PDA

View Full Version : Korrupcioni ne kosovė " fushata parazgjedore "


Djal_rugove
06-10-04, 08:23
nga disa indivit te pamvarur e disa subjekte politike ne kosovė veq hajni paska pas.askushė nuk paska punua mirė e marė.
sa qendronė kjo sipas jush dhe sa ėshtė e vertetė.
pa nenēmime dhe pa marramendje politike , por reale, mendime aq sa dimė dhe vlerėsojmė.