PDA

View Full Version : Pyetje per Poltikajt ne kete forum..............


Cool_Boy
03-09-04, 01:02
Te dashur poltikantet e forumit dardania deshte tju pyes juve nje pyetje:

Ne te shumten e rasteve kam vrejtur se disa antar (shumica) qe pergjigjen ne rubriken "Politika" shprehin mednimiet e tyre vetem kur ta kah diqka per me ofendu apo me kritiku dhe deri me ne fund ata shkruajn palidhje etj etj...............

1.Pyetje ime"A merrni vesh naj send ne politik apo vetem vini ketu dhe ja hupni imazhin keti forumi sidomos kesaje Rurbike duke ofenduar,shar etj etj..................

2.Pse kur te eshte nje pyetje p.sh.Bashkesia Evropiana ose Kombete e bashkueme,ose nej gje tjeter etj qe ka te bej jasht partiave tona apo jasht poltikes kosovare askush nuk pergjigjet???

Tung kalofshi bukur,mos ofendoni por behuni te menqur dhe jepni ate qka mendoni dhe aq se sa e meritojn..............

Gentiani
06-09-04, 22:26
Hmm :roll:

Kryetari i komisionit pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum Cool_Boy qenka paraqitur nė njė interpelancė tė Kuvendit politik tė Republikės, desha tė them Mbretėrisė sė Dardanisė :wink:

Nė cilėsinė e Kryetarit tė Kuvendit :wink: mė duhet ti pėrgjigjem si vijon:

Zotėri Cool_Boy, nėse dėshiron tė parashtrosh njė pyetje, atėherė mos parashtro 2 pyetje, siē keni vepruar :wink:

Nė tė shumtėn e rasteve, nuk paske vėrejtur fare siē po shihet, sepse disa anėtarė nuk mundet tė jetė "shumica" :wink: :lol:

Sa i pėrket pyetjes sė parė, ta lėmė ti gjesh pėrgjigjen vehtė, sė fundit ky Kuvend kėtu tė ka zgjedhur Kryetarė Komisioni pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum dhe ėshtė e pafalshme pėr postin qė mbani, tė mos jeni i njoftuar me rrjedhat e politikės nė forum :wink:

Pėr pyetjen Nr. 2 drejtohu Komisionit pėr mardhėnje ndėrkombėtare dhe politikė tė jashtme, shpresoj se merr pėrgjigjen e duhur :wink:

Kėshtu qė pėr Interpelancėn tjetėr zotėri Cool_Boy tė formulosh qartė e mirė, sa pyetje dėshiron ti parashtrosh e sa janė pėr tu pėrgjigjur, sepse kėtu gjindesh tek Kuvendi i Forumit Politikė tė Dardanisė dhe nuk ėshtė Kafja e Forumit, se ēka dėshiron tė porositėsh :wink: :wink: :lol:


Ftoj grupet parlamentare tė gjitha forcave politike nė Kuvend, tė pėrgjigjen se a janė tė pajtimit qė interpelanca e zotėri Cool_Boy, Kryetari i komisionit pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum tė vendoset nė rend tė ditės?!

Qetėsi ju lutem qetėsi !!! :wink: :lol: :lol: pėrgjigjuni pyetjeve me Po ose Jo.

Nė rast se shumica e votave ėshtė jo, atėherė i mbetet Presidentit tė Forumit Politik zotėri Bond, ta anuloj kėtė interpelancė.


Kryetari i Kuvendit tė Forumit Politik

Gentiani! :wink: Dardani, 6 shtatorė 2004

Honesty^uk.
07-09-04, 00:18
Hmm :roll:

Kryetari i komisionit pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum Cool_Boy qenka paraqitur nė njė interpelancė tė Kuvendit politik tė Republikės, desha tė them Mbretėrisė sė Dardanisė :wink:

Nė cilėsinė e Kryetarit tė Kuvendit :wink: mė duhet ti pėrgjigjem si vijon:

Zotėri Cool_Boy, nėse dėshiron tė parashtrosh njė pyetje, atėherė mos parashtro 2 pyetje, siē keni vepruar :wink:

Nė tė shumtėn e rasteve, nuk paske vėrejtur fare siē po shihet, sepse disa anėtarė nuk mundet tė jetė "shumica" :wink: :lol:

Sa i pėrket pyetjes sė parė, ta lėmė ti gjesh pėrgjigjen vehtė, sė fundit ky Kuvend kėtu tė ka zgjedhur Kryetarė Komisioni pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum dhe ėshtė e pafalshme pėr postin qė mbani, tė mos jeni i njoftuar me rrjedhat e politikės nė forum :wink:

Pėr pyetjen Nr. 2 drejtohu Komisionit pėr mardhėnje ndėrkombėtare dhe politikė tė jashtme, shpresoj se merr pėrgjigjen e duhur :wink:

Kėshtu qė pėr Interpelancėn tjetėr zotėri Cool_Boy tė formulosh qartė e mirė, sa pyetje dėshiron ti parashtrosh e sa janė pėr tu pėrgjigjur, sepse kėtu gjindesh tek Kuvendi i Forumit Politikė tė Dardanisė dhe nuk ėshtė Kafja e Forumit, se ēka dėshiron tė porositėsh :wink: :wink: :lol:


Ftoj grupet parlamentare tė gjitha forcave politike nė Kuvend, tė pėrgjigjen se a janė tė pajtimit qė interpelanca e zotėri Cool_Boy, Kryetari i komisionit pėr monitorim tė zhvillimeve politike nė forum tė vendoset nė rend tė ditės?!

Qetėsi ju lutem qetėsi !!! :wink: :lol: :lol: pėrgjigjuni pyetjeve me Po ose Jo.

Nė rast se shumica e votave ėshtė jo, atėherė i mbetet Presidentit tė Forumit Politik zotėri Bond, ta anuloj kėtė interpelancė.


Kryetari i Kuvendit tė Forumit Politik

Gentiani! :wink: Dardani, 6 shtatorė 2004

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qofsh i nderuar