PDA

View Full Version : Urime per rizgjedhjen e kryetarit te Kosoves


IB
03-12-04, 15:45
Zotri kryetar ju uroj rizgjedhjen ne postin e kryetarit te Kosoves dhe njeherit te deshiroi sukses ne arritjen e qellimit te juaj dhe gjithe popullit te kosoves, njashtu uroj zgjedhjen e kryetarit te parlamentit, kryeministrit minisreve dhe te gjithe parlamentarve dhe ju deshiroi qe ata te jene parlamentar te shpalljes se pavarsis

Me fat Kosove ne rrugen e pavarsis.

Dilaver
03-12-04, 17:34
URIME

URIME

President
Kryeparlamentar
Kryeministėr

Postet kyqe tė institucioneve shtetėrore.

Urime gjith shqiptarėve.

Agroni22
03-12-04, 17:53
urime KRYTARIT-RUGOVA
KRYPALAMENTARIT-DACI
DHE KRYEMINISTRIT -HARADINAJ , ju lumte

progoni
03-12-04, 18:36
Uroj nga zemra sė pari
pjekurin politike
se si ndėrtohen instutucionet.

URIME URIME URIME

ecje pėrpara tė votės,

me te edhe

KOSOVĖS:

Gjumashja
03-12-04, 21:02
Hajde urime e ishalla shkoni perpara nuk na ktheni ma mbrapa :wink:

Kujtimi
03-12-04, 21:04
Urime rizgjedhja e presidentit Dr.Ibrahim Rugova
Si dhe Kryministri Z.Komandant Ramush Haradinajt Urime .................................................. ...Popullit te Kosoves Bashkimin Kombetar brenda Kosoves!!!!!hehhehehehehhehe

Gentiani
03-12-04, 21:17
URIME Zgjedhja dhe krijimi i institucioneve tė Kosovės

Presidentit
Kryeparlamentarit
Kryeministrit dhe
Ministrave tjerė

Emėrllahu
04-12-04, 18:41
Edhe une i bashkangjitem urimit,per Presidentin,Kryeministrin, dhe Kryeparlamentarin,Ecje dhe pune te mbare ne Kosove,
ps Po me dhimbset pak kupi qe mbete pa karrige te ministrit se per te tjeret ju behet disi,