PDA

View Full Version : Edhe sa koh do te zgjithet statusi i Kosoves??


Cool_Boy
18-02-04, 15:45
pershdnetje te gjithve

Me intereson opinjoni juaj mbi kete tem se"Edhe sa koh do te zgjithet statusi i Kosoves??""" ....

tung

kaedhemazi
19-02-04, 03:44
....shko pyete ndonje falltore........

Barbaroza
19-02-04, 09:19
Mendoj se dita kur Kosova do te jete e pavarur tash per tash eshte mjaft larg fale vrasjeve dhe ērregullimeve qe po ndodhin mbi njerzit me te merituar te popullit tone.Deri nga viti 2010 keto do te jene ,mendoj une,
vetem shpresa.

lazdrani
19-02-04, 22:12
Une mendoje qe statusi final 2005 do te jete zgjidhja per Kosoven...... :wink:

kaedhemazi
22-02-04, 04:39
ma mire mos mendo hiq.

Llapi
03-03-04, 05:32
Ateher kur ne Kosove nuk do te sundoin ma komunistat e miqt e shkieve e Kosoven ta sundoin forcat e shendosha patriotike pra qata qe edhe e Ēliruan

kaedhemazi
04-03-04, 04:44
Ata qe e kan cliru edhe po e sundojn.UNMIKU dhe NATO.
SE trimat e te vetashtuquajturit Komandanta"te Mahallave" e moren Popullin ne Qafe........
po secili Popull ka njerez te menqur edhe e shpetojn pjesen tjeter dermuese.Lavdi Kolonelit Zema dhe Luftetareve te tije.

betimi_15
19-05-04, 16:30
shqiperia edhe 15 vjet hyn ne Paktin Be kurse na si kosov edhe nja 20 vejt