PDA

View Full Version : Sa FiToNi Lemosh(euro lek) Ju Te LDK-se- e Ju Te PDK-s......


KriSTaL
11-12-04, 21:50
Pershendetje !

Ju qe te gjith perkrahni Ldk-n dhe qe thyni dhembet dhe qe fyeni , njerez qe nuk e meritojn sa Fitoni Ne Dit apo Ne MUAJ. Jam kureshtar te dij.


Po Ju Te Pdk-s sa fitoni ne ditje apo ne muaj.

Une dij qe nga Ju LDK-ja Fiton shume, po Ju nga Ldk-ja qka fitoni se.... ! JU QE THYENI DHEMBET PER LDK-n


Une e dij qe ju te PDK-s nuk fitoni dhe aq, se udheheqesit e PDK-s kan ndertu POmba benzines, dhe kan ozurpu ndertesa. Sepse bugjeti i ''VENDLINDJA THERRET ESHTE NE MBARIM". Kam deshir te dij dhe nga ju Se sa fitoni........! :!: :wink:Juve te ldk-s. Ldk-ja mund te ju mbaj akoma , se ka 3 % e gurbetqareve dhe pagat e ARSIMTAREVE.

Hej Hej Logjikoni ter keto sharje fyerje, ne kete tem ku eshte POLITIKA.

Shani , Fyeni, Nje Shqiptar. Mos Harro Se Dhe Ti , Une, Ai, AJo, eshte Shqiptar/shqiptare, dhe KE fyer Vehten ne radhe te par PASTAJ te gjith te tjeret.

dhe qfar qfar fitove asgjeeeeee..... nese fitoni me thoni ju lutem.

se ter lufta eshte ka behet Per Lek, dhe pseeeeeeME MIRE I VARFER E PATRIOT, SE SA I PASUR E IDIOTTTTTTTTTT .:wink:

Gentiani
12-12-04, 01:17
A mos po i mungon rastėsisht diēka kėsaj teme tė inicuar KriSTaL ?! se shume shkrimet postohen pa u logjikuar mirė jam bindur, por qė kjo dukuri pason edhe tek temat shenjė jo i mirė!!!

KriSTaL
14-12-04, 11:48
A mos po i mungon rastėsisht diēka kėsaj teme tė inicuar KriSTaL ?! se shume shkrimet postohen pa u logjikuar mirė jam bindur, por qė kjo dukuri pason edhe tek temat shenjė jo i mirė!!!

Gentiani , a mos kam gabuar diq ????? Me thuaj nese nuk eshte keshtu.