PDA

View Full Version : Virusi me emrin Harry Potter


MaLoK_Presheva
19-08-04, 16:30
Virusi Netsky.P pėr pėrhapje tė tij pėrdor interes nga filmi i ri mbi Harry Potter duke u maskuar nė kompjuter si njė lojė me magjistarin e vogėl.
Virusi Netsky.P si dhe verzionet tjera tė tij, mund tė infektojė vetėm kompjuterėt me sistem operativ Microsoft Windows nėse pėrdoruesi mashtrohet dhe e kap datotekėn e infektuar. Deri tani virusi ka arritur tė mbijetojė duke u kamufluar si foto nudo tė Britneay Spears, MP3 kėngė nga Eminem apo edhe nė software ilegal.
Bėhuni tė kujdesshėm kur marrni emaila me pėrmbjatje tė tillė:


Harry Potter 1-6 book.txt.exe
Harry Potter 5.mpg.exe
Harry Potter all e.book.doc.exe
Harry Potter e book.doc.exe
Harry Potter game.exe
Harry Potter.doc.exe.

TONINO
19-09-04, 20:20
Malok hahahahaah ruju se ne muajin Nėntor ka me dal virusi ****** pak se ta ***** shum

MaLoK_Presheva
02-10-04, 22:28
TONINO OK mir e ke mendu po ka njerz qe po i kundervihen edhe atyre seneve edhe flm per ato fjal po nuk te zon vend ato fjal te ciat po i poston ti loqka jem me rrespekt per ty edhe per krejt Vizitoret e Dardania.de