PDA

View Full Version : Sa i besoni chatit...


Blondina
11-03-04, 21:22
Nuk di ndoshat kjo bised ehst biseduar edhe ndonjher tjeter po ja qe mua nuk em ka ra ne sy as nje her..Kish apas deshir ta di emndimin e juaj nese mundeni te pergjigjenii....Un sa per vete shum pak i besoj po thuaj se hiqq..
PO MENDIMI JUAJ JUAJ KISHA PAS DESHIR TA NDI NESE ESHT EMUNDURR... :!: :?: :wink:

mirsad
14-03-04, 10:07
blondina te theme te drejten une dutem ne chate por jo edhe shume..desha te theme dy gjera..
1_une personalishte nuk i besoje fare chatit
2-desha te theme une ne chate gjithmone flase identifikimin e vertete kurse e shikoje s eme thone perse genjene keshtuqe genjejne aty te gjithe edhe ne ate raster kur ti flete te verteten ata te thone perse g enjene...keshtuqe ne chate nuk ka vetem s egenejshtra..bye

Blondina
14-03-04, 13:54
Te faliminderit Mirsad per pergjigjje te them te drejten plotesisht pajtohem me ty ka shum kesi raste qe ti ndoshta ju tregon te vertetetn mirpo ja qe ste besojn edhe mua nga njher me duket se chati sikur te jet ndonje loj me shkurt... :wink:

LIBERO_78
15-03-04, 11:52
:wink: PASHA ZOTIN ZONJUSHE KUR BISEDOJ ME SHQIPTARE SHUME PAK I BESOJ MOS TE THEM HIQ.............................NE NUK KEMI KULTURE TE SHPREHJES AS TE SHKRUARIT FATKEQESISHT... :wink:

Ngadhnjim
16-03-04, 19:23
Valla s i besoj shum se po hinė shum Katunar be njeri e per qata s i besoj shum se ata veq hin me ba hajgare me papaka tung ahahah :lol:

Blondina
16-03-04, 20:54
Po ai de se edhe nuk duhet mi besu,un sa per vete kurr nuk e tregoj te verteten ne chat pse vlla me tregu tuli qfar bajati hyn aty e me te keqeperdor pastaj aa e majccccc.... :wink:

Engjellushja
15-06-04, 10:43
1 %

Engjellushja
15-06-04, 11:55
Vallahun e Bilahun
Ta besoj
se vet e di
se cka d.m.th
n Chat me hi


Ketu i kemi plotesisht
nj ve-mendje :-)
t uroj knaqsi
n Diskutimet dhe
n mahi

drini03
16-06-04, 20:31
nuk jan te verber ata qe hyjne ne chat po jon te verber ata qe i besojne chatit.
Bukur do ishte sikur te ishte ndare ne mosha hyrhja ne chat se aty do te behej nje lehtesim per te gjithe.

une nje nate kisha telashe me nje vajz 16 vjeqe e cila nuk donte te besonte seone i kisha ato vite siq i tregova dhe filloj te me ofendoj une u detyrova ta mbyelli duke e keshilluar qe te kete mirkuptim per kete qe po e beje

CrAzY-BoY
16-06-04, 21:01
nuk i besohet hiq chatit..!

aferdita
16-06-04, 21:29
nuk i besohet hiq chatit..!
ashtu eshte
edhe nuk i besoj aspak chatit
kjo eshte vetem me kalu kohen e lire mendoj un

pershendetje

Cool_Boy
16-06-04, 21:33
Chatit une dhe i besoj dhe jo....Nese takon nje njeri te sinqert athere po nese jo athere joooooooooo.....Ky eshte mendimi im........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

aferdita
21-06-04, 07:22
Chatit une dhe i besoj dhe jo....Nese takon nje njeri te sinqert athere po nese jo athere joooooooooo.....Ky eshte mendimi im........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:
por eshte zor ta takojsh nje te sinsinqert se askush nuk e thot te verteten ne chat :wink:

Cool_Boy
21-06-04, 09:19
Chatit une dhe i besoj dhe jo....Nese takon nje njeri te sinqert athere po nese jo athere joooooooooo.....Ky eshte mendimi im........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:
por eshte zor ta takojsh nje te sinsinqert se askush nuk e thot te verteten ne chat :wink:

aferdita kush te me gjen mua valla mos te kete gajle se qdo send e theme te vertetn,hajde qiki dhe takom mua se shume te dua........ :wink:

qika_pr
21-06-04, 11:30
Jo nuk i besoj hiq edhe pse me ka ndodh me taku shum persona interesant nuk i besoj aspak

VARDARI
21-06-04, 11:34
pse moj qik mos me ju besu hahahaha

qika_pr
21-06-04, 11:47
ha ha ha ha
ku bre mi besu kur ka lloj lloj njeri
a
hajt se nashta i besoj po nuk ka ndodh ndonjeher me gjet dicka te jashtezakonshme ne chat

Nikco
21-06-04, 17:22
Vertet pyetje shum me vend.
Une ne fillim kur kam filluar te hyj ne CHAT, kam menduar se te gjith e thon te verteten dhe une isha i sinqert me gjithkekend, derisa me ndodhi nje histori qe vertet nuk do e harroj, jo pse une nuk deshiroj por nuk mundem ta harroj ju them te verteten. Ishte nje histori e hidhur qe kurr nuk do ia fal ati personi. Por desha te ju them se ne CHAT tani nuk hy me, ka gjera interesante njerez te quditur, por nuk me pelqen te hy fare, eshte nje humbje kohe qe me bjen kokedhimbje, andaj kohen e lire preferoj ta kaloj dikund tjeter se sa te hy ne Chat....
Kaq nuk i besoj me dhe une mendoj se eshte nje faqe qe duhet mbyllur...
Ju pershendes te gjithvet...

lazdrani
21-06-04, 17:55
Vertet pyetje shum me vend.
Une ne fillim kur kam filluar te hyj ne CHAT, kam menduar se te gjith e thon te verteten dhe une isha i sinqert me gjithkekend, derisa me ndodhi nje histori qe vertet nuk do e harroj, jo pse une nuk deshiroj por nuk mundem ta harroj ju them te verteten. Ishte nje histori e hidhur qe kurr nuk do ia fal ati personi. Por desha te ju them se ne CHAT tani nuk hy me, ka gjera interesante njerez te quditur, por nuk me pelqen te hy fare, eshte nje humbje kohe qe me bjen kokedhimbje, andaj kohen e lire preferoj ta kaloj dikund tjeter se sa te hy ne Chat....
Kaq nuk i besoj me dhe une mendoj se eshte nje faqe qe duhet mbyllur...
Ju pershendes te gjithvet...
:roll: :roll: Ne chat me siguri qe ka pake te sinqerte,ne fillim isha edhe une shume aktiv por disi me kohe mu be monotone,deri sa zbulova forumin Dardania-Diskutimet dhe jam i bindure se kety do te gjeni Argetim te kendeshem.Te pershendes ku do qe te jeni :wink:

Vera
21-06-04, 20:01
Pershendetje

Ehh ne chat kam filluar edhe une se par kur kam hy ne dardania.de dhe besoj qe cdo njeri keshtu ka filluar. Pastaj kam qen edh eune shum aktive dhe aspak nuk iu kam besuar njerzve dhe kurr te verteten nuk e kam then aty, jemi kon disa vet qe kemi ber aty shaka por asnjeher nuk e kemi mar pernjemend ate qe kemi shkruar aty. Dhe chatit nuk ben me i besu fare bile. Pastaj e gjeta Forumin ne te cilin ka tema shum me te mira se ne chat qe te kesh pune me disa njerz aty.

,,,,,,,,,,Vera

Honesty^uk.
21-06-04, 20:08
Jo qe se kam perdorur chatin
por ai eshte gjeja me e pabesuar per mua
pasi aty njeriu mund te flas sipas deshires dhe enderrave te tij

Murgesha
22-06-04, 09:07
Une hiq si besoj. Me pare kam hyre ne chat, dhe duke u nis nga vetvetja qe skam dhen informacione te verteta :wink:

turisti
18-08-04, 23:22
Une s'i besoj as telefonit.... :wink:

REXHAIL_KUMANOVA
19-08-04, 14:26
se pari ju pershendes GJITHVEEE :BLONDINA,MIRSAD,LIBERO_78,MNGADHNJIM,ENGJELLUSHA, DRINI,03,CRAZY-BOY,VECANERISHT TY AFERDITA,VOOL_BOY,EDHE TY QIKA_PR edhe deshta te them se chatit nuk i besohet sepse ne chat shumica e djemve hyjne vetem per tu njohtuar me ndonje femer por ndonjehere edhe njohtohen edhe takohen por ne chat nuk mundet me pas dashuri sepse personin qe fol nuk e njeh aspak por vetem me informatat qe ti jep,por nga ana tjeter ka edhe raste qe jan martu bile....por me se shumti chati eshte vetem nje kalim i kohes se lire hahaha....femrat apo mashkujt shqiptare qe jan jasht atdheut me se shumti kan koh edhe me lujt me kto qe jan ktu edhe me ndejt ne internet edhe me ba hajgare KURSE KTO KTU JO

Barbaroza
19-08-04, 15:47
Eshte shume interesant fakti se pata lexuar dikund se ne USA mbi 50 % e lidhjeve te cifteve jane nga interneti.Keshtu kish mundur te ndodhte edhe me shqiptaret po te ishin me te sinqerte ne paraqitjet e tyre ne chat!

turisti
19-08-04, 17:10
CHATI eshte i si " INKUBATORI ". :wink:

napoleoni
19-08-04, 22:33
Chatti nuk eshte gjė tjeter vetem nje vend ku strehohemi ne rast se per njė arsye apo tjeter dojmė t`i ikim realitetit..te shkeputemi pak nga realiteti i pėrditshėm, nga stresi dhe problemet e jetes. Ndoshta kėtė gjė e bėjmė mė sė miri duke hyrė nė chatt, sepse aty edhe nuk ka rregulla, apo ka dhe nuk respektohen nga askush.Dmth. nuk vlejne rregullat e galanterise dhe sinqeritetit, nuk ka parime strikte dhe si i tillė shėrben per relaks...apo humbje kohe duke krijur nje botė apo jetė tonėn virtuale paralele asaj reales. Ndoshta vetėm nė kėtė aspekt chatt-i luan nje rol pozitiv. Pėrndryshe ėshtė apo eshte shėndrruar ne normale qė e gjitha ajo qė thuhet nuk eshte asgje tjeter vetėm atė qė dėshirojmė e jo ato qė jemi.....Nuk perjashtohet mundesia qė tė ketė njerez tė sinqert, por ai per nje kohe te shkurter do te shoh se te tjeret nuk jane aspak te tille, atehere ose do te largohet nga chatti ose do t`i imitojė tė tjeret. Unė personalisht kam hasur ne persona me tė cilėt ishte kenaqesi tė komunikosh, sepse beheshin biseda konstruktive dhe shume te mira...

Njeriun e sotshėm ligjet dhe parimet e kanė ngulfatur, ato i kanė bėrė jetėn tė stresuar....prandaj ndoshta ne mungese te tyre do te shijohej pak liri...ku tjeter veē nė chatt...

Pėrshėndetje te gjitheve....

Murgesha
20-08-04, 15:24
Chatti nuk eshte gjė tjeter vetem nje vend ku strehohemi ne rast se per njė arsye apo tjeter dojmė t`i ikim realitetit..te shkeputemi pak nga realiteti i pėrditshėm, nga stresi dhe problemet e jetes. Ndoshta kėtė gjė e bėjmė mė sė miri duke hyrė nė chatt, sepse aty edhe nuk ka rregulla, apo ka dhe nuk respektohen nga askush.Dmth. nuk vlejne rregullat e galanterise dhe sinqeritetit, nuk ka parime strikte dhe si i tillė shėrben per relaks...apo humbje kohe duke krijur nje botė apo jetė tonėn virtuale paralele asaj reales. Ndoshta vetėm nė kėtė aspekt chatt-i luan nje rol pozitiv. Pėrndryshe ėshtė apo eshte shėndrruar ne normale qė e gjitha ajo qė thuhet nuk eshte asgje tjeter vetėm atė qė dėshirojmė e jo ato qė jemi.....Nuk perjashtohet mundesia qė tė ketė njerez tė sinqert, por ai per nje kohe te shkurter do te shoh se te tjeret nuk jane aspak te tille, atehere ose do te largohet nga chatti ose do t`i imitojė tė tjeret. Unė personalisht kam hasur ne persona me tė cilėt ishte kenaqesi tė komunikosh, sepse beheshin biseda konstruktive dhe shume te mira...

Njeriun e sotshėm ligjet dhe parimet e kanė ngulfatur, ato i kanė bėrė jetėn tė stresuar....prandaj ndoshta ne mungese te tyre do te shijohej pak liri...ku tjeter veē nė chatt...

Pėrshėndetje te gjitheve....

Napoleoni me pelqyen mendimet e tua rreth kesaj teme.
Je i pershendetur gjithashtu.

napoleoni
21-08-04, 00:28
Mė gėzon fakti qė sė paku ndokujt i paskan pėlqyer mendimet e mia, e edhe me shume se ajo ėshtė z.Murgeshė, e cila ėshtė krypa e kėtij forumi. Faleminderit.
CIAOOOOOO !

nitushe
09-09-04, 09:36
valla si besoj hiq ne chat hy veq kur te kam kohe t'lir edhe kur sdi qka me bo hy atu me kesh pak :P

Gjumashja
29-11-04, 16:32
Hiqq

Gentiani
29-11-04, 20:28
Nuk kisha dashur tė keqkuptohem nga Chattuesit tjerė dhe ata qė kalojnė njė pjesė tė kohės nė Chatt, por mua personalisht mė ėshtė dukur humbje kohe prezenca nė Chatt. Diku pėr kohėn qė jam nė Internet nuk e dij a jam kyēur 4-5 herė gjithsejt. Parimisht Chatti do tė duhej tė ishte po ashtu medium komunikativ, por zakonisht ndodhė e kundėrta dhe e tėra shėndrrohet nė gjendje kaosi dhe nuk dihet mė as pėr ēfarė dhe pėr ēka shkruhet e ti besohet ėshtė ēėshtje krejt tjetėr, nėse ke arritur tė kuptosh diēka :wink:

klaudina
27-12-04, 20:39
hiq

klaudina
27-12-04, 20:40
hahhahahhhahhhh

Mafiozi
27-12-04, 23:07
hahhahahhhahhhhhiq shum esht :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
27-12-04, 23:08
0%.

Mafiozi
27-12-04, 23:19
0%.


Turisti, shum djal i mir bre ti :lol: :lol:


Tybe un as 0 % :arrow: ma pak se 0 :D

turisti
27-12-04, 23:36
0%.


Turisti, shum djal i mir bre ti :lol: :lol:


Tybe un as 0 % :arrow: ma pak se 0 :D

Aha,ti i bjen :arrow: ( -0 ),grup,dmth anetari i grupave kriogjene. :wink:

livoreka bicio
27-12-04, 23:43
UNE NUK BESOJE NE CHATT, DHE NUK KAM PAS RASTE TE KOMUNIKOJE NE TE. :wink:

Mafiozi
28-12-04, 19:10
0%.


Turisti, shum djal i mir bre ti :lol: :lol:


Tybe un as 0 % :arrow: ma pak se 0 :D

Aha,ti i bjen :arrow: ( -0 ),grup,dmth anetari i grupave kriogjene. :wink:

Haahahhahahahahahahhahahhahhaaaaa

Po per qat ashtu jam :wink:

Kullerka
01-01-05, 15:19
vallah asnipik krejt rren osht chati aa
jo 0%po ma pak se 0-oja

Dreni30
08-01-05, 10:05
Per njerzit qe kan nevoj, per nje bised, argetim, ndoshta eshte mire e sidomos per ne qe jemi ne mergim perndryshe eshte Asgje dhe Asgje.
Ju pershendes te gjitheve Dreni30.

ShEjToNkA
10-01-05, 02:19
Per njerzit qe kan nevoj, per nje bised, argetim, ndoshta eshte mire e sidomos per ne qe jemi ne mergim perndryshe eshte Asgje dhe Asgje.
Ju pershendes te gjitheve Dreni30.


Si me pas lexu mendimin tim paske shkėruar! :lol:

Kaltrushi
10-01-05, 09:44
Chatit nuk i besoj aspak. Perket as qe hy ne Chat. Siq esht cekur edhe me pare Chati esht Argetim, ndonjeher mund te jete edhe pakez i nervozeshem kure te shkruan gjera palidhje edhe pse ndoshta ata nuk jane aq palidhje. Sidoqoft kujt i pelqen te argetohet ne ket menyre nuk kam kurrgjo kunder.

turisti
14-01-05, 10:45
Nuk i besoj as telefonit tim mobil... :wink:

Barbaroza
14-01-05, 11:14
Nuk i besoj as telefonit tim mobil... :wink:
Po tybe. :wink:

turisti
14-01-05, 17:56
Nuk i besoj as telefonit tim mobil... :wink:
Po tybe. :wink:

Po e them kete nga pervoja. :wink:

Drenicaki
14-01-05, 19:25
Sa te pa besė edhe ju be ! po qysh mos mej besu babgjyshi jem 70 vjeq u martu ne ket far seni e ju spo i besoni!hahahahahahahahahahahaaaaaaaaa

Gjumashja
15-01-05, 11:25
aspak valla

sarasara
15-01-05, 18:08
- valla nuk e di as vet a me i besu a jo
e kam taku un nji ne chat po po tutna se qka po me del :?:

Mafiozi
16-01-05, 01:09
- valla nuk e di as vet a me i besu a jo
e kam taku un nji ne chat po po tutna se qka po me del :?:


Mundem vetem me te dhan nje keshill shoqe, ruju shum dhe njoftoje ne
gjith aspektet :arrow: ku banon, familjen, njerz qe i njeh, dhe sidomos
siq esht ai vet.

Te shpresoj fat :? :wink:

Kercovari
16-01-05, 07:37
- valla nuk e di as vet a me i besu a jo
e kam taku un nji ne chat po po tutna se qka po me del :?:
Sarasara
Mireseerdhe! Po moj sarasara mos u tut aq shume! Ne kohe te sodit eshte gjishcka e mundur,"bile te dy kembet te fusish ne nje kepuce".
E ky chati,eshte vetem nje Erotizem ne mes dy komponentesh Elekrtomagnetike te dixhitalizuara ku shum shpejte mund te ndertohet shtepija,apo te i vehet flaka!Haaahahaaaah!

scorpion
07-02-05, 05:14
pershendetje juve,,normal eshte se nuk besohet,,,spo besohet ne jeten e perditshme ndoshta po e njeh koh te gjat e leje mo ne chat sa ben bised hajt hajt ta marrim max 3 apo 4 ore...si mund te kesh besim ne ate njeri qe e takon rrall varet se si hyn,,por kuptohet njeriu smund te tregohet gjitha por ne fjal e sheh se eshte qe e kupton jeten shkurt mund te marresh lloj lloj teme me bisedu,,,por sdo me than se besoj,,,

Barbaroza
08-02-05, 12:33
Nuk i besoj as telefonit tim mobil... :wink:
Po tybe. :wink:

Po e them kete nga pervoja. :wink:

Edhe une nga pervoja e thashe. :wink:

Gjumashja
09-02-05, 20:58
chati veq humbje kohe osht :wink:

spirl_girls
09-02-05, 21:55
- valla nuk e di as vet a me i besu a jo
e kam taku un nji ne chat po po tutna se qka po me del :?:


Mundem vetem me te dhan nje keshill shoqe, ruju shum dhe njoftoje ne
gjith aspektet :arrow: ku banon, familjen, njerz qe i njeh, dhe sidomos
siq esht ai vet.

Te shpresoj fat :? :wink:
[/b]Pajtohem me Mafiozin ka plotesisht te drejt,te gjithe ata qe jane dashuru ne chat mbas nje kohe ju ka deshtuu,,por suksese ty shoqes,,

dembelica
10-02-05, 12:32
Po chatit nuk i besoj as pak. Ti lirisht mundesh me e tregu edhe te verteten e askush nuk te beson. Po pse jo me hy ne chat edhe meu argetu, thjeshte me kalu kohen :wink:

emine
18-05-08, 09:37
i besoj aq sa,,,nuke futem ne te hiq;)

Wolf
20-05-08, 12:23
Sa I Besoj Chatit

Chatit Si besoj Aspak Thjesh hi per Humbje Kohe per Argetim Per mi Besu ncuk

teutaA
21-05-08, 23:41
as qe hy

LABI
21-05-08, 23:54
Si besoj as chatit .

Ne raport me besimin , jam agnostik ... Keshtu qe as n'chat nuk besoj :biggrin:

Peja-Boy
22-05-08, 18:20
Po ai de se edhe nuk duhet mi besu,un sa per vete kurr nuk e tregoj te verteten ne chat pse vlla me tregu tuli qfar bajati hyn aty e me te keqeperdor pastaj aa e majccccc.... :wink:

Per te besuar duhet te kesh Besim ne Vetvete !!!

Varet sjellja jote ne Chat, edhe Varet se me qwfar persona komunikoni apo ne qfar menyre....Mendoj se paske lidhje veq me ata persona qe e shfyrtzojn Chatin per te zene nje femer, por edhe ti po hyke me ate mendim per ta gje dikend aty qe ta duash...!!

Merru pak ma shume me Chatin se me koh Ndahen dhet prej dhive edhe do ta kesh gjithmon nje shoqeri te mire ku do Argetohesh ....Ka shumer persona qe jan te lidhur sikur Familje ne Chat e ne mesin e tyre jam edhe une qe kam mjaft shoqeri aty !!

Peja-Boy
22-05-08, 18:21
Si besoj as chatit .

Ne raport me besimin , jam agnostik ... Keshtu qe as n'chat nuk besoj :biggrin:

Chat nuk te Genjen Zoteri Labi ... Mundesh te mos u besosh Ca personave qe hyjn edhe komunikojn ne chat e jo krejt Chatit ne pergjithsi !!

Rizuana
07-07-08, 22:17
Sdi qka ka per t'u besu aty se...


ps Qe nja 3 vite ia kam ndalu vetes me hy aty... (e perpara hysha najher si rrall)

Preshevar
08-07-08, 07:28
Kurse un, Jam musliman :-D... dhe s'besoj ne chat !

Murgesha
09-07-08, 23:31
Kurse un, Jam musliman :-D... dhe s'besoj ne chat !


Ha,hahahahahaahahha!

Nime Preshevar ēka u ba kėshtu me kėtė temė, sikur me qenė chati Zot kanė bėrė pyejte haahahahahahah, as unė valla si Murgeshė nuk besoj te chati...

LABI
09-07-08, 23:38
Ha,hahahahahaahahha!

Nime Preshevar ēka u ba kėshtu me kėtė temė, sikur me qenė chati Zot kanė bėrė pyejte haahahahahahah, as unė valla si Murgeshė nuk besoj te chati...

Une besoj ne mundesin (vullnetin) e njeriut per te dashuruar , solidarizuar ..:biggrin:Besoni ne chat ju Murgesha ?

Murgesha
10-07-08, 01:11
Une besoj ne mundesin (vullnetin) e njeriut per te dashuruar , solidarizuar ..:biggrin:Besoni ne chat ju Murgesha ?


Jooooooooooo, se as nuk e di nė ēka besohet nė te, pasi qė nuk hyj nė chat kurr.

Virti
10-07-08, 01:13
hahaha kush po vjen ne chat? :cool:

Murgesha
10-07-08, 01:15
hahaha kush po vjen ne chat? :cool:


Unė sigurisht jo e pėr tjerėt ishalla krejt tash vijnė qy hahahahahaahahahahahahah

Virti
10-07-08, 01:17
duhet ardhur ne chat per t'ia dite, ose jo, lezetin! :cool:

emine
10-07-08, 05:53
duhet ardhur ne chat per t'ia dite, ose jo, lezetin! :cool:

lezetine zhgenjimit a....ma mire a me dal me u shplu midis rruge (mu desh) sa me hy ne chat,ku dihet se shumica e njerzve aty me cafre qellimi hyjne(JANE TE S'MUTE)........njerzve qe takojshe ne disko e ne chate kurre bes s'ju kisha nxone,,,a ne te dyjat nuk futem hiq:cool:

Une i besoje ne gjana qka jane reale per mu,,,ka kalu koha e endrrimev(falm, Zotit)