PDA

View Full Version : Atentati kunder Tre Policve Kosovar


Shala
30-11-03, 23:45
[Kush jan keta qe e vrasin te Ardhmen e Kosoves,dhe pse i bejn keto Vrasje Barbare.

Anonimja D
01-12-03, 23:12
hmmmm ....nuk po di :!:

Beni_gjk
03-12-03, 18:48
Vrasesit jane si zakonisht te njejtit por tash e kan nderru strategjin sepse kan filluar zbulimin e tyre e qysh mi hup ato zbulime vriten njerzit qe jan tu u marre me dosjet e tyre por ata se din se nese vritet ajo ose ai eshte dikush tjeter qe e vazhdone ate rruge

arTanibb
05-12-03, 00:48
Pershendetje gjithve, Tahir Zema u vra por tash po vrahen edhe ata qe po mundohen qe te qesin ne drit vrasesit e Tahir Zemes.

Kush mund te ket vrar Policen ( PILOTEN E PAR SHQIPTARE) Polices e cila i kushtoj me se shumti zbardhjes se rastit te Tahir Zemes!!!!!!!