PDA

View Full Version : Dhe me ne fund......


Urata
18-10-04, 18:34
Filluan gjetjen e vraseve me ne fund! B.Krasniqi nje zhugan i Turiakes se Pejes kerkohej per vrasjen e dy policeve Kosovare ipje plumbit nje motreje Sebahates!

Dhashte zoti e te identifikohen sa me shpejte te gjithe dorasit tjere dhe drejtesia te mirret me ta!

Gentiani
18-10-04, 19:58
Bedri Krasniqi - Krimineli ėshtė i kėrkuar pėr shkak tė dyshimit tė bazuar se nė bashkėpunim me kryesit e tjerė ka kryer vepėr penale tė vrasjes sė polices Sebahate Tolaj e Isuf Haklaj nė Pejė nė 24 nėntor tė vitit te kaluar. Zyra pėr informim e Shėrbimit Policor tė Kosovės njofton se kushdo qė strehon kryesin e veprės ose e ndihmon atė nė shmangien e zbulimit tė veprės pėrmes fshehjes sė mjeteve, provave apo nė ēfarėdo mėnyre tjetėr i ndihmon atij, i njėjti mund tė dėnohet deri nė dhjetė vjet.

Sa tė vijė 26 Tetori dhe tė kryhen kėto zgjedhje, se kanė pėr tu mbledhur kriminelėt si lepujt nė shportė...

Barbaroza
18-10-04, 20:47
Ishallah po fillon me ne fund te zgjidhet gjithe ky zinxhir vrasjesh njerezish te pafajshem!!!

Kaltrina
20-10-04, 11:17
Filluan gjetjen e vraseve me ne fund! B.Krasniqi nje zhugan i Turiakes se Pejes kerkohej per vrasjen e dy policeve Kosovare ipje plumbit nje motreje Sebahates!

Dhashte zoti e te identifikohen sa me shpejte te gjithe dorasit tjere dhe drejtesia te mirret me ta!

masi shume po te dhimbset ty qajo Sebahatja, ne dashe me dite ajo gjithmone u kane me shkije, edhe gjate luftes ajo ju kish bashkangjit shkijeve, se pa bo kurgje kerkush ste nguc e le ma me te mbyte.

Kaltrina
20-10-04, 11:18
Nese dikush nga forumi eshte prej Deqanit e jeton ne Kosove, e din ma mire!!!

Urata
20-10-04, 13:54
Kaltrink, a kesi budallaqe je a, ik mos fol me mue ma kurre, ok?

Kam njerez ketu ku jetoj qe e njohin forte mire SEbahaten e ndjere! Ajo ishte qe do ta ndriste vrasjen e Tahir Zemes, ajo kishte deshmit!

Ruse i ndesh shkronjat tuaja me t'miat sekerrsh t'baje!Hup.....

MemphiSx
20-10-04, 14:00
Nese dikush nga forumi eshte prej Deqanit e jeton ne Kosove, e din ma mire!!!


Nese dikush don me dit se ka serbe ne forumin Dardania ateher edhe ata i kemi

Ata jan Kaltrina dhe fadili ;)

Auberoni
20-10-04, 15:29
Nese dikush nga forumi eshte prej Deqanit e jeton ne Kosove, e din ma mire!!!

Nuk eshte ashtu Kaltrina. Gabim e ki.

Barbaroza
20-10-04, 16:18
Kaltrink, a kesi budallaqe je a, ik mos fol me mue ma kurre, ok?

Kam njerez ketu ku jetoj qe e njohin forte mire SEbahaten e ndjere! Ajo ishte qe do ta ndriste vrasjen e Tahir Zemes, ajo kishte deshmit!

Ruse i ndesh shkronjat tuaja me t'miat sekerrsh t'baje!Hup.....


:lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
20-10-04, 17:25
Kaltrink, a kesi budallaqe je a, ik mos fol me mue ma kurre, ok?

Kam njerez ketu ku jetoj qe e njohin forte mire SEbahaten e ndjere! Ajo ishte qe do ta ndriste vrasjen e Tahir Zemes, ajo kishte deshmit!

Ruse i ndesh shkronjat tuaja me t'miat sekerrsh t'baje!Hup.....

Kaltrina, ma leni mua, se unė kam kohė shumė gjėra me i shpjegua :lol: :lol: prej portalit e deri te shoqėrorja lartė :lol: :wink:

Urata
20-10-04, 18:18
Kaltrink, a kesi budallaqe je a, ik mos fol me mue ma kurre, ok?

Kam njerez ketu ku jetoj qe e njohin forte mire SEbahaten e ndjere! Ajo ishte qe do ta ndriste vrasjen e Tahir Zemes, ajo kishte deshmit!

Ruse i ndesh shkronjat tuaja me t'miat sekerrsh t'baje!Hup.....

Me fal qe ta ndrrova gjinine KAL....trina e perkrahjes krim! Eshte dashte te jete budalla........

Ani kaltrina -- mavi krejt qivit vallha prej t'ligave!

Gentiani
20-10-04, 18:25
Ha,hahahaaaaaaaaaa o lene Kaltrinėn, (filluam edhe emrin t`ia konjugojmė) se ia tregoj unė asaj kur tė vijė tek pishat e Deqanit :lol: :lol: :wink:

Urata
20-10-04, 18:44
Ha,hahahaaaaaaaaaa o lene Kaltrinėn, (filluam edhe emrin t`ia konjugojmė) se ia tregoj unė asaj kur tė vijė tek pishat e Deqanit :lol: :lol: :wink:

hahahha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaha o u knaqa tu u qeshe!

progoni
21-10-04, 17:28
Filluan gjetjen e vraseve me ne fund! B.Krasniqi nje zhugan i Turiakes se Pejes kerkohej per vrasjen e dy policeve Kosovare ipje plumbit nje motreje Sebahates!

Dhashte zoti e te identifikohen sa me shpejte te gjithe dorasit tjere dhe drejtesia te mirret me ta!

masi shume po te dhimbset ty qajo Sebahatja, ne dashe me dite ajo gjithmone u kane me shkije, edhe gjate luftes ajo ju kish bashkangjit shkijeve, se pa bo kurgje kerkush ste nguc e le ma me te mbyte.

Ikė Kaltirinė ikė,se e paske bėr mozvet hiqė,
valla ndėrro nik si qaj krokodilli,se me tė zėnė Urata ,
nuk ke ma qa i vyen kujt.

Urata
21-10-04, 19:55
O me ba e me zane URATA ka me ja tredh trurin!

Honesty^uk.
21-10-04, 20:18
masi shume po te dhimbset ty qajo Sebahatja, ne dashe me dite ajo gjithmone u kane me shkije, edhe gjate luftes ajo ju kish bashkangjit shkijeve, se pa bo kurgje kerkush ste nguc e le ma me te mbyte.


http://www.kosharja99.info/saliqeku.JPG
vaj medet per kombin tone kush ka mbetur per te na treguar, per vlerat e luftetareve te vertet te lirise qe i shpetuan luftes mizore me shkauni , por qe u pushkatuan ne liri nga Kriminelet shqip-foles.

Barbaroza
21-10-04, 20:24
Kaltrina,a po sheh tash mire????????

MemphiSx
22-10-04, 13:02
Kaltrina eshte njera prej shum qikav qe prind e saj kan qen bashkepunetore te regjimit serb
Tani ajo po i ndjek hapat e prindeve te saj

Shum nostalgjike eshte kur permendet serbia po e shihni edhe vet qe 4 dit nuk eshte hi n'forum sepse eshte duke vajtu bashkim vllazenimin

Gjumashja
22-10-04, 13:38
Lene more Kaltrinen se tema paska marr kahje tjeter :P

MemphiSx
22-10-04, 13:52
Lene more Kaltrinen se tema paska marr kahje tjeter :P


Kaltrina nuk po na len neve

Sepe epshet e saja antikombetare kunder Kombetarizmit shqipetare po ja verbojn syte
Keto ide e mendime te Kaltrines nuk duhet te lejohen te behen objekt i percaktimeve te saja politike ne Forume

qeqa&zana
24-10-04, 13:56
hej o njerz lene more qiken le ti beson fesė apo kujt te don ajo mos u zihi kshtu se tgjith ktu jena shqiptar apo ?

qeqa&zana
24-10-04, 13:58
na te gjith e dijim qe nuk duhet me tradhtu mo nashta ajo kaltrina nuk e ka menu kto shka ka thon