PDA

View Full Version : ABUZIME ME ROBĖRIT E LUFTĖS


Anonymous
11-05-04, 14:29
CFARE MENDONI KUR SHIHNI KETO FOTO?


http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/p/rids/20040504/i/r641987406.jpg

Dilaver
11-05-04, 15:43
Ēka me mendue, ėshtė njė fjalė e urtė popullore ku thuhet:

"Mjer i ligu po i fortė ėshtė".

Fuqia nuk pyet as nuk njef Zot, por Zoti nuk e don fuqinė e as zullumin!


http://www.netzeitung.de/img/0097/136297.jpg


http://www.netzeitung.de/img/0093/136293.jpg


http://www.netzeitung.de/img/0096/136296.jpg


http://www.antiwar.com/photos/perm/torture2.jpg


http://www.antiwar.com/photos/perm/abuse5.jpg

http://www.iliria.net/iraqis_tortured_newyorker-k.jpg

Murgesha
11-05-04, 15:47
Jam shokuar kur i kam pare. Nje shtet demokratike si Amerika pas publikimit te ketyre fotove e ka humb me te madhe imazhin qe ka.
Bushit do ti kushtoj shtrejt.
Mirepo prap se prap ai eshte diplomat se publikisht kerkoi falje per kete.
Edhe pse ndoshta keto jane ba pa dijenin e tij.

Barbaroza
11-05-04, 16:27
Vertete s'pata shpirt t'i shikoj keto foto trishtuese!
Ma merr mendja se keto nuk jane bere bash edhe pa dijenine e kreut presidencial te USA.Jo veq tani me keto akte te pahijshme,por edhe me heret Bushi ka humbur jo veq simpatine e nje shumice te popullit amerikan,por edhe te tere botes, perveq bashkemendimtareve te tij!

Honesty^uk.
11-05-04, 19:57
keto foto flasin vete
dhe fjalet jane te teperta

Cool_Boy
12-05-04, 11:08
Demokrat me i thane vetes dhe me i be keto pune nuk eshte e pranueshme nga askush.....

Fotot flasin vet,ate tjeret keqyrin ta mbshefin te vertetn si ne kohen e Serbis.

VARDARI
23-05-04, 13:39
Demokrat me i thane vetes dhe me i be keto pune nuk eshte e pranueshme nga askush.....

Fotot flasin vet,ate tjeret keqyrin ta mbshefin te vertetn si ne kohen e Serbis.-Nuk esht aq problemi madh i fotos por problemi qendron ne ata skena qe nuk jan te publikuara...dhe ne ket moment cfar ndodh atje dhunime masive ndodhin atje pre moshes moshen 12-13 vjecare nuk ka virgjinesh te gjitha jan te dhunume komplet duan ti degjenerojn pra dhe ne ket menyr lufton TEL-AVIVI.... Se sa per fotot ajo esht problem shum i vogel krahasim me realen ce nuk esht ne foto e publikuar...