PDA

View Full Version : Si e paramendoni Kosovėn e pavarur?


illyria
05-04-04, 05:33
Para ēlirimit nga kolonizmi serb,mendimi i shumicės nga ne ishte se kur tė ēlirohemi,pėr dhjet vjet do tė bėhemi si Zvicrra!!!
Pra,kaluan pesė vite e Zvicrra ėshtė shumė shumė larg Kosovės.
A mos janė edhe kėto vetėm fjalė dhe dėshira tė kota,sepse me fjalė nuk ecet pėrpara por me punė.
Mendimi juaj...

VARDARI
27-05-04, 14:30
Para ēlirimit nga kolonizmi serb,mendimi i shumicės nga ne ishte se kur tė ēlirohemi,pėr dhjet vjet do tė bėhemi si Zvicrra!!!
Pra,kaluan pesė vite e Zvicrra ėshtė shumė shumė larg Kosovės.
A mos janė edhe kėto vetėm fjalė dhe dėshira tė kota,sepse me fjalė nuk ecet pėrpara por me punė.
Mendimi juaj...
-Un nuk te kuptoj kur thua jemi cliruar pese vite ku dhe si e shef ose si e kupton clirimin e Atdheut
Dihet mir qe populli Shqiptar ne Kosov nuk ka asnifar kompentence
Pra qfar clirimi shef i nderuari illyria ?!!!
Me respekt Vardari