PDA

View Full Version : PSE PARTIA E .P.D.K. KUNDERSHTON L.D.K.


enisi2004
15-04-04, 20:36
KUSH ISHTE HASHIM THAQI KUR U NGRIT HASHIM THAQI DHE ME MERTITAT E KUJT E MURR KET VEND. dhe kush jan bashk puntoret e HASHIM THAQIT

illyria
17-04-04, 19:43
a bėn pak me e kjartėsue pyetjen,pėr shembull nė cilin aspekt:nė ate biografik,ekonomik apo politik!