PDA

View Full Version : Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe Demokratizim !


Shpati
20-03-05, 13:43
Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe demokratizim !

Ukrainasit 1 Muaj ndejten ne Bore por e Demokratizuan vendin e tyre,nuk lejuan qe te qeverisen nga Mafiashat.


Pse ne Kosov duhet te behen zgjedhje te reja te Lira ?

1.Esht demtuar rend:

a) Enti i Presidnetit
Duke ia hequr nje "Qivi-Lak" Ramushit se do ta mbron nga akuza e Gjykates se Hages,Rugova u President.
Pasi u be President tash po e dorzon ne Hag, Ramushin!Siq po duket nuk po i duhet me Ramushi.
Nje person i till nuk mund te punoj te njetin Ent

b) Enti i Parlamentit
Parlamenti hyri ne nje loj qe Kryeminister ta bej nje person qe ndoshta edhe me par ka qen i akuzuar nga Gjykata e Hages !
3) Qeveria si Ent
Nuk e informoi opinionin e gjer pse Kryeministri ashtu mund te largohet!

2.Argumente te tjera:
a)Alenaca ka mashtruar zgjedhesit dhe ka hyr ne Koalicion me LDK.
b)Deputet te ndryshem qka perfaqsojn LDK, kan fshehur te dhenat se kan punuar per UDB ose se edhe kan festuar ne Gazimestan aneksimin e Kosoves nga Serbia.

Njerzit e till nuk do ti merrnin asnjeher votat.

Zgjedhjet ne Kosov duhet te perseriten,"e qiviashat mos te mendojn se zgjedhesit ashtu e han qivin".
Nuk ka nevoj me prit kater vite Kosova mund te Demokratizohet tash.

Arb
20-03-05, 17:32
Edhe nje thirrje per nje Revolucion te Dyte Cetnik-Demokratik Tregishteror!

Arradhat Enveriste te Kosoves, nuk duan te pajtohen me humbjen e tyre te merituar ne zgjedhjet e fundit. Nuk duan te pranojne realitetin e Kosoves se sotshme. Nuk e duan Kosoven qe po ecen me hapa te sigurte drejt mvehtesise.

Shkuarja e Haradinajt ne Hage nuk ka te bej asgje me punen qe ben Qeveria dhe Presidenti I Kosoves. Ai nuk u dergua ne Hage per korrupcion, apo per krime kunder njerezimit gjersa mbante postin e Kryeminstrit per ato rreth 100 dite sa mbajti postin. Ai u dergua ne Hage, per veprimtarine e tij te gjate luftes.

Haradinaj dhe partia e tij I kane ofruar koalicion partise me madhore ne vend, oferte te cilen e pranoj LDK-ja. Ne ate kohe Haradinaj nuk kishe te ngritur asnje lloj aktakuze.

Sa per te ri-kujtuar gjersa PDK-ja mbante postin e Kryeministrit, eshte dorezuar ne Hage edhe Limaj, keshtu qe do te ishte e pa-kuptimte te kerkoheshin zgjedhje te lira ne ate kohe, me aresyen se gjoja ishte vete "PDK-ja ajo qe e dergoj Limajn ne Hage, sepse nuk I eshte dashur me."

Ne anen tjeter, AAK-ja ka menduar per nje koalicion te mundshem me LDK-ne edhe ne zgjedhjet e meparshme, por si duket besuan me shume ne nje koalicion gjithe-perfshires, qe me vone u kuptua si ishte jo aq I suksesshem.

E si fund, ata qe mendojne dhe punojne per nje Revolucion te Ri Cetnik-Demoktratik-Tregoshteror, duhet te kuptojne se nuk e kane perkrahjen e popullit. Populli ju ka ndeshkuar disa here, e do te ju ndeshkoj sa here qe meritoni qe te ndeshkoheni. Kemi humbur besimin tek populli, e besimin nuk do ta fitoni dot me Revolucione te Tetorit, Qershorit apo Marsit!

Shpati
22-03-05, 12:40
Edhe nje thirrje per nje Revolucion te Dyte Cetnik-Demokratik Tregishteror!

Arradhat Enveriste te Kosoves, nuk duan te pajtohen me humbjen e tyre te merituar ne zgjedhjet e fundit. Nuk duan te pranojne realitetin e Kosoves se sotshme. Nuk e duan Kosoven qe po ecen me hapa te sigurte drejt mvehtesise.

Shkuarja e Haradinajt ne Hage nuk ka te bej asgje me punen qe ben Qeveria dhe Presidenti I Kosoves. Ai nuk u dergua ne Hage per korrupcion, apo per krime kunder njerezimit gjersa mbante postin e Kryeminstrit per ato rreth 100 dite sa mbajti postin. Ai u dergua ne Hage, per veprimtarine e tij te gjate luftes.

Haradinaj dhe partia e tij I kane ofruar koalicion partise me madhore ne vend, oferte te cilen e pranoj LDK-ja. Ne ate kohe Haradinaj nuk kishe te ngritur asnje lloj aktakuze.

Sa per te ri-kujtuar gjersa PDK-ja mbante postin e Kryeministrit, eshte dorezuar ne Hage edhe Limaj, keshtu qe do te ishte e pa-kuptimte te kerkoheshin zgjedhje te lira ne ate kohe, me aresyen se gjoja ishte vete "PDK-ja ajo qe e dergoj Limajn ne Hage, sepse nuk I eshte dashur me."

Ne anen tjeter, AAK-ja ka menduar per nje koalicion te mundshem me LDK-ne edhe ne zgjedhjet e meparshme, por si duket besuan me shume ne nje koalicion gjithe-perfshires, qe me vone u kuptua si ishte jo aq I suksesshem.

E si fund, ata qe mendojne dhe punojne per nje Revolucion te Ri Cetnik-Demoktratik-Tregoshteror, duhet te kuptojne se nuk e kane perkrahjen e popullit. Populli ju ka ndeshkuar disa here, e do te ju ndeshkoj sa here qe meritoni qe te ndeshkoheni. Kemi humbur besimin tek populli, e besimin nuk do ta fitoni dot me Revolucione te Tetorit, Qershorit apo Marsit!


PDK duhet ta Shpartalloi Koalicionin e Aleances me Kolaboratoret "LDK -pisat".

Strategjia:

1.Duke organizuar Demostrata para Shtepive te Deputeteve te cilet kan mashtruar zgjedhesit.

Duke detyruar disa Deputet te japin dorheqje do te behet shtegu i lir per zgjedhje te lira.
Siq po duket ju po "jetoikit" ne kohen e Ali Bungut !

Ne nje sistem shum partiak esht normale te insistohet marrja e pushtetit.

Per at edhe i thojn Sistem Shum Partiak-Pluralizem.

PDK ka obligim qe nje form te till te qeverisjes ne Kosov mos ta toleroi.

eltoni
22-03-05, 23:49
Edhe nje thirrje per nje Revolucion te Dyte Cetnik-Demokratik Tregishteror!

Arradhat Enveriste te Kosoves, nuk duan te pajtohen me humbjen e tyre te merituar ne zgjedhjet e fundit. Nuk duan te pranojne realitetin e Kosoves se sotshme. Nuk e duan Kosoven qe po ecen me hapa te sigurte drejt mvehtesise.

Shkuarja e Haradinajt ne Hage nuk ka te bej asgje me punen qe ben Qeveria dhe Presidenti I Kosoves. Ai nuk u dergua ne Hage per korrupcion, apo per krime kunder njerezimit gjersa mbante postin e Kryeminstrit per ato rreth 100 dite sa mbajti postin. Ai u dergua ne Hage, per veprimtarine e tij te gjate luftes.

Haradinaj dhe partia e tij I kane ofruar koalicion partise me madhore ne vend, oferte te cilen e pranoj LDK-ja. Ne ate kohe Haradinaj nuk kishe te ngritur asnje lloj aktakuze.

Sa per te ri-kujtuar gjersa PDK-ja mbante postin e Kryeministrit, eshte dorezuar ne Hage edhe Limaj, keshtu qe do te ishte e pa-kuptimte te kerkoheshin zgjedhje te lira ne ate kohe, me aresyen se gjoja ishte vete "PDK-ja ajo qe e dergoj Limajn ne Hage, sepse nuk I eshte dashur me."

Ne anen tjeter, AAK-ja ka menduar per nje koalicion te mundshem me LDK-ne edhe ne zgjedhjet e meparshme, por si duket besuan me shume ne nje koalicion gjithe-perfshires, qe me vone u kuptua si ishte jo aq I suksesshem.

E si fund, ata qe mendojne dhe punojne per nje Revolucion te Ri Cetnik-Demoktratik-Tregoshteror, duhet te kuptojne se nuk e kane perkrahjen e popullit. Populli ju ka ndeshkuar disa here, e do te ju ndeshkoj sa here qe meritoni qe te ndeshkoheni. Kemi humbur besimin tek populli, e besimin nuk do ta fitoni dot me Revolucione te Tetorit, Qershorit apo Marsit!


PDK duhet ta Shpartalloi Koalicionin e Aleances me Kolaboratoret "LDK -pisat".

Strategjia:

1.Duke organizuar Demostrata para Shtepive te Deputeteve te cilet kan mashtruar zgjedhesit.

Duke detyruar disa Deputet te japin dorheqje do te behet shtegu i lir per zgjedhje te lira.
Siq po duket ju po "jetoikit" ne kohen e Ali Bungut !

Ne nje sistem shum partiak esht normale te insistohet marrja e pushtetit.

Per at edhe i thojn Sistem Shum Partiak-Pluralizem.

PDK ka obligim qe nje form te till te qeverisjes ne Kosov mos ta toleroi.

PDK, ne bashkpunim me klanin e zemunit dhe bandat e Nanos e ka obligim me marr pushtetni, dhe ta bej sikur e beri Nano ne bashkpuni me Grekun dhe shkaun ne Shqipri ne vitin 1997, por mashtrohi keq sepse ketu vendos I Madhi Dr. Rugova, e jo banditat sikur Nano,e ju te PDK-s shkoni e ankohi te Greku dhe shkau se nuk po muni me ba revolucion te vonuar demokratk pluralist ne Kosovė.

GASHI75
23-03-05, 00:16
Z.elton dhe arb po zotri poi permendni vitet 97 qė serbi e greki e shkatrruan shqiprin pome tre gishta dhe paratė qė i derdhen braqat kariq nėpėrmjet bashkpuntorve shqiptar r.kolgecit e e.llukes por sju dul ashtu sepse shqipria e ka dhe dota ketė sovranitetin teritorialė dhe serbisė ju kthye si bumerangė.
pdk nuk vepron me tre gishta por nė sistemin demokratik dhe frymen e tolerances ska tė drejtė askush tja mohoj askujtė fjalen e lirė jo qė eshtė i madhi si e quani ju se pėr tė madhinė skishe pasė as liri e asė qeveri deri sotė po tė mosė ishinė luftaret e lirisė apo drita e ejetes sate e times.
Kurse sa i pėrket kllanitė tė zemunitė qė e ceki arb mė duket.ke pas njerz edhe para lufte kan bashkėpunue meta me zemuncat si g.prekopuca e e.lluka dhe r.kolgeci qė kan pasė edhe pėrfitime tė mdha materiale e kta njerz i keni sotė deputet apo ishė deputet dhe bile keni edhe deputet tė gazimestanit tė milloshitė e komuniste tė pėrbetuar tė milloshitė qė jan sotė deputet tė ldkė qė veprojn me tre gishta e kta jan prej dragashi.
Sotė deputet tė ldkė mosė i pėrzini dorzatė se ata jan nė ldk e mosė kerkoni gjetiu.

Serial Clicker
23-03-05, 02:03
PDK me hashiminin = klani mafi alias zemuncat e Kosoves

progoni
25-03-05, 17:46
Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe demokratizim !

Ukrainasit 1 Muaj ndejten ne Bore por e Demokratizuan vendin e tyre,nuk lejuan qe te qeverisen nga Mafiashat.


Pse ne Kosov duhet te behen zgjedhje te reja te Lira ?

1.Esht demtuar rend:

a) Enti i Presidnetit
Duke ia hequr nje "Qivi-Lak" Ramushit se do ta mbron nga akuza e Gjykates se Hages,Rugova u President.
Pasi u be President tash po e dorzon ne Hag, Ramushin!Siq po duket nuk po i duhet me Ramushi.
Nje person i till nuk mund te punoj te njetin Ent

b) Enti i Parlamentit
Parlamenti hyri ne nje loj qe Kryeminister ta bej nje person qe ndoshta edhe me par ka qen i akuzuar nga Gjykata e Hages !
3) Qeveria si Ent
Nuk e informoi opinionin e gjer pse Kryeministri ashtu mund te largohet!

2.Argumente te tjera:
a)Alenaca ka mashtruar zgjedhesit dhe ka hyr ne Koalicion me LDK.
b)Deputet te ndryshem qka perfaqsojn LDK, kan fshehur te dhenat se kan punuar per UDB ose se edhe kan festuar ne Gazimestan aneksimin e Kosoves nga Serbia.

Njerzit e till nuk do ti merrnin asnjeher votat.

Zgjedhjet ne Kosov duhet te perseriten,"e qiviashat mos te mendojn se zgjedhesit ashtu e han qivin".
Nuk ka nevoj me prit kater vite Kosova mund te Demokratizohet tash.


Qysh i ke punėt me CIA-nė amerikane ooooooooo lum shpati.
GJYNAH I ZOTIT

P.S.
Gjithėqka ka nė deti

Shpati
27-03-05, 12:14
Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe demokratizim !

Ukrainasit 1 Muaj ndejten ne Bore por e Demokratizuan vendin e tyre,nuk lejuan qe te qeverisen nga Mafiashat.


Pse ne Kosov duhet te behen zgjedhje te reja te Lira ?

1.Esht demtuar rend:

a) Enti i Presidnetit
Duke ia hequr nje "Qivi-Lak" Ramushit se do ta mbron nga akuza e Gjykates se Hages,Rugova u President.
Pasi u be President tash po e dorzon ne Hag, Ramushin!Siq po duket nuk po i duhet me Ramushi.
Nje person i till nuk mund te punoj te njetin Ent

b) Enti i Parlamentit
Parlamenti hyri ne nje loj qe Kryeminister ta bej nje person qe ndoshta edhe me par ka qen i akuzuar nga Gjykata e Hages !
3) Qeveria si Ent
Nuk e informoi opinionin e gjer pse Kryeministri ashtu mund te largohet!

2.Argumente te tjera:
a)Alenaca ka mashtruar zgjedhesit dhe ka hyr ne Koalicion me LDK.
b)Deputet te ndryshem qka perfaqsojn LDK, kan fshehur te dhenat se kan punuar per UDB ose se edhe kan festuar ne Gazimestan aneksimin e Kosoves nga Serbia.

Njerzit e till nuk do ti merrnin asnjeher votat.

Zgjedhjet ne Kosov duhet te perseriten,"e qiviashat mos te mendojn se zgjedhesit ashtu e han qivin".
Nuk ka nevoj me prit kater vite Kosova mund te Demokratizohet tash.


Qysh i ke punėt me CIA-nė amerikane ooooooooo lum shpati.
GJYNAH I ZOTIT

P.S.
Gjithėqka ka nė deti

Ne qoft se nuk rrin rahat i perze krejt sikur Shpati i "moqem".

OK.

Zgjedhjet ne Kosove duhet te perseriten.
Une edhe nje her e mbaj ket qendrim koalicioni i till shkurt udheheqet nga:

Tri Mumie-Xhenaze.
Vetem i nxen tri vende se Kosova nuk ka de fakto udheheqje.

Kosoves i duhet nje Tim i cli e nxierr vendin nga kriza.
E diq e till esht e mundur vetem me zgjedhje te reja te lira.

Arb
27-03-05, 12:42
Shpat,

Na trego per sulmet e Fundit te CIA-s ndaj Familjes tende!

Murgesha
27-03-05, 13:15
Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe demokratizim !

Ukrainasit 1 Muaj ndejten ne Bore por e Demokratizuan vendin e tyre,nuk lejuan qe te qeverisen nga Mafiashat.


Pse ne Kosov duhet te behen zgjedhje te reja te Lira ?

1.Esht demtuar rend:

a) Enti i Presidnetit
Duke ia hequr nje "Qivi-Lak" Ramushit se do ta mbron nga akuza e Gjykates se Hages,Rugova u President.
Pasi u be President tash po e dorzon ne Hag, Ramushin!Siq po duket nuk po i duhet me Ramushi.
Nje person i till nuk mund te punoj te njetin Ent

b) Enti i Parlamentit
Parlamenti hyri ne nje loj qe Kryeminister ta bej nje person qe ndoshta edhe me par ka qen i akuzuar nga Gjykata e Hages !
3) Qeveria si Ent
Nuk e informoi opinionin e gjer pse Kryeministri ashtu mund te largohet!

2.Argumente te tjera:
a)Alenaca ka mashtruar zgjedhesit dhe ka hyr ne Koalicion me LDK.
b)Deputet te ndryshem qka perfaqsojn LDK, kan fshehur te dhenat se kan punuar per UDB ose se edhe kan festuar ne Gazimestan aneksimin e Kosoves nga Serbia.

Njerzit e till nuk do ti merrnin asnjeher votat.

Zgjedhjet ne Kosov duhet te perseriten,"e qiviashat mos te mendojn se zgjedhesit ashtu e han qivin".
Nuk ka nevoj me prit kater vite Kosova mund te Demokratizohet tash.


Qysh i ke punėt me CIA-nė amerikane ooooooooo lum shpati.
GJYNAH I ZOTIT

P.S.
Gjithėqka ka nė deti

Ne qoft se nuk rrin rahat i perze krejt sikur Shpati i "moqem".

OK.

Zgjedhjet ne Kosove duhet te perseriten.
Une edhe nje her e mbaj ket qendrim koalicioni i till shkurt udheheqet nga:

Tri Mumie-Xhenaze.
Vetem i nxen tri vende se Kosova nuk ka de fakto udheheqje.

Kosoves i duhet nje Tim i cli e nxierr vendin nga kriza.
E diq e till esht e mundur vetem me zgjedhje te reja te lira.


Dhe pushtetin ta fitoj Hasha & Compani e ateher ju do e ndalni vajin e qyqeve.
Por kot e keni se sa her te mbahen zgjedhjet populli do tju lere ne fund te pusit e ju do vazhdoni prape vajin e juaj.
Pse nuk punoni qe tju doje populli???

Shpati
31-03-05, 10:45
Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe demokratizim !

Ukrainasit 1 Muaj ndejten ne Bore por e Demokratizuan vendin e tyre,nuk lejuan qe te qeverisen nga Mafiashat.


Pse ne Kosov duhet te behen zgjedhje te reja te Lira ?

1.Esht demtuar rend:

a) Enti i Presidnetit
Duke ia hequr nje "Qivi-Lak" Ramushit se do ta mbron nga akuza e Gjykates se Hages,Rugova u President.
Pasi u be President tash po e dorzon ne Hag, Ramushin!Siq po duket nuk po i duhet me Ramushi.
Nje person i till nuk mund te punoj te njetin Ent

b) Enti i Parlamentit
Parlamenti hyri ne nje loj qe Kryeminister ta bej nje person qe ndoshta edhe me par ka qen i akuzuar nga Gjykata e Hages !
3) Qeveria si Ent
Nuk e informoi opinionin e gjer pse Kryeministri ashtu mund te largohet!

2.Argumente te tjera:
a)Alenaca ka mashtruar zgjedhesit dhe ka hyr ne Koalicion me LDK.
b)Deputet te ndryshem qka perfaqsojn LDK, kan fshehur te dhenat se kan punuar per UDB ose se edhe kan festuar ne Gazimestan aneksimin e Kosoves nga Serbia.

Njerzit e till nuk do ti merrnin asnjeher votat.

Zgjedhjet ne Kosov duhet te perseriten,"e qiviashat mos te mendojn se zgjedhesit ashtu e han qivin".
Nuk ka nevoj me prit kater vite Kosova mund te Demokratizohet tash.


Qysh i ke punėt me CIA-nė amerikane ooooooooo lum shpati.
GJYNAH I ZOTIT

P.S.
Gjithėqka ka nė deti

Ne qoft se nuk rrin rahat i perze krejt sikur Shpati i "moqem".

OK.

Zgjedhjet ne Kosove duhet te perseriten.
Une edhe nje her e mbaj ket qendrim koalicioni i till shkurt udheheqet nga:

Tri Mumie-Xhenaze.
Vetem i nxen tri vende se Kosova nuk ka de fakto udheheqje.

Kosoves i duhet nje Tim i cli e nxierr vendin nga kriza.
E diq e till esht e mundur vetem me zgjedhje te reja te lira.


Dhe pushtetin ta fitoj Hasha & Compani e ateher ju do e ndalni vajin e qyqeve.
Por kot e keni se sa her te mbahen zgjedhjet populli do tju lere ne fund te pusit e ju do vazhdoni prape vajin e juaj.
Pse nuk punoni qe tju doje populli???

Me qen ashtu siq thua ti nuk kishit me pas problem te mbahen ne Zgjedhje te lira por nuk po ua mban!

LDK-en e ka votuar vetem 10% e Banorve te Kosoves!
Ket 10% e ka fituar me intriga dhe me ndimen e tjeterkujt.
Nga 10% LDK humb qdo dit deri sa te mos i mbes as 1%.
Kohet kan ndryshuar dhe ndryshojn qdo dit.

Pra kemi qen qdo her ne sherbim te Popullit e nuk ia kemi hedh Popullit si mundohesh ti &Co .

Murgesha
31-03-05, 10:56
Me qen ashtu siq thua ti nuk kishit me pas problem te mbahen ne Zgjedhje te lira por nuk po ua mban!

LDK-en e ka votuar vetem 10% e Banorve te Kosoves!
Ket 10% e ka fituar me intriga dhe me ndimen e tjeterkujt.
Nga 10% LDK humb qdo dit deri sa te mos i mbes as 1%.
Kohet kan ndryshuar dhe ndryshojn qdo dit.

Pra kemi qen qdo her ne sherbim te Popullit e nuk ia kemi hedh Popullit si mundohesh ti &Co .


Po sigurisht edhe populli ėshtė mjaft i kėnaqur me shėrbimet e juaja, sa qė sa herė qė po mbahen zgjedhjet po ju jep 1% tė votave.

Toni_4Ever
31-03-05, 15:17
rrezulltati esht mynyra ma e mir per ta bindur njeriun a mjafton kjo SPATI apo ti din ma mir POR PSE NUK BEHESH TI KRYETAR I KOSOVES PO E SHE QE QENKE SHUM PATRIOT DHE NDOSHTA VITONI ahhahahahahah

Shpati
04-04-05, 11:33
rrezulltati esht mynyra ma e mir per ta bindur njeriun a mjafton kjo SPATI apo ti din ma mir POR PSE NUK BEHESH TI KRYETAR I KOSOVES PO E SHE QE QENKE SHUM PATRIOT DHE NDOSHTA VITONI ahhahahahahah

Per Kryetar nuk jam ne dispozicion.
Kosova duhet te gjej ndonje tjeter.
Por ne sherbim te Qytatarve te Kosoves dhe Kosoves po.

Shpati
04-04-05, 11:44
Me qen ashtu siq thua ti nuk kishit me pas problem te mbahen ne Zgjedhje te lira por nuk po ua mban!

LDK-en e ka votuar vetem 10% e Banorve te Kosoves!
Ket 10% e ka fituar me intriga dhe me ndimen e tjeterkujt.
Nga 10% LDK humb qdo dit deri sa te mos i mbes as 1%.
Kohet kan ndryshuar dhe ndryshojn qdo dit.

Pra kemi qen qdo her ne sherbim te Popullit e nuk ia kemi hedh Popullit si mundohesh ti &Co .


Po sigurisht edhe populli ėshtė mjaft i kėnaqur me shėrbimet e juaja, sa qė sa herė qė po mbahen zgjedhjet po ju jep 1% tė votave.

Nuk do te zgjat shum dhe Rugova &Co do te shkojn ne Barak.

Faktori nderkombtar ka humbur ndikimin ne Kosov dhe e humb qdo dit.
Per ate do te kujdesemi.
Pra faktori i huaj do te humb mundsin qe te ndikoi ne zgjedhje-kush te zgjidhet.

Populli do ta don ate, kush e don Popullin,vonim po por do te vi dita.
Faktet do te jen ato qka do ti dermojn genjeshtaret.

Shpati
04-04-05, 12:07
Si do te munden Parazitet -Kolaboracioniste !

Anektod:

Dialog ne mes Shpatit dhe Doktorrit !

Shpati: Zotri Doktorr si esht Pacienti ?
Doktorri:Nuk esht mir ka (Parazit-Bakterie) ne (Organizem-Trup).

Shpati:Si do te vepron qfar Terapie do te aplikon?
Doktorri :Homoterapi jo se Pacientit i bien Floket.Mund te demtojm edhe Qeliza te shendosha.

Shpati:E si do te vepron ?
Doktorri:Do ti luftojm (Parazitet-Bakteriet) me Antibiotik.Dy jave duhet te merr Pacienti Antibiotikun ne form Medikamenti e mandej duhet ta ndrrojm Medikamentin.

Shpati: Pse
Doktorri:Parazitet jan mjaft te zhdervjellt ata behen imun edhe ndaj Antibiotikut.

Shpati:E si do te veproni me tej ?
Doktorri :Ne ua japim Antibiotikun ne form te lenget dhe parazitet i mundim.

Shpati:Don te thot Parazitet skan shanz?
Doktorri :Jo
Rreth Temes!
Parazitet -Kolaboracioniste jan mjaft te zhdervjellt si "Ngjalat rreshqesin,nuk kapen dot me dor "por nuk kan shanz.

Qellimi yne nuk esht as nuk duhet te jet te i asgjesojm te gjith (Parazitet-Kolaboracionistet).

Por ta shendoshim organizmin-Qlirojm-Demokratizojm Kosoven.

Shpati

E_Zjarrta
04-04-05, 22:13
O vllezer a e din kush naj Psikiater se ky shpati jo qe eshte dale ne mal por edhe ka luajtur mendesh po flet me vetveten o vllazen ndihme......


Shpati kush po te meson aq mire Babi a, keta ketu nuk e njohin Babin tende si une ate Regjap Qosoviqin ai te meson se si duhet te behet nje grushteshtet apo nje revolucion i Vonuar Pansllavo-Komunist...

Mos harro se ju jeni pa ndere jeni si WC pa dere aty futet kush te doj e kryen pune .......

o ju te marre ke doni me e vrare tani me revolucion , Ahmet Krasniqin e vrate , Enver Malokun , Haki Ymerin ..........shume shume jan o ju te marre ju qe vrani Kosoven ju qe vrani Rinin (me Droge) bollni mo o Mafijozet e Kosoves qe operoni si minjet e Nates e qe Fshehurazi diku ne Kuzhinat tuaja gatuani Revolucione te Vonuara


Turpi bie mbi ate qe nuk e pranon te verteten

Per ty Kosove Linda e per ty do te vdes Por jam krenare qe Komunist nuk isha kurre

Arb
05-04-05, 15:47
Qellimi yne nuk esht as nuk duhet te jet te i asgjesojm te gjith (Parazitet-Kolaboracionistet).

Por ta shendoshim organizmin-Qlirojm-Demokratizojm Kosoven.

Shpati

Ku fillon ky plan i yti?

Nga Forumet Cetnike te Shkijeve, ne te cilat je frekuentues i rregullt?

Madje, se je frekuentues i rregullt i ketyre forumeve e ke pranuar publikisht ne Forumin Anti-Shqiptar, Kosova.de.

Qendro sa me larg forumeve Shqiptare o Shpat! Nuk ke asgje te perbashket me Shqiptaret! Nuk ka mundesi te jesh Shqiptar!