PDA

View Full Version : Pse H.Thaqi nuk nenshkroi ne Rambuje?


SHALLI
09-02-04, 21:50
Ju Pershendes

Ēka mendoni a do te duhej te pergjigjej H.Thaqi per ate se ne Rambuje nuk pranoi te nenshkruaj.Keshtu i dha rast armikut serb qe gjat asaj periudhe tri javore te sjell ne Kosove nje arsenal te madhe ushtarak qe perbehej nga 50000 ushtar dhe paramilitar serb,te cilet gjat kesaj periudhe kohre bene gjenocid te pa par deri ateher mbi popullin e Kosoves.Pse H.Thaqi e beri kete,pse ai pas 3 jave e nenshkroi po te njejtin dokument?

Ju Falenderoi

kaedhemazi
13-02-04, 06:25
sepse e kishte hjekur Serbia prej Udheheqesie.....nuk ish kon ma ne UCK