PDA

View Full Version : Kater pare zgjedhje Thaqi i Humbi a duhet te jape Doreheqje?


MemphiSx
28-10-04, 15:48
Hashim Thaqi Kryetar i PDK-se mbas luftes

Kjo parti ne opinion njihet si parti e luftes Ka marr pjes ne 4 pare zgjedhje te gjithat i ka humbe
Ne PDK tash ka krize sepse Kryetari i PDK ka mandant 6 mujore dhe tani duhet te jap arsye se pse ende nuk e shijuan fitoren si parti e dalur nga lufta


Ne futboll kur nje ekip eshte ne kriz dhe i rradhit humbjet nje pas nje duher re nderrohet trajneri ose komplet kryesia e atij klubi
Po du me then se edhe Politika e ka nje ngjajshmeri me Sport ;)

Dilaver
28-10-04, 18:28
He, sikur tė ishin vetėm keto katėr herė, ndoshta kishte me pas far arsyetimi, por pėr fat tė keq ky sa herė qe tė hyn nė zgjedhje ėshtė i programuar pėr humbje.

Sopranos
28-10-04, 18:32
He, sikur tė ishin vetėm keto katėr herė, ndoshta kishte me pas far arsyetimi, por pėr fat tė keq ky sa herė qe tė hyn nė zgjedhje ėshtė i programuar pėr humbje.

qyqy sa te zgjuar qenkeni more ju,,,, vall mos keni harru per te ngren mengjesin sot,, apo keni humb ne iluzione....... gjithkush shkon ne deti e hajt........

fadil
29-10-04, 13:40
Pershendetje:

Hashim Thaqi eshte nje lider i pakontestueshem ne ballkan se per kosove skemi se perqka flasim pasi qe asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hashim Thaqi per kater vite ka arritur qe Partin Demokratike ta beje qe ti fitoj 30 % te elektoratit kosovare.

per te dhene dorheqje mendoj se duhet Ibrahim Rugova i cili per kater vite i ka humbur 45% te elektoratit kosovar.

kur dihet se para luftes LDK.ja dhe Ibrahim Rugova kishin 90% te elektoratit kosovar tashte kan 45 % kjo eshte humbja fatale.

Hashim Thaqi dhe PDK.ja per gjdo vite jan ka fitojn me shume perkrahje nga elektorati, kurse Ibrahim Rugova dhe LDK.ja jan ka i hargjojn rezervat e viteve 90 jeta qe i kan krijuar te gjitrhe intelektualet kosovar.

Kaltrina
29-10-04, 13:48
Pershendetje:

Hashim Thaqi eshte nje lider i pakontestueshem ne ballkan se per kosove skemi se perqka flasim pasi qe asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hashim Thaqi per kater vite ka arritur qe Partin Demokratike ta beje qe ti fitoj 30 % te elektoratit kosovare.

per te dhene dorheqje mendoj se duhet Ibrahim Rugova i cili per kater vite i ka humbur 45% te elektoratit kosovar.

kur dihet se para luftes LDK.ja dhe Ibrahim Rugova kishin 90% te elektoratit kosovar tashte kan 45 % kjo eshte humbja fatale.

Hashim Thaqi dhe PDK.ja per gjdo vite jan ka fitojn me shume perkrahje nga elektorati, kurse Ibrahim Rugova dhe LDK.ja jan ka i hargjojn rezervat e viteve 90 jeta qe i kane krijuar te gjithe intelektualet kosovar.

Pa koment!!!

MemphiSx
29-10-04, 16:35
Pershendetje:

Hashim Thaqi eshte nje lider i pakontestueshem ne ballkan se per kosove skemi se perqka flasim pasi qe asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hashim Thaqi per kater vite ka arritur qe Partin Demokratike ta beje qe ti fitoj 30 % te elektoratit kosovare.

per te dhene dorheqje mendoj se duhet Ibrahim Rugova i cili per kater vite i ka humbur 45% te elektoratit kosovar.

kur dihet se para luftes LDK.ja dhe Ibrahim Rugova kishin 90% te elektoratit kosovar tashte kan 45 % kjo eshte humbja fatale.

Hashim Thaqi dhe PDK.ja per gjdo vite jan ka fitojn me shume perkrahje nga elektorati, kurse Ibrahim Rugova dhe LDK.ja jan ka i hargjojn rezervat e viteve 90 jeta qe i kan krijuar te gjitrhe intelektualet kosovar.Sipas fadilit duhet me shku edhe 20 vjet deri sa t'fiton Thaqi

Hashim Thaqi eshte politikani me i deshtun ne Ballkan Per 4 pare zgjedhje te mbajtura mbas luftes ai nuk arriti me arrit perkrahje te Kosovaret mbi 25-28%

Hashim Thaqi i cili ne politik ka ardhe ne emer te luftes e jo si Politikan i zoti ka perjetu shum zhgenjime ne Politike
I pari zhgenjim ka qen zgjedhjet e para mbas luftes i cili i ka perjetu shum keq
Ne politik ai deshtoi edhe me disa moratoriume e me disa modele te tipit OHER
Keshtu qe Populli shqietare edhe nje her ia dha besimin njeritut,kolosit te madhe Dr.Ibrahim Rugoves

Auberoni
29-10-04, 17:50
Ne futboll kur nje ekip eshte ne kriz dhe i rradhit humbjet nje pas nje duher re nderrohet trajneri ose komplet kryesia e atij klubi
Po du me then se edhe Politika e ka nje ngjajshmeri me Sport ;)

Varet ne cilen lige luan!

Sopranos
29-10-04, 17:57
Pershendetje:

Hashim Thaqi eshte nje lider i pakontestueshem ne ballkan se per kosove skemi se perqka flasim pasi qe asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hashim Thaqi per kater vite ka arritur qe Partin Demokratike ta beje qe ti fitoj 30 % te elektoratit kosovare.

per te dhene dorheqje mendoj se duhet Ibrahim Rugova i cili per kater vite i ka humbur 45% te elektoratit kosovar.

kur dihet se para luftes LDK.ja dhe Ibrahim Rugova kishin 90% te elektoratit kosovar tashte kan 45 % kjo eshte humbja fatale.

Hashim Thaqi dhe PDK.ja per gjdo vite jan ka fitojn me shume perkrahje nga elektorati, kurse Ibrahim Rugova dhe LDK.ja jan ka i hargjojn rezervat e viteve 90 jeta qe i kane krijuar te gjithe intelektualet kosovar.

Pa koment!!!

eshte e vertet,, pershendetje

Gjebraili
30-10-04, 01:08
Pershendetje:

Hashim Thaqi eshte nje lider i pakontestueshem ne ballkan se per kosove skemi se perqka flasim pasi qe asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hashim Thaqi per kater vite ka arritur qe Partin Demokratike ta beje qe ti fitoj 30 % te elektoratit kosovare.Heheheh, ewwwww ky Fadili, bash cirkus ish moreeeeeeeee :P

Ani qysh po ja dhake kah t'mundet, phaaaaaaaaaa, veq me ba kallaballik llafe, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ani po na tregon se Thaci eshte lider i pa kontestueshem ne ballkan, hejjjjjjjjjj, vetem nuk di ne cilin BALLKAN se!
Ndoshta ka mendua ne TERRAC!!!!!!!! hahahahahahahahahahahhaha

Edhe nuk po di se si po mendon se: "asnjeri nga lideret tane politik nuk mundet ti rrije per balle!!!!!!!!!"
Vertet mire ja ke vue ato PIKA QUDITESE, eshte per tu qudite se ne qfar aspekti ke mendua!!!!!!!

Sa i perket atyre 30%, qe kane votuar per Thacin, ata jane njerez qe plaqkiten pasurine e Kosoves! Taman 30%!!!!!! As me pak e as me shume! Dmth: 30% plaqkites dhe pjesemarres ne plaqke

Urime Fadil URIMEEEEEEEEE, vertet tash po ma mbush mendjen se: Din diqka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gjumashja
30-10-04, 14:21
Perkundrazi duhet te mburremi me Politikant qe i ka PDK-ja se jane te ri krejt me prespektiv ma serioz e me tanat :wink:

LABI
30-10-04, 14:24
Perkundrazi duhet te mburremi me Politikant qe i ka PDK-ja se jane te ri krejt me prespektiv ma serioz e me tanat :wink:

No Coment :D :D

Gjumashja
30-10-04, 14:29
Perkundrazi duhet te mburremi me Politikant qe i ka PDK-ja se jane te ri krejt me prespektiv ma serioz e me tanat :wink:

No Coment :D :D:P :P :P :arrow:

time-bomb
30-10-04, 15:32
Hashim Thaqi Kryetar i PDK-se mbas luftes

Kjo parti ne opinion njihet si parti e luftes Ka marr pjes ne 4 pare zgjedhje te gjithat i ka humbe
Ne PDK tash ka krize sepse Kryetari i PDK ka mandant 6 mujore dhe tani duhet te jap arsye se pse ende nuk e shijuan fitoren si parti e dalur nga lufta


Ne futboll kur nje ekip eshte ne kriz dhe i rradhit humbjet nje pas nje duher re nderrohet trajneri ose komplet kryesia e atij klubi
Po du me then se edhe Politika e ka nje ngjajshmeri me Sport ;)

More Gjakova shut a fuckup...edhe kqyre punen tonde mos ta nin ty fort per Thaqin sepse ajo eshte Partia Demokratike e Kosoves qe ka dallim nga LDK sikur dita me nate..dhe i ka njerzit me te zot se partit tjera per 4milion here prandaj te lutem mos u merr me pune te kota se ai nuk ka jep doreheqje por eshte ky killqi Rugova qe duhet te jep doreheqje dhe ai njeriu qe e ka mbajt gjall LDk-n ka vdekur i ndjeri Fehmi Agani..e sa per LDk nuk mbahet vetem me ni Rugov e me nje Fatmir Sejdiu..se tjeret jane krejt bullshit....this is Kosova's truth..sorry

sadik 5553
30-10-04, 17:07
Seshte e vertet qe hashim thaqi i ka humbur zgjedhjet , ju e dini mir qe hashim thaqi ne 4 zgjedhjet e fundit ka fituar ne drenic gjitmon me rreth 90% te votave qka dmth kjo,se aj ka fituar atje ku ka vepruar plus ne vende tjera me perjashtim qe atje populli nuk ka qen i demtuar dhe natyrisht se ka ardh ne shprehje kombinimi tjeter,merre analizoje rrjedhen e votave prej thillimit thuajse gjithmon kemi votuar njejt m e nje renje te ldk ne kontinuacion .Kjo ka ndodhur njejt edhe ne luften e dyt botrore shaban polluzha me brigatat e tij nga drenica luftonte per bashkim kombetar e partizanet eviseve tjera te kosoves e te shqipris ishin kunder tyre dmth, historia pom perseritet eshte e njejta kopje vetem aktoret kan ndryshuar , asnje lider qfaredo qoft aj tash per tash i ldk ne drenic sdo te mund te fitonte mbi 20% te votave e kjo eshte ekeqja jon me e madhe ...... per fund nuk jam nga drenica

Barbaroza
30-10-04, 17:25
Hashim Thaqi me ne fund duhet ta kuptoje se nuk eshte politikan i vyer dhe te jap doreheqje sa me pare,sepse eshte per te miren e kombit,nese eshte sadopak atdhetar,duhet te mendoje per doreheqje!

Tomori
30-10-04, 21:49
Perkundrazi duhet te mburremi me Politikant qe i ka PDK-ja se jane te ri krejt me prespektiv ma serioz e me tanat :wink:

-Ojjjjjjjjj Gjumashe, pse po futesh kot, a e sheh veten se je ne:
Gjum o Gjumashe :!:

sadik 5553
30-10-04, 21:59
nese dikush duhet te jap doreheqje ateher duhet te jap ai qe spati guximin asnjeher te jet ne at pjes qe i thon kosove ne drenic dhe ai qe nuk ke ne gjendje te njof luften e shejte te uēk -es dhe qe nuk vizitoi kur TMK......

Gjumashja
30-10-04, 23:26
Perkundrazi duhet te mburremi me Politikant qe i ka PDK-ja se jane te ri krejt me prespektiv ma serioz e me tanat :wink:

-Ojjjjjjjjj Gjumashe, pse po futesh kot, a e sheh veten se je ne:
Gjum o Gjumashe :!:
me vjen keq se une po jam ne gjume e ju po humbni ne iluzione te kota se ma e kfillet je ju qe rini zgjuar jam :P

Gjumashja
30-10-04, 23:27
nese dikush duhet te jap doreheqje ateher duhet te jap ai qe spati guximin asnjeher te jet ne at pjes qe i thon kosove ne drenic dhe ai qe nuk ke ne gjendje te njof luften e shejte te uēk -es dhe qe nuk vizitoi kur TMK......
Pershendetje te lumshin durt mos thuj ma send se veq e prish :wink: :wink:

Buli_00
31-10-04, 12:55
Thaqi, po pse bash Thaqi. Pse ai tė jep dorėheqje?

Ndoshta dorėheqje pse u bashkua nė radhėt e atyre qė Kosovėn e ēliruan nga ēizma e rėndė shekullore serbe.

Me tė tjerėt, ata qė ishin para tij (para nesh), Prishtina asnjėherė nuk do tė pushonte nga Konferencat vajtonjėse tė tė premteve (me gazetarė). Falja e gjumasė as qė do tė pushonte ndonjėherė dhe iluzionet tona tė besueshmėrisė ndaj frymės pacifiste, ndaj asaj fryme tė uljes sė kokės dhe kthymjes sė kurrizit, tė nėpėrkėmbjes dhe shkrrymjes pėr tokė, padyshim se do ta kishim edhe sot e tėrė ditėn.

Realitetin duhet parė nė sy. Mjer ai qė nuk e sheh!

P.S.

Pa keqkuptim. Respekt dhe pėrkulshmėri dinjitoze ndaj tė gjithė atyre qė, nė ēfarėdo mėnyre (pavarėsishtė se cilės parti politike i takojnė) kontribuan nė bėrjen e Kosovės sė lirė.

Gentiani
31-10-04, 13:14
Kater pare zgjedhje Thaqi i Humbi a duhet te jape Doreheqje?

O mos tė japin dorėheqje, se edhe katėrdhjetė parė tjera ka me i humbur sikur kėto. :wink:

Kush i ka faj qė ėshtė nė gjumė sikur Gjumashja :wink: :lol: :lol:

MemphiSx
31-10-04, 15:45
nese dikush duhet te jap doreheqje ateher duhet te jap ai qe spati guximin asnjeher te jet ne at pjes qe i thon kosove ne drenic dhe ai qe nuk ke ne gjendje te njof luften e shejte te uēk -es dhe qe nuk vizitoi kur TMK......Dr.Ibrahim Rugova do te shkel ne token e Drenices ateher kur te fitoj Demokracia ne Drenic te zhduken pasardhesit e Fadil Hogjes te cilet luftuan kunder Shaban Polluzhes te ndalet kriminaliteti ne ate rajon etj.


Edhe ne TMK Dr.Rugova do te shkon ateher kur TMK-ja te jet Ushtri e Kosoves e jo e PDK-se Kur te Depolitizohet TMK-ja ateher do ka ket perkrahjen edhe te popullit ;) Perderisa nuk ndodhin keto Drenica akoma do te jet vendi me i pa zhvillun ne Kosove

Urata
31-10-04, 16:35
nese dikush duhet te jap doreheqje ateher duhet te jap ai qe spati guximin asnjeher te jet ne at pjes qe i thon kosove ne drenic dhe ai qe nuk ke ne gjendje te njof luften e shejte te uēk -es dhe qe nuk vizitoi kur TMK......Dr.Ibrahim Rugova do te shkel ne token e Drenices ateher kur te fitoj Demokracia ne Drenic te zhduken pasardhesit e Fadil Hogjes te cilet luftuan kunder Shaban Polluzhes te ndalet kriminaliteti ne ate rajon etj.


Edhe ne TMK Dr.Rugova do te shkon ateher kur TMK-ja te jet Ushtri e Kosoves e jo e PDK-se Kur te Depolitizohet TMK-ja ateher do ka ket perkrahjen edhe te popullit ;) Perderisa nuk ndodhin keto Drenica akoma do te jet vendi me i pa zhvillun ne Kosove

Sadik bali me tane ate numer, Dr. Rugova nuk ishte edhe ne Shqiperi 7 vite m'duket, po kur shkoi ēfare pritje dhe dekoresh iu bene!
Kjo eshte vetem sa per te stampuar fjalet e MemphiSx, dmth ai do i vizitoj ato rajone dhe institucione vetem ateher kur t'hjekin sakot e tymit XhavitoroHashimor , me mire te te them ateher kur vetedijeson dhe pastrohen moralisht, njerezisht dhe kombtarishte!

sadik 5553
01-11-04, 11:20
Te pershendes urata dhe mendimin tend qfaredo qoft ai.thuani se rugova sdo ta vizitoj drenicen deri sa te arrihet atje nje demokraci e mirefillt ndoshta keni te drejt ,por pse rugova nuk i perfilli asnjeher institucionet me mir me than kryeministrin i cili nuk vinte nga drenica por vetem kishte mendim te njejt , asnjeher nuk ishte ne gjendje te ulet me kryeminiustrin e te hartojn nje plateform nacionale per te ardhmen e kosoves, pse sepse gjithkush qe nuk eshte ldk sipas ldk eshte kunder tyre, kjo eshte e keqja e shkurtepamesia me e madhe e ldk dhe liderit te saj ,sa i perket tmk thuani se eshte e politizuar , shikoni popullaritetin e zotit ēeku dhe do te vini ne perfundim se sa eshte e politizuar .........deshiroja qe te me argumentoni ate qe e thoni e jo te shkruani per te shkruar me pershendetje

TIM
01-11-04, 12:21
TUNGI...........

PO SI MORE ENDE NUK KA DHANUN DORHEQJE THAQI.....................HA HA HA , PRA KISHA EDHE NJE LUTJE PER JU ATJE , KURE TE SHKOJ MOS HARRONI TI JA NGJITNI EDHE PROKOLICEN MBRAPA .

Sopranos
02-11-04, 06:04
URATA:

Sadik bali me tane ate numer, Dr. Rugova nuk ishte edhe ne Shqiperi 7 vite m'duket, po kur shkoi ēfare pritje dhe dekoresh iu bene!
Kjo eshte vetem sa per te stampuar fjalet e MemphiSx, dmth ai do i vizitoj ato rajone dhe institucione vetem ateher kur t'hjekin sakot e tymit XhavitoroHashimor , me mire te te them ateher kur vetedijeson dhe pastrohen moralisht, njerezisht dhe kombtarishte!
HAAHHA MOJ URATA PO QKA DIN TI SE QKA DO TE THOT MU PASTRU KOMBTARISHT APO MORALISHT,,, KU I KE NDEGJU KETO FJAL,,,,
POPULLI I DRENICES JAN POPULL ME TRADITA SHQIPTARE,,, AIII QE PERZIN ME SHKAUN A KA KOKEN NEN UJ,, ASHTU THUHET NE ATO AN,,,
DO TE THOT RUGOVA KA RRAS HUNT GJITHKA,, PER ATA SKA PRAPANIC ME SHKEL DRENICEN,,,,
E SA PER TMK MOS TE FLASIM,,,, NJE USHTRI E CILA DO TE JET USHTRIA E ARDHSHME E KOSOVE ZORTI IBRAHIMI NUK E VIZITON
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ A OSHT KUSH KTU BRE,, A PO SHIHNI A PO NINI SE QKA OSHT KA NDODH,,,,,,,,,

IBRAHIMI I MJERI E DIN SE KUR TE SHKOJN KTA PAQERUAJTSIT E JASHTIT,, SKA ME PAS MA MIQT E VET ME RUJT,, KA ME FLUTURU PREJ KARRIGES ,, MOS TE FLUTUROFT EDHE PREJ KOSOVES MIR I KA PUNT

MemphiSx
04-11-04, 17:57
URATA:

Sadik bali me tane ate numer, Dr. Rugova nuk ishte edhe ne Shqiperi 7 vite m'duket, po kur shkoi ēfare pritje dhe dekoresh iu bene!
Kjo eshte vetem sa per te stampuar fjalet e MemphiSx, dmth ai do i vizitoj ato rajone dhe institucione vetem ateher kur t'hjekin sakot e tymit XhavitoroHashimor , me mire te te them ateher kur vetedijeson dhe pastrohen moralisht, njerezisht dhe kombtarishte!
HAAHHA MOJ URATA PO QKA DIN TI SE QKA DO TE THOT MU PASTRU KOMBTARISHT APO MORALISHT,,, KU I KE NDEGJU KETO FJAL,,,,
POPULLI I DRENICES JAN POPULL ME TRADITA SHQIPTARE,,, AIII QE PERZIN ME SHKAUN A KA KOKEN NEN UJ,, ASHTU THUHET NE ATO AN,,,
DO TE THOT RUGOVA KA RRAS HUNT GJITHKA,, PER ATA SKA PRAPANIC ME SHKEL DRENICEN,,,,
E SA PER TMK MOS TE FLASIM,,,, NJE USHTRI E CILA DO TE JET USHTRIA E ARDHSHME E KOSOVE ZORTI IBRAHIMI NUK E VIZITON
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ A OSHT KUSH KTU BRE,, A PO SHIHNI A PO NINI SE QKA OSHT KA NDODH,,,,,,,,,

IBRAHIMI I MJERI E DIN SE KUR TE SHKOJN KTA PAQERUAJTSIT E JASHTIT,, SKA ME PAS MA MIQT E VET ME RUJT,, KA ME FLUTURU PREJ KARRIGES ,, MOS TE FLUTUROFT EDHE PREJ KOSOVES MIR I KA PUNTPo shihet se po t'mungojka Vetdija

Dr.Ibrahim Rugoven mundet veq vota e popullit me e fluturu prej karrige

Kurse per ju bishat e Karpateve veq ju kisha porosit qe mos mundohi me perdore dhune kishe po dojm me hjek Ibrahim Rugoven prej ktij posti
Siq kan paralajmeru disa te ashtuquajtura shoqata te invalideve e disa Shoqata te veteranve te luftes ;)

sadik 5553
06-11-04, 00:52
Ndryshuar nga Bond

MemphiSx
06-11-04, 16:25
Ndryshuar nga Bond

shefkiu
06-11-04, 18:30
po kyqem edhe unė nė kėtė temė


Nė njė vend Demokratik ai qė i humb zgjedhjet jep dorheqje apo partia kėrkon nda kandidati i saj qė tė jep dorheqje atė qė do tė kėrkoja edhe unė nga partia sė cilės i takoj po tė kishte humbur zgjedhjet ēofte edhe vetėm njėherė .
Mirpo atė qė sė pari do kisha bėrė nėse unė do t`i kisha humbur zgjedhjet atėherė menjėherė fituesit do t`i uroja fitore shembull Kerri se si i uroj Bushit fitoren .
Kosova ka nevojė pėr ēdo shqiptar kushdo qė ėshtė ai qė mund tė ndihmoj dhe kėtė poloitik e ka udhėheqė LDK ja qė nga themelimi i saj e deri me sotė andaj ashtu si Himni i Flamurit ku thotė

Rreth Flamurit .......................... ashtu edhe unė do t`iu ftoja qė sotė tė jemi rreth njėri tjetrit tė jemi tė bashkuar qė Kosova jonė njė ditė tė fitoj e pastaj le tė bėhet kush tė doj Kryetar por sa tė jemi nė kėtė situat shtrinja doren njėri tjetrit dhe t`ia arrijm qellimit tonė .
Edhe Ønjėherė po themė po qėse PD do t`i fitonte zgjedhjet atėherė do t`i uroja fitoren e kėtė s`paku pres nga PD - ja qė t`i uroj kryetarit tė LDK fitoren dhe tė rreshtohemi pas tij deri nė kurorzimin e asaj qė do tė na gėzonte tė gjithėve
Mos harroni se ata njė ditė nuk do tė jenė ,gjithashtu edhe ne njė ditė nuk do tė jemi mė nė kėtė botė por Kosova do tė jetė sa tė ketė njerzim nė kėtė trual . Zoti e bekoftė Kosoven dhe shqiptarėt

cenipr
06-11-04, 18:59
Ndryshuar nga Bond

sadik 5553
06-11-04, 21:18
Ndryshuar nga Bond

MemphiSx
06-11-04, 21:44
Ndryshuar nga Bond

sadik 5553
07-11-04, 12:29
Ndryshuar nga Bond

MemphiSx
07-11-04, 18:27
Z.Bond edhe pse shkrimi im ka qen vetem si reagim ndaj nje personi qe se ka vendin ne ket Forum Prape po kthehem qe mir ke ba qe i ke shly te gjitha postimet
Mbetesh i Pershendetur :)

sadik 5553
08-11-04, 00:44
ju pereshendes z.bond mir qe mbani rend por mos u vononi tjerav here per te reaguar te tjeret ... pa keqkuptime