PDA

View Full Version : Vlerat e luftės...


illyria
19-03-04, 04:25
A din ndokush tė na thotė se cilat janė vlerat e mirėfillta tė luftės nė Kosovė?!
Pėr mua,vlera momentalisht mė e madhja ėshtė se e kemi largue okupatorin dhe kolonistėt sėrb nga Kosova dhe medoemos vlerė e madhe janė tė gjithė ata qė ranė pėr kėtė qėllim.
Nga ana tjetėr,disa "vlera" tjera qė tani gjenden nėpėr burgje mė duken pak sa tė dyshimta!