosovės : po ndarjes sė Kosovės
 135. U myll SHIK-u, E kush u Hap ?!
 136. Hyri nė fuqi Kushtetuta e Republikės sė Kosovės
 137. ēfar permban ne vete letra e Ban Ki-Moon per Kosoven
 138. Aplikimi i parė i Kushtetutės sė Kosovės
 139. Kryeministri Thaēi tė enjten(19.6.2008) viziton Tiranėn
 140. Peja nuk njeh lecken/himnin e Republikes sė Kosoves..
 141. Shkelėsi mė i madh i Kushtetutės, njeriu i parė i Kosovės, Fatmir Sejdiu
 142. S'ma kanė lyp se jua kisha dhanė!
 143. Ushtria e Kosoves
 144. Thaēi pėrshendet "proevropjanėt" e millosheviēit
 145. Objektivi i zanierit: dezintegrimi i shtetit tė Kosovės
 146. Tė tjerėt pėr Hashim Thaēin..
 147. Kujt i kruhet dora"teknikisht" me Serbi tė bisedoj, pėr ēfar tė bisedohėshe ksaj here
 148. shkarkohet zv. ministri Naser Osmani, deutet i LDK
 149. Udhėzimet e New York-ut
 150. dy punonjs ne kryesin e kuvendit shtetror te kosoves burgosen ne beograd se bash
 151. Shqiptarė dhe serbė, pėrleshen me gurė nė Mitrovicė
 152. Letėr E Hapur Zotri Hashim Thaēit
 153. Marrėveshja VMRO-DPMNE - BDI shmang njohjen e Kosovės
 154. Keku sundohet nga banda mafioze ,,pse
 155. Fytyra e shkaut !
 156. Shteti i parė shqiptar nesėr antare e Natos
 157. Krimineli, funkcionar i Unmikut
 158. Sllovenia nxit Malin e Zi ta njohė pavarėsinė e Kosovės
 159. "GRUSHT SHTETI" i Hashim Thaqit ne FR te LDK-s,Ne Skenderaj!!
 160. Kosova : shpejt nė FMI dhe nė Bankėn botėrore
 161. Rrenimet e ndertimeve ne Kosove a jane te drejta.
 162. Pse shqiptaret flasin serbisht, e serbet asnjehere shqip jo?!
 163. Rice: E ardhmja e Kosovės do tė jetė e shkėlqyer
 164. Kan me shkue, u nisen, shkuen, mrrin. Kan me u kthye, u kthyen, arriten prap nga janė
 165. Arrestohet Radovan Karaxhiqi, kriminel i luftės nė Bosnje ...!!!
 166. Takimi i udheheqėsve Kosovare me presidentin Bush
 167. Qeveria me ministra te korruptuar, lufton korrupsionin!!!
 168. A duhet te mbahen zgjedhjet e reja sipas planiti te Ahtisarit?
 169. pasaporta e kosoves edhe ne qirilic
 170. Kryeministri Berisha ballafaqohet me stalinistin...
 171. Burri i vogėl me "punė tė mėdhaja"...
 172. Kosova dhe Serbia tė bisedojnė si dy shtete tė pavarura
 173. Rrahen protestuesit e Mitrovices edhe ma keq se ne kohen e Serbis
 174. Nė kufi me Serbinė zbulohen 29 kg eksploziv
 175. Takohen Thaēi e Zannier
 176. Presidenti - kryetari i ngrirė!!!
 177. Ramushi humanist!?
 178. Koalicionet
 179. Sa i pafytyrė ky mjekrrosh !
 180. 24x27=648-354=294 me tė .. 345 pa tė!
 181. "Klani" Thaēi rrėmben entet publike..
 182. 24 ore!!!!
 183. Jetė a vdekje.. kerkohet ndihma per te varfer.. se qeveria po flen..
 184. Diplomatėt e parė tė shtetit kosovar
 185. Rriten rrogat e mėsimdhėnėsve deri nė 47 pėr qind ...
 186. Kryetari i Kosovės ka rrogėn mė tė madhe nga kolegėt nė Ballkan!
 187. Qeveria redukton orarin e punes se institucioneve.!
 188. Leter Falėnderues Kryetarit Sejdiu
 189. R. Qosja: Tito nuk e ka pushtuar Kosovėn!!
 190. Hashim Thaqi Gezon mbeshtetje te Qytetaret e Kosoves 42%
 191. Blloku opozitar nė Kosovė u bė stėrpikė para dyerve tė Palltit tė Shtypit
 192. Fatmir Sejdiu 100 000 €uro shpenzime telefonike pėr njė vit!
 193. Ku na mbeten 100 shtete......... Kosova eshte shenderruar ne nje bastore...
 194. Kosova pas 17 shkurtit
 195. Fol '08 (n'guxofsh)
 196. Mitrovicė, ku ke bijtė???
 197. Ja kanė msye me rr'zue, e ai thotė le tė dridhen
 198. Miratohet projektrezoluta e Serbisė kundes Pavarsis sė Dardanis!
 199. Dosje sekrete e UDB’sė pėr emigracionin politik shqiptarė..!
 200. Kupa me foto te kryekriminelit ne shtepi
 201. Lėvizja "Vetėvendosje" nis fushatėn kundėr EULEX-it
 202. Zagarėt e luftės kundėrshtojnė dekorimin e Heroit kombėtar Ahmet Krasniqi.
 203. PyDyKy-ja e Hashim Pondla Rehabilitojnė monstrumin Enver Hoxha!
 204. Arrestohet ne Londer, Ilir Kumbaro
 205. “Secili komunist ėshtė qen”. dedikuar shokut E. Hoxha
 206. R.Haradinaj dhe Politika. Ashtu nuk ėshtė, zgjidhjen nuk e dijė...
 207. SHQIPTARE,T'I SHOHIM BASHKERISHT VEPRIMIET "DIKTATORIT" ENVER HOXHA !dervina.com
 208. Dialogu si premisė...
 209. Poshtė Kushtetuta, Na (i) Rroftė Kryetari …!
 210. Kure do ta ket Kosova Kodin hyres per telefonata nga Jashte
 211. Mjeshtria nė politik, Si mbijetohėt nė politik
 212. Xhabir Zharku - kryetar komune i kerkuar nga policia per nje varg veprash kriminale..
 213. arrestohen njezit e pdk
 214. Skandalet Dhe Krizat Qe Po Perjeton Pdk-ja.
 215. hashim thaqi njeriu indrishimeve
 216. PDK po rritet
 217. Ēka mendoni per EULEX -in...
 218. Inatin mbaja, Hakun mos ja ha. Prishtina i thotė jo OKB-s !
 219. Rreziku I Ecurive Aktuale Dhe Armiqtė
 220. 10 mijė eurot e kryeministrit Thaēi
 221. Si po duket Kosova na u nda por Qeveritaret tane po na genjejn
 222. LDD Kerkon dorheqjen e Kryeministrit dhe Presidentit!
 223. Haraqija dėnohet me 5 muaj burg nga Tribunali i Hagės
 224. Bordeli ballkanik............?
 225. Kryeparlamentari Krasniqi qon tė "fala"
 226. Nuredin Lushtaku tėrhiqet nga TMK dhe FSK..
 227. Sa larg do tė shkoj Ramush Haradinaj dhe njerzit e tijė, pėr tu bėrė prap Qeveritar
 228. Mitrovicė: Shpėrthen dhuna, 6 tė plagosur
 229. Blerand Stavileci emėrohet zėdhėnės i ri i PDK-sė
 230. Kosova mesfush,Topi qė duan secili ta shėnojnė nė porten e tyre.
 231. Denimi i Komunizmit!!!
 232. Pėr inat t'nusės, m'vdekt djali
 233. Ne 2011 zgjedhjet e pergjithshme
 234. Katastrof webfaqja e Forces se siguris se Kosoves
 235. Kundėrpėrgjigjet Haradinaj
 236. Kish kris more prap atje.......
 237. Ju flet Kosova e Lire!!!
 238. Surroi dėshmoi nė Hagė
 239. Vizion per nje politike te re Kosovare
 240. Rrofte Anti-politika !
 241. Genjeshtra nuk i bene nder Kombit!!!
 242. Poacolli Njeriu I Ndryshimve
 243. Moj Shqiperi e mjer Shqiperi!
 244. Pse ne FSK u pranuan njerez qe sjan per kete Forc dhe ne shumic vetem nga Drenica
 245. Begjet Pacolli - politikani dhe biznesmeni qe mendon ndryshe....
 246. Republika e Kosoves, njė vit jetė, pritjet dhe realiteti!!!
 247. Unmiku dhe Sherri qė do na lėnė para se ata tė shkojnė definitivisht nga Kosova
 248. Mė 17 shkurt, parlamentarėt serbė nė Mitrovicė
 249. Pse po i fshini tekstet kure po flitet per Rugoven.
 250. Uganda: le tė ndėrmjetėsojė ish kryeministri kosovar, Haradinaj