PDA

View Full Version : ikonat personale


Anonymous
02-06-04, 11:16
Tani te gjithe anetaret kan mundesi te shtojn ikonen personale.
Ngjita behet tek profili.

Ju pershendes

Murgesha
02-06-04, 11:20
Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhu ika te zgjedh ate me te miren. :wink:

Murgesha
02-06-04, 21:40
Te nderuar diskutues po e shihni se une dhe admini kemi tani edhe ikone personale. Nje spjegim te vogel.
Shkoni te profili i juaj dhe ne rubriken e caktuar per te vendosur ikone vendosni te nxirrni ndonje foto nga kompjuteri i juaj. Mos harroni ikona duhet te jet 80x80 Pixel dhe gjer ne 9 Kb. Besoj se do ta keni te lehte ta beni kete.
Me nderime Murgesha.

turisti
23-08-04, 16:29
Edhe une. :P :wink:

ARVANITI
22-04-05, 11:21
po e bejme nji prove

Kupid
27-10-05, 15:04
zemeren akullit krejt origjinal pre duart tmiat. 500 (afersisht) kilo uj, 3 dite ne temperatur -20C, edhe 4 ore tu pre me thik. 2 sekonde me thy. shum pun bre veq per nje ikon edhe as nje kompliment, ani ani. njani me pyete cfar programi kam perdor. hahahha