PDA

View Full Version : Lajmėrim


Kaltrina
17-03-04, 14:26
Ne Mitrovice gjendje alarmante, disa te vrare e shume te lenduar!!!

Albanam
17-03-04, 15:44
Pėrshėndetje pėr ty Kaltrina!

Dėgjova edhe nė lajme mbi gjendjen e tendosur dhe konfliktin shqiptaro-serb nė Mitrovicė.
Do tė ishte mirė sikur ndonjė forumist nga Mitrovica tė na njoftojė mė pėr sė afėrmi me situatėn atje.
I lutem All-llahut tė Plotėfuqishėm qė ta kursejė gjakun e shqiptarėve nė Mitrovicė dhe kudo...

Me respekt pėr ty dhe forumistėt tjerė,
Kurse me dhembje pėr fėmijėt shqiptarė tė zhdukur mbrėmė nė lumin Ibėr dhe tė lėnduarit eventual tė ditės sė sodit...

Ju pėrshėndes,
Albanam

anna
17-03-04, 17:36
dhe jo vetem ne mitrovic por edhe ne qytetet e tjera si ne prishtine gjilan peje prizren ka shume te plagosur rreth 300 persona e rreth 7 te vdekur kaq per tani shpresojme se do te qetesohet gjendja

Murgesha
17-03-04, 19:06
Ne keto momente me mungojn fjalet!

Ju shprehi ngushllimet e mia me te thella familjareve qe humben me te dashurit e tyre.

Shpresoj se ky do jete behari i fundit i pergjakur ne Kosove...

Lavdi deshmoreve!!!!

Cool_Boy
18-03-04, 12:27
Shprehje ngushlllimet e mija per familjaret qe humben biret dhe bijet e tyr ne kete trazir...

Nuk ka zgjidhje tjetre perveq PAVARSISI