PDA

View Full Version : APO BURGOSET FJALA E LIRĖ NĖ KOSOVĖ


GASHI75
14-04-05, 20:25
Bashkim Mulolli, i shoqėruar me njė grup personash, ka kėrcėnuar stafin drejtues tė gazetės “Epoka e re”, tė mėrkurėn nė mbrėmje, ndėrkohė qė me telefon ka kėrcėnuar jetėn e botuesit Muhamet Mavraj, shkruan nė numrin e sotėm gazeta “Epoka e re

Gazetari paulin pashku i expresitė gazetė ditore burgosetė nga antaret sigurimi i atėdheutė ,qė veprojn nėn masken e shpkės pėr qashtje politike dhe fjales sėlirė sepse kjo gazet e para e ka publikuar dokumentin e opozites dorzuarė unmikutė kujan te inkriminuar disa qeveritar nė krye me adem salihajnė.

para ca dite u burgos dhe u malltretua nga sigurimi i atėdheutė nėn amblemen e shpkės nė vushtri gazetari i rtkės sepse ky gazetar ju ra nė gjurmė udbashve nė shkollen policore te vushtrisė nji herit ju murr edhe kaseta e inqizuarė ku udbashet nė bashkėpunim me sigurimin bėjn planet e tyre.

Serial Clicker
14-04-05, 22:33
Bashkim Mulolli, i shoqėruar me njė grup personash, ka kėrcėnuar stafin drejtues tė gazetės “Epoka e re”, tė mėrkurėn nė mbrėmje, ndėrkohė qė me telefon ka kėrcėnuar jetėn e botuesit Muhamet Mavraj, shkruan nė numrin e sotėm gazeta “Epoka e re

Gazetari paulin pashku i expresitė gazetė ditore burgosetė nga antaret sigurimi i atėdheutė ,qė veprojn nėn masken e shpkės pėr qashtje politike dhe fjales sėlirė sepse kjo gazet e para e ka publikuar dokumentin e opozites dorzuarė unmikutė kujan te inkriminuar disa qeveritar nė krye me adem salihajnė.

para ca dite u burgos dhe u malltretua nga sigurimi i atėdheutė nėn amblemen e shpkės nė vushtri gazetari i rtkės sepse ky gazetar ju ra nė gjurmė udbashve nė shkollen policore te vushtrisė nji herit ju murr edhe kaseta e inqizuarė ku udbashet nė bashkėpunim me sigurimin bėjn planet e tyre.

ti ishe krejt taravol njeri a. nuk po te vjen turp me shkru rrena e fantazite qe te paraqiten. bjeri mas vehti se nuk e ki larg Shtimen a. ne kambe me u nise merrine si dush ta telefonoj une mjekun me te prite ty edhe pirrecin

GASHI75
14-04-05, 22:54
Bashkim Mulolli, i shoqėruar me njė grup personash, ka kėrcėnuar stafin drejtues tė gazetės “Epoka e re”, tė mėrkurėn nė mbrėmje, ndėrkohė qė me telefon ka kėrcėnuar jetėn e botuesit Muhamet Mavraj, shkruan nė numrin e sotėm gazeta “Epoka e re

Gazetari paulin pashku i expresitė gazetė ditore burgosetė nga antaret sigurimi i atėdheutė ,qė veprojn nėn masken e shpkės pėr qashtje politike dhe fjales sėlirė sepse kjo gazet e para e ka publikuar dokumentin e opozites dorzuarė unmikutė kujan te inkriminuar disa qeveritar nė krye me adem salihajnė.

para ca dite u burgos dhe u malltretua nga sigurimi i atėdheutė nėn amblemen e shpkės nė vushtri gazetari i rtkės sepse ky gazetar ju ra nė gjurmė udbashve nė shkollen policore te vushtrisė nji herit ju murr edhe kaseta e inqizuarė ku udbashet nė bashkėpunim me sigurimin bėjn planet e tyre.

ti ishe krejt taravol njeri a. nuk po te vjen turp me shkru rrena e fantazite qe te paraqiten. bjeri mas vehti se nuk e ki larg Shtimen a. ne kambe me u nise merrine si dush ta telefonoj une mjekun me te prite ty edhe pirrecin
A rrena po te duken kto a poti ku jeton more djalo senet jan mu pa dhe mu shijue e kto jan reale kta far sigurimca veprojnė edhe atė haptazi a.

Serial Clicker
14-04-05, 22:55
Bashkim Mulolli, i shoqėruar me njė grup personash, ka kėrcėnuar stafin drejtues tė gazetės “Epoka e re”, tė mėrkurėn nė mbrėmje, ndėrkohė qė me telefon ka kėrcėnuar jetėn e botuesit Muhamet Mavraj, shkruan nė numrin e sotėm gazeta “Epoka e re

Gazetari paulin pashku i expresitė gazetė ditore burgosetė nga antaret sigurimi i atėdheutė ,qė veprojn nėn masken e shpkės pėr qashtje politike dhe fjales sėlirė sepse kjo gazet e para e ka publikuar dokumentin e opozites dorzuarė unmikutė kujan te inkriminuar disa qeveritar nė krye me adem salihajnė.

para ca dite u burgos dhe u malltretua nga sigurimi i atėdheutė nėn amblemen e shpkės nė vushtri gazetari i rtkės sepse ky gazetar ju ra nė gjurmė udbashve nė shkollen policore te vushtrisė nji herit ju murr edhe kaseta e inqizuarė ku udbashet nė bashkėpunim me sigurimin bėjn planet e tyre.

ti ishe krejt taravol njeri a. nuk po te vjen turp me shkru rrena e fantazite qe te paraqiten. bjeri mas vehti se nuk e ki larg Shtimen a. ne kambe me u nise merrine si dush ta telefonoj une mjekun me te prite ty edhe pirrecin
A rrena po te duken kto a poti ku jeton more djalo senet jan mu pa dhe mu shijue e kto jan reale kta far sigurimca veprojnė edhe atė haptazi a.

edhe hajgare ja nise me shkrujten a