PDA

View Full Version : Politika


Faqet : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

 1. E kujt ėshtė Kosova
 2. Shitja e nderrmarrjeve publike thike pas shpine Kosoves
 3. ē`ėshtė Politika?
 4. Nisin funksionimin institucionet e Republikės sė Iliridės
 5. Njė histori tragjike
 6. Pse Dekllaratta e Shpalllljjes sė Pavarėsiisė nuk na e sollllii pavarėsiinė?
 7. Mesazh partive politike nė Shqipėri
 8. Kadare dhe rryma e tij katolikocentrike
 9. Qeveria qė Krenohet me Pralla e Gėnjeshtra.....
 10. Bac u krye, nė qendėr tė Stambollit
 11. ISAK MUSLIU Kercnon ETC-n,ne Ferizaj!!!
 12. KEK-u shet me lirė rryme serbis se sa konsumatorve Shqiptar!
 13. Farsa e eulexit
 14. Shumė faleminderit qė mė dėgjove! Unė prapė do tė mbledh kanaēe!!!
 15. Pėrse vendet arabe nuk e njohin pavarėsinė e Kosovės? Olsi JAZEXHI Zhvillimet mė tė
 16. Magdalena Shqiptare
 17. Kryeministri Thaqi fton presidentin serb Tadic ne Prishtine
 18. Familja Jashari me sloganin “Bac nuk qenka kry”
 19. Serbet, trafik me organet e shqiptareve
 20. Pėrtej mallkimit
 21. Nė vend se...
 22. O Hashim, pse re nė "dashuri" pėr sllavėt dhe jo pėr Shqiptari?!
 23. drejtėsi maskarenjsh
 24. Tanjugpisi ambasador i Kosoves ne Washington!
 25. Kush Fyen Qeverinė e Shtetit, Fyen Votejn e Lirė tė Popullit...
 26. Shkruan; Valon Murati Kur flitet pėr bashkimin kombėtar tė shqiptarėve shtrohet dom
 27. Do te denohet organizata kriminele Unmik ?
 28. Strukturat paralele tė Serbiisė
 29. Prodhuesit e qumėshtit i d ė m t o n q e v e r i a
 30. Godet LDK-n
 31. Serbet - Shqiptaret si dhe Katoliket
 32. serbia eshte shtet i krimit mafioz; unmik e eulex duhet te largohen sonte nga Kosova
 33. OKB: Shkelqen diplomacia kosovare; terrohet e tmerrohet serbia
 34. Flaka E Lirisėtė Kosovės
 35. Gllogjani u harrua .. Keine Interes pėr Qeverin..
 36. Agim Ceku dhe bashkpunimi i ti me kontrabandistet.
 37. Trashgimtari, nxensi, dishipulli i fiozofisė rugoviane: ky majmuni ne foto
 38. A eshte politika biznes?
 39. Partia Republikane
 40. Urime nje Prilli politikan Kosovar!
 41. Iuu Berishė, Berishė...
 42. FATMIR LIMAJ BRAKTIS PDK'ne
 43. Policia e Kosoves i dorezon armet ēosiēit
 44. Topi e komandon artilerine shqiptare ne Strasburg
 45. "Gjumėsit/Gjumashėt". Njerzit qė zgjohėn njėher nė jetė, apo nuk zgjohen fare
 46. Pse nuk pate Festė nė Kosovė??
 47. Bashkėpjesėmarrja
 48. Rritet rroga e Milionerave edhe per 10% Hashimi & Fatmiri & Co drejt fitores.
 49. Zbulohen abuzime tė civilėve kosovarė ( Shpifje e rradhes per Ushtaret e liris )
 50. Beteja e Koshares e harruar nga institucionet...
 51. Akuza pa fakte.
 52. Studiuesit Kosovarė: "Duhet tė rishkruhet historia
 53. Vjedhje shekullore
 54. Serbėt ikėn, erdhėn tė tjerėt...
 55. "Nė emer tė STABILITETIT"... Greku Karamanlis nė Shqipri
 56. Pėr patriotizmin dhe mashtrime tė tjera
 57. Kur policia vjedh policin..
 58. Serbia zhvillon hetime ndaj Fatmir Limajt
 59. RTK-ja mafioze e qeveris..
 60. Thaēi, apel serbėve: Kthehuni se spo me rihet pa juve..
 61. A qendron SHIKU prapa flatrave te Qeverise se Kryeministrit
 62. Aeshte e vertet???
 63. Tash Po Vėj Pikėpyetje
 64. Hahaha....T'u them sa s'ma kanė thėnė-Thaēi dhe "Kėrcėnimi" me Bomba
 65. Ri-profilizimi i Partive politike nė Kosovė, E majta dhe e djathta
 66. Krimet E Gazetarėve Nė Kosovė
 67. Sabri fejzullahu......
 68. Serbia nuk po na e n'dan zullumin, Deri kur dojm me duru.
 69. Zgjedhjet parlamentare nė Shqiperi....
 70. "Prisni surpriza nga partia jone"
 71. serbet ne protesta kunder vizites se nenkryetarit amerikan Biden nė Prishtinė
 72. Dekllaratta polliittiike
 73. Braktisin FSK-nė rreth 7% e pjesėtarėve tė pėrzgjedhur nga TMK
 74. Shqiptaret e diaspores te formojn nje parti politike!
 75. Pritje spektakulare per Biden, zv. Presidentin Amerikan
 76. Schumaher alias Bajrush Xhemaili pinoter i klikes se Thaēit marrin jetra njerzish..
 77. zanieri: ban, pse nuk na rra... hiē z.Biden ?!
 78. pritje shum e pa organizuar
 79. Skandali, Berisha dhuratė Greqisė 225 km2 nė Jon
 80. Koha po punon pėr shqiptarėt, sipas Kadaresė
 81. Anulohet vizita "private" e kryetarit te Kosoves ne Maqedoni
 82. Zgjedhjet lokale nė Kosovė
 83. "Jeta ne Kosove"
 84. Lum Kosova per te majten e vete!
 85. Berisha dhe Thaqi
 86. shqiptaret te mos pranojne emrin maqedoni por vetem konfederata iliri-Fyrom
 87. Fyrom jo shtet me vete. duhet ndarja sipas vijave etnike
 88. Remember, Carla del ponte,seduliēi,transplantimi...
 89. Prizreni pėr kryeqytet ??
 90. Daci viziton Washingtonin
 91. AAK padit Kryeministrin
 92. "Jeta e vertete ne Kosove"
 93. Jeta Xharra jemi me ty.
 94. Derisa qeveritaret dhe kryetaret e Komunave po Akuzohen Shtetet fqinje po hyjne ne Ev
 95. Kosova shtet? Asnjėher .. FSK-ja nuk merret me ēėshtje ushtarake.
 96. Prap Ramushi me SHIK-un.Akuzat kunder Adem Grabovcit.
 97. Ambasadoret e KOSOVES
 98. Disa Padrejtesi Te Unmikut Ne Kosovė
 99. Shoqėria "Kallashnikov"
 100. Policia kosovare arreston udben, birnin, bbc-ne dhe b92
 101. Dosja Kobra
 102. Kryetari shqiptar i pergjigjet "schengenit te bardhe"
 103. Kryetari shqiptar i pergjigjet "schengenit te zi"
 104. Gadishulli Ballkanik. I kujt do tė jetė Ballkani nė 100 vjeqarin e ardhshėm ?!
 105. kosova te hetoje biografine e njerezve qe futen ne kosove
 106. Hidhe n'borllėg "pasoshin" e serbisė
 107. Deri kur do lejohen rrugacet serbe te bllokojne rruget e kosoves?
 108. Vidhet dosja e vrasjes se gazetarit te 'Bota sot' Bekim Kastratit
 109. Thaēi thot: Ndihem krenar pėr pėrmirėsimin e jetės sė qytetarėve serbė
 110. Pėrsėri arrestohet Agim Ēeku.
 111. Institucionet e "brishta" te shtetit "multietnik" te Kosoves
 112. Perseri lirohet Agim Ēeku
 113. Perpjekjet e evropes per izolimin e shtetit kosovar jane te kota
 114. Deputeti Rrustemaj kėrkon shpjegim nga Thaēi..
 115. me largimin e serbeve nga kosova a duhet te largohet dhe kisha e tyre e ndyre?
 116. "ministrat" vijne me kremtue humbjen; keta banditat e pist i gjuejne me gure
 117. Ėnderra e Shqiperis ne Bashkimin Europiane
 118. Rritje pagash pėr deputetė – veturė tė blinduar pėr kryeparlamentarin
 119. Pėrleshje mes Policis sė Kosovės dhe Xhandarmeris serbe
 120. FITOJE PD-ja FITOJE SHQIPERIA URIME SALI BERISHA
 121. Hashim Thaqi-Perqafon Berishen ndihmon Ramen
 122. A eshte privilegje te jesh Serb ne Kosoven e Cliruar!?????
 123. Lum Kosova qe ka njerez te tille
 124. Kukės,sulmohet familja nga Kosova
 125. Komandant Remit e Lates apet spo ju knohet mire
 126. Shprese per bashkim
 127. EULEX - ne aksion , banditet PDK.s neper biruca
 128. Schmitt: Kosova ėshtė njė shtet i dytė Shqiptar
 129. LDK - LDD: Shpresė pėr bashkim
 130. Thaqi: Del Ponte, turpi drejtėsisė
 131. Parti E Drejtesis
 132. A ka rracizėm antishqiptarė nė botė
 133. Kujt i Takon.....
 134. Ish ushtaret e UCK-se sulmojne seline e Qeverise se Kosoves
 135. Deshton eulexi
 136. A kishte gjenocid ndaj popullit shqiptarė
 137. LDK-ja duhet t’i kthehet Rugovizmit
 138. Nenshkeruane petecionin Kunder Vendimit te bashkesis Evropiane Per Vizat
 139. EDITA: Unė do tė bėja politikė tė jashtme mė tė mirė ...
 140. Dje filloi punen misioni evro-amerikan eulex
 141. Kosova e shkretė nuk i di kufijtė e vet.
 142. Udbashat E Kosoves Me Emer Dhe Mbiemer
 143. Politika tradhtare ndaj sabotuese nda j Mitrovices
 144. Lista Bajate
 145. VePrime qe kan prapavija politike
 146. C'mendim keni per Nacionalizmin Shqiptar?
 147. Ministi I Shendetesis Duhet Te Jep Doreheqje !
 148. Projektin “Ramosaj”, e pengon vetėm LDK-ja
 149. Ramosaj largohet nga LDD
 150. Ka ardhė koha te flasim hapur
 151. Shqiptarė, lidhni forte Pantollonat!
 152. Zgjedhje tė reja serbe nė Kosov..
 153. flet dalip greca nga shba
 154. Topi (prap) n'mes fush, a do tė hidhen prap shorte e tė pėrzihen letrat...
 155. Shkina shkaut !
 156. Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove
 157. Gjenden dy pengje lufte tė kidnapuara nga Serbia
 158. Ia pshur..suratin dick martys
 159. Nuk ėshtė fjala pėr kėmbim territoresh, por pėr ricopėtimin e territorit shqiptar
 160. Durres: Vriten kater police, e dy qytetare
 161. Liberalet e Kosovės.
 162. Veriu – pak gjasa tė kthehet nėn qeverisjen e Kosovės
 163. AAK nuk pėrjashton mundėsinė e njė koalicioni me LDK-nė e LDD-nė Nė prag tė zgjedhjev
 164. Koncepti i Haradinajt per politikat ekonomike dhe absurtiteti i tij.
 165. Express sulmohet nga "mbrojtesit e islamit"
 166. Presidenca e Bosnjes&Herzegovines nuk donė tė dijė pėr Kosovėn
 167. Qeveria Hashimiane i zgjedh "Fotelet" , kurse EULEX-SERBI marveshjet..
 168. Ka ardhė koha ti japim njė "lekcion" politikės NĖRKĖMBĖTARE, pėr hir tė asaj KOMBTARE
 169. Nėnshkruani peticionin kundėr politikės diskriminuese evropiane tė vizave:
 170. Bėhu pjesė e sė ardhmes Thaci-PDK 2 vs 8 Serbia-EU.
 171. Perse po izolon evropa shtetin e kosoves?
 172. Protesta masive para EULEX-it. mos futni huned ne politiken e kosoves ose ikni.
 173. KQZ: S’ka kamera nė zgjedhje lokale
 174. shqiptaret te shqiperise, kosoves, maqedonise, malit te zi dhe camerise duan bashkim
 175. shtetin tone nuk do na e bejne te huajt. ata e bajne patriotet
 176. "Vetėvendosja" nė aksion , sulm ndaj EULEX , 24 makina tė dėmtuara.
 177. Virusi E1U2L4E4X
 178. Hyseni:Turqia lobon pėr Kosovėn
 179. Arrestohen 4 tė dyshuar pėr shkaktim tė rrezikut tė pėrgjithshėm dhe armėmbajtje pa l
 180. Hakerat e fuqishėm kosovarė shkelin ne websajtin e kolonve eropjane
 181. KFOR-i, UNMIK-u, OSBE-ja dhe EULEX-i! Cka mendoni...?
 182. AAK: PDK te mos vjedhe votat me 15 nentor
 183. Prania e kosoves ne gjykaten e hages per ceshtjen e pavaresise ishte merite e serbise
 184. Mafia nė pushtet(PDK) ( Skenderaj largohen nga puna pėr shkak bindjeve politike)
 185. Beogradi e Shkupi, skenare pėr tė nxirė imazhin e Kosovės. Ja prapaskenat
 186. Barazia e drejtave ...ne kodin zivil
 187. Stavileci: AAK do ta shoh humbjen "Live".
 188. Kosova nuk ka vend pėr “talebanė”
 189. Duhet te krijohet nji teritor etnik shqiptarė
 190. Pse Nuk Po E Luftoni Krimin, Zoti Kermabo?!
 191. Welcome in 6 pikat vdekura tė Hashim Thaēit
 192. Gjeneral Kudusi Lama: E vėrteta shqiptare do tė dalė nė dritė
 193. A duhet te ndrrohet drejtimi i autostdardes se kosoves...!?
 194. Shoqata shqiptare amerikane- Unmik, eulex, osbe duhet te lene kosoven menjehere
 195. unmiku euleksi amerika dhe e gjith bota po tallen me ne
 196. JAVA E POLICIT (n'zor janė edhe kėta!)
 197. Pse i fshihen temat politike lirikut
 198. "Bac, u kry"! Nėnshkruhet protokolli Serbi-EULEX
 199. Kosovaret jo te kenaqur me emrin e vendit te tyre
 200. Ėshtė ky epilogu i politikės “fol e rruj voe”?!
 201. Qka eshte Eulex-i
 202. AKR, LDD dhe PD Bashkė, me 15 nėntor
 203. Deklarata nga Shqiptaret dhe Serbet ne anen tjeter rreth Protokollit Eulex-Serbi
 204. Ne vend te zgjedhjeve protesta masive me 15 nentor.
 205. Pėrhajr edhe 4 Komuna pėr serbet e Kosovės.
 206. A esht kosova nji infuzion
 207. Zanieri-Unmiku di si ta fuse kosoven prape nen serbi
 208. cfare fshihet pas marrveshjes eulex-UDB? emrat e shqiptareve ne duart e UDB-se
 209. Zgjedhjet e Serbis u lejuan ne Mitrovic kurse tani keto shqiptare nuk lejohen nga EU.
 210. Ja si duket enciklopedia raciste e Ish Republikės Jugosllave Maqedonis
 211. tema te mbyllura te cilat do te transferohen ne arkiv
 212. .... po bojkojtojme politiken...
 213. maqedonia na shpalli lufte ne trojet shqiptare
 214. EULEX nėnshkruan protokollin e doganave vetėm me Serbinė
 215. Ėshtė gati pėr tu pėrmbyllyr pajisja me kartela identiteti, edhe minoritaret thanė PO
 216. kush i vrau vllaznit bytyci? ku eshte republika e shqiperise qe si ndegjohet zeri?
 217. Fjala e mjekėve
 218. Ahmeti: Ristovski e shkeli amrėpushimin e 2001..., !!!
 219. Verli: Tezat serbe u bartėn nė Enciklopedinė maqedonase
 220. Kryeministri Hashim Thaēi kėrcėnon drejtorin e RTK-s Agim Zatriqin.
 221. Si iu dhurua Greqisė hapėsira detare
 222. mos lejoni romet dhe magjypet e kthyer nga gjermania ne fshatrat e lagjet tuaja
 223. probleme me shtetesine e te sapokthyarve-Kerkojne shtetesine serbe
 224. Patriotet shqiptar i vene flaken flamurit te shkijeve ne mes te prishtines
 225. Ristevski sėrish nuk tėrhiqet !
 226. Djegja e flamurit Macedonas akt i shėmtuar thon servilat(Politikant) Kosovar.
 227. SHQIPTARET DHE MAQEDONASIT VIDEO Enciklopedia
 228. Vlerat Kombetare Per Nostalgji Familjare
 229. Helmohen Nxenesit Shqiptare,njejet si ne Vitin 1990!!
 230. Dėnohet me 11 vjet burg grupi i Llapit
 231. Qėllohet patrulla e policisė kufitare nė Bellanoc
 232. Thaēi: Pagat pėr profesorėt, 1000€
 233. Pendimi i bernard kushnerit
 234. Pendimi i bernard kushnerit
 235. Migjen Kelemndi:Televizioni Rrokum
 236. Luja bab luja, Pėr kater vite nė BE (sipas Haradinajt)
 237. "Republika e Maqedonis"!
 238. Mire se vjen zoti Kryeminister! Ne trollin e ne shtepin tande zoti Kryeminister!!
 239. Mitrovica
 240. Kosova Duhet Te Qendroj Ne Distanc Ndaj Berishes?
 241. Ēfarė nėnkuptoni me "oportunizėm" ?!
 242. Leksione nė Orient-Express
 243. Protesta ne Kumanove kunder Enciklopedise 2009 VIDEO
 244. Ambasadori i madhe amerikan i pergjigjet mini ambasadorit rus
 245. Astrit Salihu apo Isa Mustafa?
 246. Shteti i Kosoves zhduket me "devotshmeri"
 247. Athua ka humbur shpresa pėr ndryshime...?
 248. "Udhėkryqet e Ballkanit" - libėr pėr Ali Ahmetin
 249. India incident nderkombetar- nuk lejojne kthimin e eshtrave te nene terezes
 250. Racizem pa Pardon !