PDA

View Full Version : Arrestimet ne radhet e ish UK_se...


Mixha_Cool
01-09-04, 06:04
Pse jane arrestuar, ish gjeneralet dhe majoret e veteashtuquajtur te UK _se? sa te inkriminuar jane ata ne krime lufte.pse Hashim THai dhe drejtues te tjere te larte, kane frike nga paralajmerimet e DEL PONTES qe do te behen arrestime te reja ne KOSOVE?

MemphiSx
01-09-04, 11:00
Te gjithe Kriminelet qe kan bere krime ne Popullin e vet e kane vendin ku tjeter veq se ne Burgje
Nese je ti per me i mbrojt Kriminelet ateher edhe ti koke Soji i kriminelve
E dua jete

DannyAus
30-09-04, 08:26
Zotri DannyAus, ju kisha ftuar t debatoni si ka hije pa ofendime e krcnime.


Me nderime Bond

mullaidriz_gjilani
28-10-04, 01:01
Separi dua te ju pershendese dhe ju uroje suksese te me tutjeshem dhe keshtu dua te lidhem me kete d ebatine qe jeni aqe intiligjent dhe qe edini separi historin e popullite tone se me siguri se jeni teper iafte qe mundeni ta korifgjoni edhe historin e popullit te huaje keto fjale ti them se me siguri gjak shqiptari nuk qenkeni kur flisni per ushtaret e uc k keshtu qka munde te prete kosova nga ju vetem nje munde te prete qe jeni nje tradhtare i popullit dhe asgje tjeter si shume dhe tani pasi qekeni argumente te medha qe ka bere kriim ne popull pse mor igjor nuk dilni para drejtesise e ta akuzoshe dikende se qka kan bere por eshte nje dhe eshte e vertte se ju iperksni je partise qe me itakone tradhtise dhe keshtu nuk habiten njerzite me fjalete e juaja e te askujte siq jeni ju