PDA

View Full Version : Lajm!!!


Kaltrina
10-11-04, 10:23
Behxhet Pacolli po kthehet ne Kosove se bashku me Shqipe Hebibin :D

pershendetje

Buli_00
10-11-04, 10:53
Behxhet Pacolli po kthehet ne Kosove se bashku me Shqipe Hebibin :D

pershendetjeKaltrina. Pėr lajmin rreth Shqipe Hebibit, nėse me tė vėrtetė lirohet, ke njė peshqesh tė mirė nga unė.
Kur tė ndodhė kjo, mė shkruaj se ēka ty tė pėlqen mė sė shumti. Respekt

Diana007
10-11-04, 11:06
Eshte e vetese do te ktheht aaaaaaaaaaaa ? se nuk kam ndegju lajem mbram , ishalla do Zoti edhe kthehet .

Kaltrina
10-11-04, 11:13
Behxhet Pacolli po kthehet ne Kosove se bashku me Shqipe Hebibin :D

pershendetjeKaltrina. Pėr lajmin rreth Shqipe Hebibit, nėse me tė vėrtetė lirohet, ke njė peshqesh tė mirė nga unė.
Kur tė ndodhė kjo, mė shkruaj se ēka ty tė pėlqen mė sė shumti. Respekt

Une ja kam nis me mendu per peshqesh hahaha, po boj hajgare se edhe edhe une do te gezohem shume kur te lirohet ajo edhe pse se njoh fare, shpresoj te lirohet dhe te vije ne familjen e saj.

pershendetje

Kaltrina
10-11-04, 11:16
Eshte e vetese do te ktheht aaaaaaaaaaaa ? se nuk kam ndegju lajem mbram , ishalla do Zoti edhe kthehet .

Diana per lajme nuk kam degju as une, po pasi qe punoj ne nje institucion ku ka te beje me kete rast, kane bisedu me behxhet pacollin, edhe thuajse 99% ishte i sigurte se ata do te nisen se bashku per ne kosove, shpresoj qe rrembyesit nuk e nderrojne mendjen, po gjithsesi 99.9% eshte e vertete...

pershendetje

adrioni
10-11-04, 12:11
Behxhet Pacolli po kthehet ne Kosove se bashku me Shqipe Hebibin :D

pershendetje

Ueee Kaltrina po e shpejte qenke ne dhenien e informatave....na vjen mire qe po behet lirimi Shipes!!!!!! :D :D

Kaltrina
10-11-04, 12:44
Behxhet Pacolli po kthehet ne Kosove se bashku me Shqipe Hebibin :D

pershendetje

Ueee Kaltrina po e shpejte qenke ne dhenien e informatave....na vjen mire qe po behet lirimi Shipes!!!!!! :D :D

Ajo tashme eshte liruar :wink:

pershendetje

Buli_00
10-11-04, 12:53
Kaltrina. qėndroj pran premtimit tim (ama as unė as qė e kam parė ndonjėherė Shqipe Hebibin). Nuk kam folė pėr atraktivitet medial.
Lajmit i gėzohem si njeri dhe si shqiptar.

Honesty^uk.
10-11-04, 13:36
Shqipe Hebibi dhe dy kolegėt e saj lirohen sot

Kabul, 10 nėntor - Shqipe Hebibi dhe dy kolegėt e saj do tė lirohen sot, bėri tė ditur biznismeni kosovar Behxhet Pacolli nė njė bisedė telefonike me Radio Kosovėn rreth orės 1O.3O tė paradites sė sotme.
"Ėshtė marrė vendimi pėr lirimin e tri pengjeve tė OKB-sė nė Afganistan. Detajet do tė dihen sot pasdite. Eshtė duke u punuar pėr detajet e lirimit tė pengjeve sot nė mbrėmje ose nesėr nė mėngjes, duke marrė parasysh kushtet nė tė cilat pengjet gjenden", sqaroi Pacolli.
Behxhet Pacolli pėr disa ditė me radhė ndodhet nė kryeqytetin afgan Kabul dhe me kėmbėngulje ka ndėrmjetėsuar pėr lirimin e Shqipes.
Siē dihet Shqipe Hebibi bashkė me dy pononjės tė OKB-sė nė Kabul pėr disa me radhė po mbahet peng nga rrėmbyesit e Armatės muslimane nė Afganistan.