PDA

View Full Version : A ka dashuri ne CHAT


Faqet : [1] 2

M_u_k_i
24-05-05, 01:52
tung ju persheendes te gjithve

yllka
24-05-05, 11:21
Uhfaaaaaaaa u kenaqem vella MUKI a spo e shehe ah :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
26-05-05, 20:10
qysh joooo moree

M_u_k_i
29-05-05, 01:18
vallahin qas boni ju haahahah po boj hagare ishalla jus hkon gjith mir a edhe ti gjumashe moti nuk tkom pas qiasajde qa u ba me ty e ty yllka te pershendes shum :lol:

Gjumashja
30-05-05, 13:44
vallahin qas boni ju haahahah po boj hagare ishalla jus hkon gjith mir a edhe ti gjumashe moti nuk tkom pas qiasajde qa u ba me ty e ty yllka te pershendes shum :lol:


po bre u knaqem krejt bile ktu tu u dashuru

Dialogisti
02-06-05, 17:59
Me falni, ju pershendes. A paska dashuri ketu ne forum a'? jo bre, nuk besoj se do mundem te te dashurohem ne dik ketu?! por, nese eshte e mundur, hajjjjjjjttttt zot, ishalla eshte hajr e bjen FORUMI e martohem sa ma frik!!!

DEA
02-06-05, 18:01
Me falni, ju pershendes. A paska dashuri ketu ne forum a'? jo bre, nuk besoj se do mundem te te dashurohem ne dik ketu?! por, nese eshte e mundur, hajjjjjjjttttt zot, ishalla eshte hajr e bjen FORUMI e martohem sa ma frik!!!
nese je i dashuruar ateher me siguri qe nuk do te dashurohesh ketu vetem se do te gjesh nje shoqeri te mrekullueshme, e nese nuk je i dashuruar ateher edhe mundet me ndodhe, edhe ketu ne forum pse jo!

Dialogisti
02-06-05, 21:51
Faleminderit e ndeuar qe me keni shkruar! Jo, NUK jam i dashuruar, edhe pse jam nje kundershtar mu dashuru me dik ne chat, fatit nuk iu dihet!!; Hajt ishalla behet hajr dhe kertalisem!! DEA, ju kisha pershendetur dhe uruar nje nate te qete e gjume sa me te kendshem, ku ndoshta tash jeni ne gjume tuj tat. Une rash tash se me jane be syte LLULL. Pra. see you and a kiss for you in your BACKKKKK: Dardanasi i BUKUL qum e qum

M_u_k_i
04-06-05, 23:41
ju pershendes te gjithve po un e di nje rast qe ni djal ka fol prej anglije ne kosov me ni qik ne prizeren edhe ata veq ne chat edhe u ardh ne kosov as nuk e kan pa njoni tjetrin kurr as ne foto e as ne kamer edhe kur u ardh e ka pa at qiken edhe e ka feju edhe tanshi e ka martu e tash e kan ni qik a e din sa mir e qojn o zot nejse ju pershendes te gjithve..

Arb
05-06-05, 01:33
A ka dashuri ne CHAT

Edhe po pyet a? Me bollak... Vec shtrengou mire... se del dicka...

e_martumja
05-06-05, 14:13
A ka dashuri ne CHAT

Edhe po pyet a? Me bollak... Vec shtrengou mire... se del dicka...hhahahahah mire e ki Arb plotttttttt ka :lol: :lol: :lol: dashurija e imagjinates :wink:

Arb
05-06-05, 15:17
A ka dashuri ne CHAT

Edhe po pyet a? Me bollak... Vec shtrengou mire... se del dicka...hhahahahah mire e ki Arb plotttttttt ka :lol: :lol: :lol: dashurija e imagjinates :wink:

A po e sheh qe edhe e Martumja po thote ashtu! Me siguri prej pervojes po flet kjo nuse!

M_u_k_i
18-06-05, 16:54
hehehe pernime a ok un veq po menoj qashtu po arb mos ju beso ketyne te martumeve ti hehehe se te qojn me pi un e nuk ta jepin ujin hahaha ok .

Murgesha
18-06-05, 17:58
Jo more te martuarat janė engjėllushe. :lol:

M_u_k_i
20-06-05, 11:25
murgesha ti duhetsh me fol veq ne temen tjeter temen aty sa ju besohet femrave te martume heheheh hajgare se vallahin ma e mira je mos ta nin vetem perpara se te pershendes shum shum nga zemra

Luana
22-06-05, 15:03
Une nuk e besoj qe ka dashuri ne chat kurrsesi http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif

Kercovari
22-06-05, 15:10
Une nuk e besoj qe ka dashuri ne chat kurrsesi http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif

Mos u ngute se ndoshta ne chat jo po ne net po.

Luana
22-06-05, 15:28
Mos u ngute se ndoshta ne chat jo po ne net po.

Kercovari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vallahi bre shokė as mendja nuk po me shkon as ne chat e as ne net http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r020.gif

Bota_Sot
22-06-05, 15:43
Po ku do te kete me shume dashuri oh popull perveq se ne chata dhe foruma??? Po ne chat deri me sot i kam njohftuar mbi 300 femra dhe ja aty ke dashuri ja askund ne bote. Por, pyetja po shtrohet, SA PO SGJATE ajo dashuri?? Dashuri te VERTET NUK besoj se ka, por prape se prape, FATIT te jetes nuk i dihet!!!Te lumt ne per vetveten, NUK kane faje prinderit e mi qe thojn, Rane NATELAT dhe KOMPJUTERAT, e i lane RININ dhe GRAT askund HIQ hehehehhe

Kercovari
22-06-05, 15:44
Mos u ngute se ndoshta ne chat jo po ne net po.

Kercovari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vallahi bre shokė as mendja nuk po me shkon as ne chat e as ne net http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r020.gif

Une e pata fjalen per ty e nderuar,po thash vetem se ka.Diten e diell bejme dasem nje cifti qe jan njoh ne net e une jam kumbari se u berra shkaktare qe u njohen.

Pas te hanes do te njoftoj se si ka ec e gjithe ajo ceremoni se edhe per mua eshte dic e pamundur po e vertet.Te pershedndes.

Luana
22-06-05, 15:49
Une e pata fjalen per ty e nderuar,po thash vetem se ka.Diten e diell bejme dasem nje cifti qe jan njoh ne net e une jam kumbari se u berra shkaktare qe u njohen.

Pas te hanes do te njoftoj se si ka ec e gjithe ajo ceremoni se edhe per mua eshte dic e pamundur po e vertet.Te pershedndes.

te lumt Kercovar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

mos harro te na rrėfesh pėr lamjet me te hollėsishme :wink:

Kercovari
22-06-05, 15:54
Une e pata fjalen per ty e nderuar,po thash vetem se ka.Diten e diell bejme dasem nje cifti qe jan njoh ne net e une jam kumbari se u berra shkaktare qe u njohen.

Pas te hanes do te njoftoj se si ka ec e gjithe ajo ceremoni se edhe per mua eshte dic e pamundur po e vertet.Te pershedndes.

te lumt Kercovar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

mos harro te na rrėfesh pėr lamjet me te hollėsishme :wink:

E di se ste besohet!

Luana
22-06-05, 15:56
Po ku do te kete me shume dashuri oh popull perveq se ne chata dhe foruma??? Po ne chat deri me sot i kam njohftuar mbi 300 femra dhe ja aty ke dashuri ja askund ne bote. Por, pyetja po shtrohet, SA PO SGJATE ajo dashuri?? Dashuri te VERTET NUK besoj se ka, por prape se prape, FATIT te jetes nuk i dihet!!!Te lumt ne per vetveten, NUK kane faje prinderit e mi qe thojn, Rane NATELAT dhe KOMPJUTERAT, e i lane RININ dhe GRAT askund HIQ hehehehhe

Bota_Sot qdo kush flet nga experienca lidhje per keto gjėra , por tash ėshtė bėr kjo botė shumė e quditshme , thojn me nji fjal popullore , "askush nuk e din se sot sa shkon gruri "

Luana

Bota_Sot
22-06-05, 19:51
Ashtu eshte e nderuar, shume me vend e keni PLOTESISHt. Ishalla behet mire, se KOHA eshte gjithe e njejt por njerezit jane be te keqij, kane dal prej TEFTERi. Ndoshta keni ndegjuar qe e kish MBYT kolegu me i ngusht kolegun e tij ne Zh, ate zotri AGIMIN te Valentina reisen, shkaku i GRAVE, oh zot, teper na mban kjo toke. KAQ

M_u_k_i
23-06-05, 11:35
ani njerz po thuni qe nuk ka a vallahin tash msiti u dek dul interneti po me duket mu se tash ka me kan msit neti. hehee

aferdita
23-06-05, 21:04
JOOOOOOO

doGzona
24-06-05, 03:40
Po ka nuk muj me thon qe jo, cdo dite po njoftohen edhe po martohen
me vone.

Pse kane deshtu ndoshta disa nuk do te thote qe nuk ka.

M_u_k_i
24-06-05, 09:43
dogzona te lumt qashtu esht vallahin me sa ma merr menja mu qashtu esht a e se di :wink:

Bota_Sot
24-06-05, 22:16
A po martohemi ne DY???? Te gjithet do na kishin ZILI a?!!

M_u_k_i
25-06-05, 10:22
bota_sot degzones poi thu a heheheheh hajde urimeeeeeeeeeee :lol: :lol:

MemphiSx
25-06-05, 11:27
JOOOOOOO


POOOOOOOOOOOO :d :d :d

Bota_Sot
26-06-05, 09:49
Miremengjesi MUKI i nderuar. Pajjjjjjj, mendova dhe u kujtova hsume e gjate, qe a te kam guxim ta pyes DOGZONEN per martes a jo, por siq po shifet, NUK paskan ate fat une jo. te eprshendes i nderuar ehhehe

doGzona
26-06-05, 18:24
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Gjumashja
26-06-05, 19:49
po more

Bota_Sot
26-06-05, 21:35
hhehee, a msit kerkoni ju?? pajjjj, priti moj bij neser, por ju lutem mos mi ktheni duarTHAT

doGzona
26-06-05, 23:11
hhehee, a msit kerkoni ju?? pajjjj, priti moj bij neser, por ju lutem mos mi ktheni duarTHAT

Po ti jap 7 vite eti kerko ,meso per jeten time se pari e mandej me kerko
martese...keshtu qe me sigurt nuk gabone si me ate me pare :lol: :lol:

Arb
27-06-05, 05:41
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

doGzona
27-06-05, 06:04
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?

Bota_Sot
27-06-05, 17:51
A une kam gabuar me te, apo ajo me mua??

M_u_k_i
27-06-05, 23:54
bota_sot ishalla tu ralizohen deshirat .

Bota_Sot
28-06-05, 14:20
faleminderit i nderuar, por kjo ka kaluar i nderuar dhe nuk jam ka merzitem aspak hiq, sepse qdo here kam dyshuar ne te!! NUK jam nje nejri qe vuaj per dik!!! por, faleminderit prej jush qe me uroni te mirat

Arb
28-06-05, 17:06
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?

Cka koka more kjo mahalla jote keshtu?

Cka paski dal me shpi ne kete mal more?

M_u_k_i
29-06-05, 00:37
bota sot pa kurfar qellimi veq thash ti them njerit nashti ki fat .

Agroni22
03-07-05, 19:52
pooooooooooooo

adi-uk-uk
08-07-05, 12:46
Uhfaaaaaaaa u kenaqem vella MUKI a spo e shehe ah :lol: :lol: :lol:

adi-uk-uk
08-07-05, 12:52
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?

adi-uk-uk
08-07-05, 12:57
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?folet shqip ketu apo?

Arb
08-07-05, 16:28
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:

Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!

:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?folet shqip ketu apo?

Cka spo kuptohet ketu?

MaLoK_Presheva
12-07-05, 15:27
Valla nuk po di qka me then pasi nuk po na takon shum nket rubrik..Fjala qenka per Femrat...E ishalla na dojn nuk na qesin n`harres edhe neve tshkretve ;)

M_u_k_i
18-08-05, 14:15
po moreqashtu lloqkumoooooooooooo

Gjumashja
18-08-05, 16:01
po moreqashtu lloqkumoooooooooooo


:wink:

M_u_k_i
06-09-05, 15:00
:lol:

spirl_girls
10-09-05, 13:30
poooo

MemphiSx
10-09-05, 14:56
poooo

Normal qe POOOOOO :D :)

spirl_girls
10-09-05, 16:00
poooo

Normal qe POOOOOO :D :)

ehehehe te ka ndodh personalisht ty?

Kercovari
10-09-05, 17:40
Ka si jo,edhe daci e ka prite macen se vjen,ajo eshte struke nen pullaz tjeter . :lol: :lol: :lol: :wink:

artaswety
13-09-05, 18:32
un mendoj se po ka dashuri ne chat :P

Gjumashja
13-09-05, 18:49
:roll:

M_u_k_i
13-09-05, 23:47
un mendoj se po ka dashuri ne chat :Pka na erdhe more ti qe nuk tpasna pa kurr

Dimri
19-10-05, 15:27
Ne chat ka dashuri me marre.

MemphiSx
21-10-05, 13:24
poooo

Normal qe POOOOOO :D :)

ehehehe te ka ndodh personalisht ty?


Po more qysh jo,mos t'ish kan CHATI isha met n'shpi t'gjyshes :P :D

Arb
26-10-05, 16:37
Jo more cfare dashnie... ne chat ka bisede...

Barbaroza
27-10-05, 13:44
Jo more cfare dashnie... ne chat ka bisede...


Ho de......! :lol:

Arb
27-10-05, 17:03
Jo more cfare dashnie... ne chat ka bisede...


Ho de......! :lol:

a ja qellova ksi reni a?

rilinda
29-10-05, 10:11
edhe une jam me mendimin e Arbit dhe te Barbarozes.

Barbaroza
29-10-05, 14:01
Jo more cfare dashnie... ne chat ka bisede...


Ho de......! :lol:

a ja qellova ksi reni a?

Paj si shpesh je duke ia qellu bre,se jo veq ksi reni....

Honesty^uk.
30-10-05, 17:23
tung ju persheendes te gjithve

edhe une pershendes M_u_k_i
por ne NETT ka vetem THASHA

doGzona
31-10-05, 14:07
Nga mengjesi der ne mbremje
Rrine disa ulur dhe bisedojne
Fjale pas fjale ne bisede
Punet e huaja i vlersojne.

Kupid
01-11-05, 03:11
get a life.

Barb|Ka
15-12-05, 13:30
Aty ktu :roll:

FrEsKiA
01-01-06, 15:23
Hmmmm, veshtire eshte t“i besohet dashurise ne net, pasi qe bota virtuale sigurisht nuk eshte si bota reale, faktikishte se ne boten virtuale ne komunikojme pa u pare, mundesishte njerezit ndryshojne karakterin e tyre, nxjerrin ne pah gjera qe nuk kane te bejne aspak me ate person. :roll:

Dilingjia
05-01-06, 11:39
nashta SIMPATI po,se dashni beli sun gjen ne CHAT kurr :lol:

Barb|Ka
05-01-06, 19:59
qfarti bre

Xhino
10-01-06, 08:49
:shock:

e Pamundshmja osht e mundshme :P

BeeP
11-01-06, 04:55
Dahsuri ka por eshte zore te Mbash ate Dashuri te Chatit !

Barb|Ka
12-01-06, 13:45
avantura ma shume;)

Daja POLIC
22-05-06, 21:42
normal se po , kjo i ka ndodh eshte ni shoki tim ketu ne dardania.de

Aga Syl
23-05-06, 18:01
????????????:tongue: !!!!!!!!!!!!!!!:biggrin: =%

Dilingjia
29-05-06, 07:35
qfare dashnije bre ne chat,veq humbje kohe valla..

Sead
29-05-06, 13:12
Ndodh gjithcka ja mua me ka ndodh para disa viteve dhe besoni qe ndonjeher dikujt i ndodh
me nje fjal Ajo ne fillim ishte nje dashuri " PLATONIKE" por tani lindi dashuri ne realitet per ate besoni qe dikujt i ndodh shkurt esht si nje far opsesion
:):)

mjellma
01-06-06, 22:54
per chat nuk dij a ka dashuri a jo per forum e dij qe ka qe te shpije deri ne martes e kjo me ka ndodh mua personlisht

bombendiva
22-10-06, 15:50
edhe un mendoj ashtu

LOJETARI
22-10-06, 15:55
A pernime ka a ?!!!!!

halla e madhe
22-10-06, 21:56
A pernime ka a ?!!!!!

Chati eshte mal i madhe more:biggrin: :biggrin:

Murgesha
23-10-06, 00:18
Chati eshte mal i madhe more:biggrin: :biggrin:

Hallė a mos ja ke nis edhe ti me shku ka chati a???:biggrin:

SheTa
17-11-07, 03:02
Me fol Ralitetin Ka dhe Ka me Pas ,Veq kush e muhon Po shumica Nuk ralizohen del diqka qe a'ja dashuri te Merr Fund Shpejt...

Kshtu Qe Dashuria Chatit Mbet Si kujtim :).

Arb
17-11-07, 08:48
ka qysh s'ka...

dyshni chati

Gjumashja
23-11-07, 00:45
ka vetem persona qe hin me nick ,,dashuria'' perndryshe jooo....

BreD
23-11-07, 01:41
Ka Ka Qysh Ska po Shpices I vjen Marre Me pranu Relaxohi Kallxoni Drejt Qy ahahahaa

Peja-Boy
24-11-07, 17:47
Qe tash ju Femrat mos u shitni Frajerica se nuk e hani permes neti mu dashuru ne askend, apo te fitoni ndonje simpati permes Interneti ...Ata apo Ato qe thon ska dashuri ne Chat apo ska shonc me pas kontakt dashurie permes Interneti me askend ato jan RRENAAAAAAAAAAA.
Dashuri ne Int ka, gje qe me ka ndodh Mua Personalisht...!
Ndersa kam edhe shoqeri taman te vertet qe flas ne Msn me shume se 6 Vite ...!!

Virti
24-11-07, 20:39
... ne cilin chat? :cool:

SheTa
24-11-07, 22:34
Kshtu fillon niher Pb Shoqeri Mandej PV pakes ma teper mandej jo MSN jo kamer jo tel dhe kshtu qe Ec rruges Dashuris :P

Nuk Ka Dallime ne Cilin Chat Kja Ndodh ne Qdo Chat A'mo Nuk e sho tragjike po Normale .

PejaBoy kshtu me pelqen raliteti :D

egi
25-11-07, 17:48
phaaaa..veq i qoj turit se s'ka gja prej internetit..humbje kohe...edhe rastesisht me ra ne far lidhje dashurije..ne fund po del veq mashtrim...s'ka 100% besim ne njerez virtual!

Amina
25-11-07, 19:19
Me deshte, ka more qysh jo hahahaa

LABI
25-11-07, 21:03
Me deshte, ka more qysh jo hahahaa

mpuq , mpuq , kili - mili , mami babi cipiripi , klm ,flm , sps ... .chit - chatt :rolleyes:

Amina
25-11-07, 22:20
mpuq , mpuq , kili - mili , mami babi cipiripi , klm ,flm , sps ... .chit - chatt :rolleyes:

Aha po thu Cheating chat a hahahhahahaha, kot nuk qeshi hahahahhaa

qika_pejes
25-11-07, 22:28
Dashurijat e verteta ne chat jan te rrralla ka raste qe ka edhe verteta e jan lidh aty ama ma shume deshtime ka permes chatit dmth netit

pirro
26-11-07, 13:37
Vet CHATI asht dashuri. Bile asht kane mire me ja ndrru emrin dashurise me CHAT

Murgesha
26-11-07, 13:49
Valla tash nuk po e di mė a ka a ska dashni nė CHAT, veq shpresat janė tė mėdha.
Para dy ditėve nė njė mbledhim grash njė nėnė mė tha boll po lyp djali nuse nė CHAT po s`un po e gjen qė sun po gjen tė vėrtetėn hahahahahahahaahahaha

pirro
26-11-07, 13:54
Ani Murgeshe e gjan e gjan dashnin ne chat ai djali,sepse dashuria ne chat asht ma e themelt ma bazike ajo vonohet pak por kur vjen shperthen hahaha

Murgesha
26-11-07, 14:04
Ani Murgeshe e gjan e gjan dashnin ne chat ai djali,sepse dashuria ne chat asht ma e themelt ma bazike ajo vonohet pak por kur vjen shperthen hahaha

Po thu a??
A din nė cilat CHATE janė dashnitė mė shpėrthyese tė ja jap adresėn asaj nėne e ajo ja jep djalit tė vet, e besa tė ja jap edhe djalit tem se helbete fatin duhet me e lypėr se vet nuk tė vjen hahahahahahahahah

Diana007
26-11-07, 14:11
Valla tash nuk po e di mė a ka a ska dashni nė CHAT, veq shpresat janė tė mėdha.
Para dy ditėve nė njė mbledhim grash njė nėnė mė tha boll po lyp djali nuse nė CHAT po s`un po e gjen qė sun po gjen tė vėrtetėn hahahahahahahaahahaha

. :biggrin:

Domira
26-11-07, 15:28
Ja mos u dorzoni lypni se nuk i dihet...

gjurma
26-11-07, 15:50
sma mer mendja qe kish mujt dikush mu dashuru n dikon n chat....shum jo reale....per arsye se per mu dashuru duhet me egzistu sinqeriteti, besimi, pamja vizuale etj....gjera te cilat nuk mund te dallohen ne CHAT

Peja-Boy
26-11-07, 16:07
phaaaa..veq i qoj turit se s'ka gja prej internetit..humbje kohe...edhe rastesisht me ra ne far lidhje dashurije..ne fund po del veq mashtrim...s'ka 100% besim ne njerez virtual!

Nese ska besim ne njerz te netin ateher ne cilet Njerz ki besim ??

LABI
26-11-07, 23:29
Aha po thu Cheating chat a hahahhahahaha, kot nuk qeshi hahahahhaa

Jo s'po them asgje ... Vetem sjella ca shprehje nga komunikimi chatit - chitt heheh :tongue:

Amina
26-11-07, 23:36
Jo s'po them asgje ... Vetem sjella ca shprehje nga komunikimi chatit - chitt heheh :tongue:

Ok pra tash po pergjigjna si duhet: Jo nuk ka edhe pike! heheheh, ska kili mili ketu hahaahhaa

LABI
27-11-07, 20:31
Ok pra tash po pergjigjna si duhet: Jo nuk ka edhe pike! heheheh, ska kili mili ketu hahaahhaa


hehehhe :rolleyes: Never say never dear Amina .....:tongue:
hahah !!

Amina
27-11-07, 20:37
hehehhe :rolleyes: Never say never dear Amina .....:tongue:
hahah !!

hahahahaahaha , pse ku thash bre "never"?? hahaha

egi
29-11-07, 21:24
Nese ska besim ne njerz te netin ateher ne cilet Njerz ki besim ??

po eshte veshtir me pas besim ne njer qe e njeh ne boten reale, sidomos meshkujt...heheheh

suzii
29-11-07, 21:58
Ka dashuriii ne chat e vertet asht, dashuri qe ta kall shpirtinn e te ban me u smur .

Dardan Kastrati
30-11-07, 15:32
Ka dashuriii ne chat e vertet asht, dashuri qe ta kall shpirtinn e te ban me u smur .
hahahahahahahaahaha suzii mos e merre afer zemres forte moj qyyyyyyyy :biggrin:
dashuri ne chat ka , po sa realizohen dashurite e tilla ne jeten e perditshme ,kjo eshte pyetja ?

Albaner
30-11-07, 22:53
Slaps suzii around a bit with a large trout
suzii aje per Pv :p~ looool

Loading
30-11-07, 23:01
Un mendoj qe ka dashni nė Chat Un per veti i kom dyy :Pp

Albaner
30-11-07, 23:08
Per Mendimin Tim ka dashuri N'chat se edhe Une jom dashuru ne filonen.. :p~

Ma-Origano
05-12-07, 19:56
po ka dashuri ne chat!

Peja-Boy
08-12-07, 18:12
po eshte veshtir me pas besim ne njer qe e njeh ne boten reale, sidomos meshkujt...heheheh

E vertet eshte qe eshte veshtir ti besosh ne Internet, sepse nuk e njeh ate person...Po kur e sheh ne nje disco apo ne qytet edhe te pelqen teper ...a do kishe pranuar te pish Kafe ??

Peja-Boy
08-12-07, 18:14
Ka dashuriii ne chat e vertet asht, dashuri qe ta kall shpirtinn e te ban me u smur .

Hahahha digjuuuuuu kalluuuuuuuuu

Ma-Origano
09-12-07, 14:18
Po ka dashuri ne chat oer mendimin tim lol!

krenar
06-01-08, 01:01
mfala ban me bisedu bre

Cia-Ferizaj
06-01-08, 12:33
ka more qysh jo .......... une per veti u myta tu dashuru nto ..... por ato sdi a po dashurohen nmu ?

teutaA
06-01-08, 12:37
ka more qysh jo ihhh

gjini
08-01-08, 11:49
Jo more te martuarat janė engjėllushe. :lol:

Murgeshe e nderuar , keta jon engjuj dhe engjellushe por dashuria nuk i pengon per asgje po le te duhen more sa te munden njerzia se kete jete kan e ne ate tjetren askush nuk eshte kthye e te na tregoj se si eshte atje.
Martesa eshte nje argument, por jo edhe penges ne dashuri,
Murgesha.

Gjumashja
09-01-08, 20:32
ende po besoni ne babadimer... :eek: ...:rolleyes: ...

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:39
ende po besoni ne babadimer... :eek: ...:rolleyes: ...
paske keqkuptu jo babadimer por dashuri qy :tongue:

Gjumashja
12-01-08, 17:12
paske keqkuptu jo babadimer por dashuri qy :tongue:


ihihihihi.... ani shume e madhe eshte kendej....

Cia-Ferizaj
12-01-08, 17:18
une per veti pi du krejt ...........po ato sdi apom dojn .....

Gjumashja
12-01-08, 17:34
me rendesi ti me dasht dikend... tjerat vetem xikrrima jane...:smile:

Cia-Ferizaj
12-01-08, 18:04
me rendesi ti me dasht dikend... tjerat vetem xikrrima jane...:smile:

hahaha o ty sdi qka te koft hooooo

e qysh mi shti mem desht edhe ato mu >

Gjumashja
13-01-08, 10:38
hahaha o ty sdi qka te koft hooooo

e qysh mi shti mem desht edhe ato mu >


rrehi shuplaka hahahah ose fute gishtin ne hund... hahahahhahahahahaha kane me u be sikur me i ik hoxhes prej tabutit...:tongue: ... dhe tani kur te kthehesh ne gjendjen normale kane me kerku mbeshtetje tek ti... dhe propozoju martese... a po sheh sa e thjeshyte eshte hahaha te imagjinosh..

Cia-Ferizaj
13-01-08, 10:56
rrehi shuplaka hahahah ose fute gishtin ne hund... hahahahhahahahahaha kane me u be sikur me i ik hoxhes prej tabutit...:tongue: ... dhe tani kur te kthehesh ne gjendjen normale kane me kerku mbeshtetje tek ti... dhe propozoju martese... a po sheh sa e thjeshyte eshte hahaha te imagjinosh..

hahahaha ncncnncc.. ... hej e shkoqa hunden tu e kru e badihava sen su bo hala :biggrin:

Gjumashja
13-01-08, 17:41
hahahaha ncncnncc.. ... hej e shkoqa hunden tu e kru e badihava sen su bo hala :biggrin:

merre nje furce... hahahahha e sheh sa ka me pas funksion...

Cia-Ferizaj
13-01-08, 18:01
merre nje furce... hahahahha e sheh sa ka me pas funksion...

nejse une besoj se ka dashuri e ti qysh dush merre oj tete

MjAlTaA
28-04-08, 17:51
hahahahahaa ka dashuri ne chat qysh ska :P e para jam une qe kam dashuri permes chati veq kush rren se shumica qe rrin ne chata jan te dashurum permes chati ... apo msn ..:)

Virti
28-04-08, 17:53
hahahahahaa ka dashuri ne chat qysh ska :P e para jam une qe kam dashuri permes chati veq kush rren se shumica qe rrin ne chata jan te dashurum permes chati ... apo msn ..:)
shuj de, mos kallxo! :cool:

LABI
28-04-08, 18:11
Ka vetem disa lloj derivate qe mund t'i prodhoj kjo ndjenje (dashuria) , jo dhe ngjizje te saj (pra, jo dhe vete dashuria)!!

Fshatari
28-04-08, 19:17
Nė frėngjishte, kjo pyetje asht mirė tė evitohet sepse nė kėtė gjuhė, fjala "Chat-te" ka dy kuptime:
1) Macė
2) Seksi femror.
Pra mos e pėrdorni nė njė mjedis me franceze njė fjali tė kėtij lloji se...!

selvija
28-04-08, 22:06
Nė frėngjishte, kjo pyetje asht mirė tė evitohet sepse nė kėtė gjuhė, fjala "Chat-te" ka dy kuptime:
1) Macė
2) Seksi femror.
Pra mos e pėrdorni nė njė mjedis me franceze njė fjali tė kėtij lloji se...!Qka po din edhe ti Fashatar,,me trgu diqka disa fjela tona elemineter qe flasim shqip,,nuk muj para filandezve te flas ,ka shum qe marrin drejtimin seksual..

lovely
29-04-08, 09:03
shuj de, mos kallxo! :cool:


oj jaranesha jem, zbulova diqka hahahahahahahahaahahaa :cool: :biggrin:

emine
29-04-08, 13:12
dashnni dashni e barku te kerset uni........

gjini
30-04-08, 08:53
Qysh jo more ketu po mujke njeri edhe me u dashuru me dasht por kujdes a?

lyra2
30-04-08, 11:52
oj jaranesha jem, zbulova diqka hahahahahahahahaahahaa :cool: :biggrin:

..ēkaaaaaaaaaaa breeeeeeeeee,a zbulove qe ne chat ka yrrneqe t'tenteneve aaaaaa :eek: :wink:

pirro
02-05-08, 20:28
han e dan ka pas dashuri ne chat e FD, e ti lyre mos ban kishe spo e din qy

Preshevar
02-05-08, 20:40
Nė frėngjishte, kjo pyetje asht mirė tė evitohet sepse nė kėtė gjuhė, fjala "Chat-te" ka dy kuptime:
1) Macė
2) Seksi femror.
Pra mos e pėrdorni nė njė mjedis me franceze njė fjali tė kėtij lloji se...!

:biggrin:

Bile su kon keq me cenzuru ket fjal Admini apo Moderatorėt hahaahaa,

Jana
05-05-08, 17:34
Une sbesoj valla....
As nuk kam nerva me hi en chat......

Virti
05-05-08, 17:37
oj jaranesha jem, zbulova diqka hahahahahahahahaahahaa :cool: :biggrin:
ooo ti jaran, kallxom cka ke zbulua? :cool:

lovely
05-05-08, 18:01
ooo ti jaran, kallxom cka ke zbulua? :cool:


o ti jaranesha jem, zbulova qe koke i dashurum.. po n kon oj qyqe ashtu?? hahahahahahaahahahaha

gjini
07-05-08, 08:48
dashnni dashni e barku te kerset uni........

ma keq s`ka se me kujtue njerzit qe ti je i ngit e ty te kerset barku nga urija.po ne chat, ku ish fajala po kish raste qe dikush po e hajke dhe nga ana ime i baft mire e me shnet e mbajt.

PipeX
07-05-08, 11:01
Dashuri ne Chat? e po tasht jane dy, ka dhe nuk ka, ama cila eshte e sakt nuk po e di.

teutaA
09-05-08, 09:48
ka more shum sidomos kto gjeneratat e reja ihaaaa veq kur po niej u martu valla ne net e kish gjet e tash ato grat e kojshive po kujtojn qe siq te leshojsh pc ka djem e meniher mundesh me u martu hahahhahha

LABI
09-05-08, 09:54
ka more shum sidomos kto gjeneratat e reja ihaaaa veq kur po niej u martu valla ne net e kish gjet e tash ato grat e kojshive po kujtojn qe siq te leshojsh pc ka djem e meniher mundesh me u martu hahahhahha

cka po i gjelozon ti :tongue: :biggrin:

Me rendesi me u martu . (Ne martese femrat kishe nuk e zgjedhin mjetin ) :rolleyes:

teutaA
09-05-08, 10:02
cka po i gjelozon ti :tongue: :biggrin:

Me rendesi me u martu . (Ne martese femrat kishe nuk e zgjedhin mjetin ) :rolleyes:

jo more qfar gjelozie kan than me te ri shkon gjithqka:smile:

^katunari^
09-05-08, 10:02
Hajt more mos bani hajgare, te na ne katun pa u shkarravit naper sane e kallamoq nuk ban hiq

teutaA
09-05-08, 10:05
Hajt more mos bani hajgare, te na ne katun pa u shkarravit naper sane e kallamoq nuk ban hiq

e valla katunar ju ka ra puna e msitnive as ne protesta me u que se ncuk msit kan marue ma zi se penzionerat

^katunari^
09-05-08, 10:09
e valla katunar ju ka ra puna e msitnive as ne protesta me u que se ncuk msit kan marue ma zi se penzionerat

Qfar msitash more, krejt granimi jane mushe me mobila, s'ka msitni ma jo,
tuj korre ne ara , veq e lshojne drapnin, mule ne mobil, jaranat mas gardhi edhe u kry puna

teutaA
09-05-08, 10:11
Qfar msitash more, krejt granimi jane mushe me mobila, s'ka msitni ma jo,
tuj korre ne ara , veq e lshojne drapnin, mule ne mobil, jaranat mas gardhi edhe u kry puna

qy katunari prej pervojes po flet aa

^katunari^
09-05-08, 10:14
qy katunari prej pervojes po flet aa

po flas per granim, se une nuk kam vakt per ksi senesh, marova tuj nga mas hajvanati,
edhe besa kogja do vjet.. e qishtuuu, njeri i gjalle nuk po me kqyr hiq , veq hanumshahja e jeme ,lumi une per to

teutaA
09-05-08, 10:16
po flas per granim, se une nuk kam vakt per ksi senesh, marova tuj nga mas hajvanati,
edhe besa kogja do vjet.. e qishtuuu, njeri i gjalle nuk po me kqyr hiq , veq hanumshahja e jeme ,lumi une per to

a ka mobill hanumshahja e jote hahahahah

^katunari^
09-05-08, 10:18
a ka mobill hanumshahja e jote hahahahah

Jo valla ajo se ka mobil hiq, veq stabil, gjith ne te njejtin ven e ka :biggrin:

PipeX
09-05-08, 10:41
teutA pasi qe po thu ti qe ka atehere po e lajm qe ka hahaha...

teutaA
09-05-08, 10:51
teutA pasi qe po thu ti qe ka atehere po e lajm qe ka hahaha...

qka po te duket ty fjala ime amin a hahahahh nejse nejse ty ta paska djeg po me duket

emine
09-05-08, 17:49
ne chat ka *MARREZI* ..................

Adina-R.Ks
09-05-08, 18:05
Nuk kame lexuar postimet e kesaj teme, po po jap nje mendim te shkurter po pa ryre ne shume detaje ketu.
Mund te kete edhe dashuri ne chat pse jo, sot keto faqe jane nje takim dhe mundsi per nje nr. njerzish per tu takuar nga mbar bota. Keta njerz qe jemi ne realitet jemi kudo qe jemi, coft ne shtepi, rruge, shkolla, fakultete, kafene, ....... edhe neper chat/a. Ne njeri qe eshte i sinqert kudo qe ta hasesh i till eshte, dhe nje idijot/e kudo qe ta takosh i till eshte. Une mendoj se nuk ka rendesi vendi ku takohen, po njeriu qe takon!?...

PipeX
10-05-08, 11:01
teutA gabon valla se nuk jam nga ata qe jam djeg por nejse nuk po me njifshe mire hahahhaha se u plaka me kete viron Net. kam nis edhe mu surav :P, por une e pata fjalen per keta tjert.. se gjithcka po shof e tasht nga ajo qe po shof mozo ma keq.. ma mire mos me fol.

SheTa
10-05-08, 15:33
Ka Dashuri En Chat Ka Pas Dashuri Chat dhe Dot Ket Dashuri .....

Po shtrohet Pytja Sa jan t'verteta A'po sa zgjat A'ja Dashuri...!?

Shumica Jan ni Deshtim ... Rastet t'rrall jan a'to qe profendojin per gjithmon bashk...

Kto 9 vite qe jam ne ChaT ka pas dashuri dhe ka ende ... :)

Shumica qe kan qen Chat e'din kėt po pakica e pranon qe ka :)


Ju preshndes me rrespket SheTa

Peja-Boy
10-05-08, 20:20
Kto 9 vite qe jam ne ChaT ka pas dashuri dhe ka ende ... :)


Ju preshndes me rrespket SheTa

Jo edhe 9 Vite nese ska Dashuri ateher veq me dal me Kcy prej ures te shejt..!!

Edhe ne Chat nese ska 9 vite rresht ku ka me pas, patjeter qe ka se ske ku kerkon tjeter kur je veq ne chat !!

SheTa
12-05-08, 17:21
Peja-Boy: Per 9 vite kam thekesu qe Jam Aktiv ne ChaT dhe qka kam ndegju shum raste qe ka pas dhe Ka ende dashuri.

Pas keqkuptu skam thon qe kam pas 9 vite :)

Wolf
16-05-08, 16:37
A KA Dashuri N`Chat ? Ku ska dashuri se mo te na Shqiptart me Bollak edhe ata si Femrat edhe Meshkujt ka 5 6 n`chat frrajera Frrajerica i kan hahaha

fnolsi
25-05-08, 11:28
Ok pra tash po pergjigjna si duhet: Jo nuk ka edhe pike! heheheh, ska kili mili ketu hahaahhaa
dashurija ne chate pake e veshtire me e gjet

Albaner
29-05-08, 12:04
N'chat ka dashuri Po me mir ishte me then aka Lumturi prej asaj dashurie T'chatit

emine
29-05-08, 13:10
JO..............................................

^katunari^
29-05-08, 13:15
POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO........................ ...................EDHE PIKEEE,
si ne kallamoq qashtu edhe ne chat:biggrin:

emine
29-05-08, 13:23
POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO........................ ...................EDHE PIKEEE,
si ne kallamoq qashtu edhe ne chat:biggrin:


ne kallamoq me siguri keni pas rastin me ja ni edhe shijen ,,,a ne chate si pate me deshte germat a,,,,apo imagjinaten tande,apo ma mir me than:E PASH ANDERR NJE FEMER ISHA KAN TU KALU ME TO (tybeh edhe sex kena bo) me testatur hahhahahahahhahahaah ike breh kallte krejt :p

krejt qto njohje ne ent qofte edhe shoqrija e netit ne shumicene rastev skan te bajne aspak me realitetin ,ne jeten reale jan njerzit krejt ndryshe,,,,,dhe shum rast i radhe qe ka ndodhe me qen nje lidhje e mirfilte ne net......shum rradhe ,,,

PS:BOTA VIRTUALE ME REALEN JAN DY BOTA KREJT TE NDRYSHME ,,,,

^katunari^
29-05-08, 13:28
ne kallamoq me siguri keni pas rastin me ja ni edhe shijen ,,,a ne chate si pate me deshte germat a,,,,apo imagjinaten tande,apo ma mir me than:E PASH ANDERR NJE FEMER ISHA KAN TU KALU ME TO (tybeh edhe sex kena bo) me testatur hahhahahahahhahahaah ike breh kallte krejt :p

krejt qto njohje ne ent qofte edhe shoqrija e netit ne shumicene rastev skan te bajne aspak me realitetin ,ne jeten reale jan njerzit krejt ndryshe,,,,,dhe shum rast i radhe qe ka ndodhe me qen nje lidhje e mirfilte ne net......shum rradhe ,,,

PS:BOTA VIRTUALE ME REALEN JAN DY BOTA KREJT TE NDRYSHME ,,,,

Khuuuuuuuuuuuu khuuu, qysh nuk pritove me e shkru nji roman bre,
allahile a kujtove qe seriozisht e thash ate ma nalt a ?

Po ku ke pa katunar e chat e dashuri e bakrraq, , ncncnnnnnn:biggrin:

teutaA
29-05-08, 18:44
po valla sa duesh veq a mundesh me ju ardh rreth

Oqeani
29-05-08, 18:46
po valla sa duesh veq a mundesh me ju ardh rreth

Per rreth po ja qes nje tel me therra, nuk i la me ike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

teutaA
29-05-08, 18:56
Per rreth po ja qes nje tel me therra, nuk i la me ike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahah edhe mos harro me nderru nikun edhe do foto vjedhi ne google se te dojn ma shum:smile:

SheTa
29-05-08, 21:00
Ka ka :) po kush e'ka pervu niher :) mundet tash me thon qe ska :)

Kavaleri
30-05-08, 06:36
Pershendetje..
Popo ka, kurr nuk e kisha besu, por ka edhe qe jan dashuru edhe jan feju,martu,kan krijua familje, dhe jetojne jeten e lumtur.
Me nje fjal jan njfotu nga chati, dhe nuk jan paraqite me aty, pra ju lumt atyneve kan hy edhe ma kush nuk i shef me sy ne chat.
Vetem kujdes vajza te reja ka edhe pisa aty, nje nga ata jam edhe un hehe..!

Kavaleri
30-05-08, 06:45
A KA Dashuri N`Chat ? Ku ska dashuri se mo te na Shqiptart me Bollak edhe ata si Femrat edhe Meshkujt ka 5 6 n`chat frrajera Frrajerica i kan hahaha

90% te rastve i ke qashtu valla qysh po thu ti qashtu osht, ama kjo nuk osht dashni.
Kjo osht diqka si lloj tradhti per qefi, as aventur jo

Wolf
30-05-08, 20:38
90% te rastve i ke qashtu valla qysh po thu ti qashtu osht, ama kjo nuk osht dashni.
Kjo osht diqka si lloj tradhti per qefi, as aventur jo

Kavaleri Ehh QKa me bo dikush dashurohet dikush tradhton po Dashuri Ka edhe na shqiptart veq dashurohem eh haj mehdet hahaha

teutaA
01-01-09, 10:44
edhe pse mue spo me don kush besoj qe ka:smile:

emine
01-01-09, 14:56
edhe pse mue spo me don kush besoj qe ka:smile:


ty a smu nuke na dojne,se nuke him asajde hiq hahhahhahhahahhahahh,,,hiqmu more chatev se aty as 5 min sun rrihet lemo em lyp dashuri ,,,,

Tomori
02-01-09, 21:32
PO ka dashuri ne CHAT..100%

>>{SpOnGeBoB}<<
04-01-09, 16:51
Qysh mare nuk ka dashni, bile kur dal kaniher prej chattit ka 5 dashnija te nxanme si peshqit ne grep shoq, a qikjo pi bjen me kthy ne matmatik qysh e ka bo hesap tomorri qe ka 500 % dashuri edhe ata veq a po don...nanananana...

Arkza
04-01-09, 16:57
Qysh mare nuk ka dashni, bile kur dal kaniher prej chattit ka 5 dashnija te nxanme si peshqit ne grep shoq, a qikjo pi bjen me kthy ne matmatik qysh e ka bo hesap tomorri qe ka 500 % dashuri edhe ata veq a po don...nanananana...Jaaaaaaaaaa jo jaaa ketu hiq s'po te besoj !!!
Me kan keshtu qysh po thue ti vallaha s'kishe pas Kohe me hi ne Forum hiqq ! :D:D

>>{SpOnGeBoB}<<
04-01-09, 17:09
Jaaaaaaaaaa jo jaaa ketu hiq s'po te besoj !!!
Me kan keshtu qysh po thue ti vallaha s'kishe pas Kohe me hi ne Forum hiqq ! :D:D

huahuahua Arkza, po fill qetash jam dalen qetu ne forum, se si kom hy dje ne natje ne chatt qitash ma heret dola edhe vetum o meten me dalen ne randevous me qato qe ne chatt i kom takue. :tongue:

Tana edhe ktu ne forum kur po vije me shkrujten, sa po du me shkrujten diqka ne naj teme vetum kur po del naj loje online edhe tana ka 4-5 sahat tu lujten qesine lojna online, valla qeta kane ba hajr se gazepin e shifsha tu lypen lojna ne google a qetash tanat mund i gjen njeri me nji vend. :cool:

Domira
06-01-09, 22:42
huahuahua Arkza, po fill qetash jam dalen qetu ne forum, se si kom hy dje ne natje ne chatt qitash ma heret dola edhe vetum o meten me dalen ne randevous me qato qe ne chatt i kom takue. :tongue:

Tana edhe ktu ne forum kur po vije me shkrujten, sa po du me shkrujten diqka ne naj teme vetum kur po del naj loje online edhe tana ka 4-5 sahat tu lujten qesine lojna online, valla qeta kane ba hajr se gazepin e shifsha tu lypen lojna ne google a qetash tanat mund i gjen njeri me nji vend. :cool:

O Spongi a mrin more me dal me tonat a:rolleyes: :tongue: :biggrin:

emine
07-01-09, 11:17
CHATI a pshtim,per qta pleqt,pedofila,edhe fytreprisht,aty kan rastin te komunikojne me femra,sepse dihet ne jeten reale nuke jan kerkushi,aty mun rrejn kaniher,besa edhe te martohen,besa edhe gjajne dashnit,,,qkamose na pshtoje neti,,,,,pi ba disa MBRETA,ku ne ralitet mshefen si mca mas dere mas fustanev te grave tyne......

UNE THEM QE JO:DASHURIA KA EMER TJETER ,KA NGJYRE TJETER,DHE NUEK KERKOHET,DASHURIA E DONE REALITETIN SINQERITETIN DHE NDODHE ATY KU KA MIRESI;)

>>{SpOnGeBoB}<<
07-01-09, 11:53
O Spongi a mrin more me dal me tonat a:rolleyes: :tongue: :biggrin:

Ev Domira be, per hajr senja e re. Qysh mare nuk muj, vetum duhet mi organizue terminat, me njonen mu zateten ne janar, tana tjetren mas nja tre mujve e qeshtu.

Jo be une nuk hyj ne chatt me dhonen stress vehtit tana qato per nji dite me i nxone. Yhyhyhyh sa nimfomanka osht ne chatt sikur puna e qesajna emines, qe garant edhe mikroprocesorin ja kallin komplutres tuj prite onlajn edhe lajf ka 27 a 8 sahat ne natje, ho mos po del najsend qetash me vaditen :tongue:

Domira
08-01-09, 20:57
Ev Domira be, per hajr senja e re. Qysh mare nuk muj, vetum duhet mi organizue terminat, me njonen mu zateten ne janar, tana tjetren mas nja tre mujve e qeshtu.

Jo be une nuk hyj ne chatt me dhonen stress vehtit tana qato per nji dite me i nxone. Yhyhyhyh sa nimfomanka osht ne chatt sikur puna e qesajna emines, qe garant edhe mikroprocesorin ja kallin komplutres tuj prite onlajn edhe lajf ka 27 a 8 sahat ne natje, ho mos po del najsend qetash me vaditen :tongue:

Spongi e kom dit qe je i mencem pasha ty:smile: :D :D

Peja-Boy
14-01-09, 20:08
CHATI a pshtim,per qta pleqt,pedofila,edhe fytreprisht,aty kan rastin te komunikojne me femra,sepse dihet ne jeten reale nuke jan kerkushi,aty mun rrejn kaniher,besa edhe te martohen,besa edhe gjajne dashnit,,,qkamose na pshtoje neti,,,,,pi ba disa MBRETA,ku ne ralitet mshefen si mca mas dere mas fustanev te grave tyne......

UNE THEM QE JO:DASHURIA KA EMER TJETER ,KA NGJYRE TJETER,DHE NUEK KERKOHET,DASHURIA E DONE REALITETIN SINQERITETIN DHE NDODHE ATY KU KA MIRESI;)

Emine Sikur Chati sikur Forumi ....e ti Koke ne Forum !!!

emine
14-01-09, 20:52
Emine Sikur Chati sikur Forumi ....e ti Koke ne Forum !!!

jo breh mos ja fut kote,se ktu kuj ki qejf i ban ignore:wink: ....

nejse, kaloja mir!

ps.ke fjala per dashuri,,,as ktu ska jo,vetem sa me prashit ne uje kure ski qka me ba pune ma te meqme...

Zana_ch
14-01-09, 20:58
e qysh poe bajshin qefin me ket dashni ne Chat ...........kuku sha snin njeri dashni ne Chat ...runa zot dikush dikushi spo munet ne shtrat me ba dashni e le ma ne Chat

emine
14-01-09, 21:00
e qysh poe bajshin qefin me ket dashni ne Chat ...........kuku sha snin njeri dashni ne Chat ...runa zot dikush dikushi spo munet ne shtrat me ba dashni e le ma ne Chat

mos e s'gjat ma shum ,se pi mshoi vule qaty:smile:

teutaA
15-01-09, 03:21
tybe hiq mos u paraqitni jasht toksor ksajde se tan e dim qe ka shum raste qe jan njoft permes virtualitetit edhe sot jetojn bashk CHAT-CHATING msn forum apo chat room ska rendesi quene qysh te doni:smile:

Skyfter
15-01-09, 13:11
-Never say Never-


citat nga Banderi:biggrin: me duket ...

shfrytzoj rastin te pershendes Selvijen :smile:

selvija
15-01-09, 15:05
-Never say Never-


citat nga Banderi:biggrin: me duket ...

shfrytzoj rastin te pershendes Selvijen :smile:gagagagag mos ma nguc Banderin se bjen mend se qka e ka gjet,,:biggrin:e kap prap vujtja shpirtrore dhe masakrore gagagagag

dreqqqqqqqqqq ban qka dush ama banderin mos ma rendo,,kam frik se di ingje po qellojn pahiri ne te e sdi se qka ju bej pastaj,,,:biggrin:

LiliG
15-01-09, 17:17
Nuk po ka dashuri ma as ne jeten reale, e lere ma ne kete virtuale.

LuLjaa
15-01-09, 18:13
Nuk po ka dashuri ma as ne jeten reale, e lere ma ne kete virtuale.

Huhu boll mire paske than tybee :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
16-01-09, 15:22
Huhu boll mire paske than tybee :biggrin:

qka mire te paska thane be. Po normal se krejt dashnija prej udhes o ardhen o hy ne chatt. Vetum duhesh me nejten onlajne edhe tana metet me kqyren qysh ja bojne mu zateten lajf :biggrin:

emine
16-01-09, 16:17
qka mire te paska thane be. Po normal se krejt dashnija prej udhes o ardhen o hy ne chatt. Vetum duhesh me nejten onlajne edhe tana metet me kqyren qysh ja bojne mu zateten lajf :biggrin:


qyre shpuzore me ekxperienc koka:tongue: sa i ke zatet deri tesh,a u trishtune kure ta pane surratin ato bukuroshet:tongue:

Urata
17-01-09, 16:57
Nuk po ka dashuri ma as ne jeten reale, e lere ma ne kete virtuale.

qka mire te paska thane be. Po normal se krejt dashnija prej udhes o ardhen o hy ne chatt. Vetum duhesh me nejten onlajne edhe tana metet me kqyren qysh ja bojne mu zateten lajf :biggrin:


O Kontiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....!!!!ha,ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

shfletuesi_
17-01-09, 18:07
Po more qysh s'ka
Kush po thot qe ka...

Zana_ch
17-01-09, 18:12
Po more qysh s'ka
Kush po thot qe ka...


hoho .......qe qysh koka kjo dashuri mer , valla une se besoi veq zoti e baft mir ...

e nime qysh po puthi kur po takoi ne chat apo kur po ndahi nga chati ...

shfletuesi_
17-01-09, 18:20
hoho .......qe qysh koka kjo dashuri mer , valla une se besoi veq zoti e baft mir ...

e nime qysh po puthi kur po takoi ne chat apo kur po ndahi nga chati ...

Shiko se ne fund kam then ma ndryshe hahaha...

Edhe ka valla besoj qe ka qy une bilem edhe kam hy me shfletu po shikoj kush eshte ne kerkim te saj hahahahah:biggrin: Hajr Zoti e baft athu kush do jet ajo nafakzeze...

Zana_ch
17-01-09, 18:32
Shiko se ne fund kam then ma ndryshe hahaha...

Edhe ka valla besoj qe ka qy une bilem edhe kam hy me shfletu po shikoj kush eshte ne kerkim te saj hahahahah:biggrin: Hajr Zoti e baft athu kush do jet ajo nafakzeze...

a mos deshte me ja nis me chat dashni ene ti aaa ......une tybe sot e 100 vjet jo bre ni sen se nuk e preki me dor as smuj me desht po menoi ni djal ......hihihi dashni me kablla koka kjo dashnija ne chat

shfletuesi_
17-01-09, 18:43
a mos deshte me ja nis me chat dashni ene ti aaa ......une tybe sot e 100 vjet jo bre ni sen se nuk e preki me dor as smuj me desht po menoi ni djal ......hihihi dashni me kablla koka kjo dashnija ne chat

Pse dmth ti ne realitet si ta takosh nje djal dhe te pelqen nga dukja ja ngjet menjehere me prek a.... haaahahahhaah hajde shnetje...

Ketu mund ta kuptosh qfar personaliteti ka e nese edhe ne realitet e ka te njejtin atehere mund te mendosh pozitiv per te..Mendoj qe edhe kjo eshte nje lloj msitnije bilem ketu nuk i jep ryshfet askujt per msitni veq atyre 20 apo 30 euro ne muaj qe paguani...eh keshtu jo dreka jo kaffe bilem jo nje 100-she ne gjep te kmishes... :biggrin: Uhuuu shnetjeee..

Penelope
17-01-09, 18:49
ahahaha, ka ska, ska ka ...mund te kete ..eshte deshmu qe ka,,,bile nje forme e mire e njohjes, Miliona evropjane perdorin internetin per te njohur nje partner/e..por kujdes se mund te kete edhe keqperdorime,si prezantim i rrejshem, me foto tjeter, etj etj..por qe ka osht e vertete,,,

shfletuesi_
17-01-09, 18:52
ahahaha, ka ska, ska ka ...mund te kete ..eshte deshmu qe ka,,,bile nje forme e mire e njohjes, Miliona evropjane perdorin internetin per te njohur nje partner/e..por kujdes se mund te kete edhe keqperdorime,si prezantim i rrejshem, me foto tjeter, etj etj..por qe ka osht e vertete,,,

Pse bre je lodh te shkruash a pritove te besh copy paste ate qka thash une e... Normal qe ka bilem vetem kujdesin ne prezantim paskam harruar te shtoj se une gjithe qes foton e nje aktori arab qe nuk eshte i njohur nga shqiptaret hahahahahahha

Penelope
17-01-09, 18:57
haha, jo per aktor i perkryer je, edhe foton e paske gjete, mrekulli krejt, tash veq zgjidh...po ne te ardhte rasti me dale, ku ta marrish aktorin arab, kam dro se deshton aty:tongue:

shfletuesi_
17-01-09, 19:00
haha, jo per aktor i perkryer je, edhe foton e paske gjete, mrekulli krejt, tash veq zgjidh...po ne te ardhte rasti me dale, ku ta marrish aktorin arab, kam dro se deshton aty:tongue:

Hmmm i ngjasoj pak hahaha prandaj e vendosi ate...

Por une me shume vlersoj nga personaliteti personat se sa edhe nga nofka e nga pamja natyrisht edhe krej thaj haj hakaret nuk me lejon zemra te hy ne shoqeri hahahaha

Penelope
17-01-09, 19:03
Hmmm i ngjasoj pak hahaha prandaj e vendosi ate...

Por une me shume vlersoj nga personaliteti personat se sa edhe nga nofka e nga pamja natyrisht edhe krej thaj haj hakaret nuk me lejon zemra te hy ne shoqeri hahahaha


kush bre personaliteti? ku ju intereson meshkujve personaliteti ore? mos me shti me fol,,,ju intereson krejt diqka tjeter dhe asgje me shume...e ajo qka ju intereson sosht hiq e veshtire, kam arrite ti njof meshkujt, keshtu qe...

shfletuesi_
17-01-09, 19:08
kush bre personaliteti? ku ju intereson meshkujve personaliteti ore? mos me shti me fol,,,ju intereson krejt diqka tjeter dhe asgje me shume...e ajo qka ju intereson sosht hiq e veshtire, kam arrite ti njof meshkujt, keshtu qe...

Po tash te gjithe nuk jan njesoj ....:biggrin:

Une mund te flas vetem per veten qyh...


Ka ka ...

emine
17-01-09, 19:36
kush bre personaliteti? ku ju intereson meshkujve personaliteti ore? mos me shti me fol,,,ju intereson krejt diqka tjeter dhe asgje me shume...e ajo qka ju intereson sosht hiq e veshtire, kam arrite ti njof meshkujt, keshtu qe...


:tongue: :tongue:

Zana_ch
17-01-09, 19:38
Po tash te gjithe nuk jan njesoj ....:biggrin:

Une mund te flas vetem per veten qyh...


Ka ka ...

wauuuu a je i sigurt se tek ty rol te madh nuk lun figura ...po veq personaliteti vauuuuu sa shum gabon ...je ka ja fut kot tani se valla per mashkuj ne radh te par ashte bukuria e pastaj vin te tjerat .......mos me thua se sa her ke taku noj vajz te bukur rruges nuk i ka hap syt me e kqyr e ki thon wauu sa e bukur koka ...se qka ka mrenda ne kok per momentin nuk te ka interesu ......

shfletuesi_
17-01-09, 20:22
wauuuu a je i sigurt se tek ty rol te madh nuk lun figura ...po veq personaliteti vauuuuu sa shum gabon ...je ka ja fut kot tani se valla per mashkuj ne radh te par ashte bukuria e pastaj vin te tjerat .......mos me thua se sa her ke taku noj vajz te bukur rruges nuk i ka hap syt me e kqyr e ki thon wauu sa e bukur koka ...se qka ka mrenda ne kok per momentin nuk te ka interesu ......

Lexoje deri ne fund postimin pastaj posto ... Me duket kam then dhe une diqka besheret krejt mos me qen...:biggrin: hajde shnetje mos komentoni pa lexuar deri ne fund ee...

>>{SpOnGeBoB}<<
19-01-09, 11:48
qyre shpuzore me ekxperienc koka:tongue: sa i ke zatet deri tesh,a u trishtune kure ta pane surratin ato bukuroshet:tongue:

qe emine hajde pe bajna nji eksperienc te perbashket vetum une edhe ti live im zweiten oder im ersten :tongue: sha zoten me bo me me pa nuk ka send qe te largon prej meje :biggrin:

Nima a ke ti qatje ne Dortmunda a ? :tongue: tung hajt se shifmi e zatetmi ahahahahahaha

Arkza
19-01-09, 11:57
Ka dhe Pik :D:D

Konti1
19-01-09, 18:31
Ka dhe Pik :D:D
Kojshike veq pdk me pdk ose qe kan peraferisht ide te njejta... a, hahaha

shfletuesi_
19-01-09, 18:39
O poooooo kaaaaaaa

Penelope
19-01-09, 18:40
O poooooo kaaaaaaa

po thu a? hajde per hajre kofte pra :tongue:

shfletuesi_
19-01-09, 18:45
po thu a? hajde per hajre kofte pra :tongue:


Hajr paq e falemineres....une akoma per vete s'jam takuar me askend...por kam degjuar raste dhe e dij qe shumica provojn te lidhen me dike nga ketu....

Penelope
19-01-09, 18:51
jo ne kofte ashtu paskem me dale prej krize, dashurohen,fejohen e martohen krejt ne forum, pa u pa hiq hahaha...se kur te shifen ndryshe del hesapi...mendoj qe sa ane te mire qe ka virtualiteti, ka edhe te kqija, se krijon konfuzion, mund ta idealizosh personin me teper se qduhet, e zhgenjimi mund te pasoje..keshtu ma mire mos me prite shume, ndoshta del mire...

shfletuesi_
19-01-09, 18:56
jo ne kofte ashtu paskem me dale prej krize, dashurohen,fejohen e martohen krejt ne forum, pa u pa hiq hahaha...se kur te shifen ndryshe del hesapi...mendoj qe sa ane te mire qe ka virtualiteti, ka edhe te kqija, se krijon konfuzion, mund ta idealizosh personin me teper se qduhet, e zhgenjimi mund te pasoje..keshtu ma mire mos me prite shume, ndoshta del mire...


Po nese behesh vetvetja dhe ne forum dmth je i njejti si ne jeten reale atehere nuk e besoj qe do ket problem. E verteta eshte e vertet si ne forum si jasht forumit si ne realitet si virtualitet ka nje emer e Vertet mbetet, po keshtu edhe sinqeriteti njeriu i sinqert eshte i sinqert ku do qe eshte, njeriu beqar eshte beqar ku do qe eshte.. e keshtu me radh....

Peja-Boy
21-01-09, 11:52
jo breh mos ja fut kote,se ktu kuj ki qejf i ban ignore:wink: ....

nejse, kaloja mir!

ps.ke fjala per dashuri,,,as ktu ska jo,vetem sa me prashit ne uje kure ski qka me ba pune ma te meqme...


I Paske hup shpresat e jetes ti hahahaha mbase i paske hup shpresat e dashuris se Chatit e Forumit ... Qysh ska mojdashuri, kush po te mosn me shkurjt se ??

Arkza
21-01-09, 12:10
Kojshike veq pdk me pdk ose qe kan peraferisht ide te njejta... a, hahahaHhahahhaahahhahahahahahah :tongue: :biggrin:

emine
21-01-09, 12:16
I Paske hup shpresat e jetes ti hahahaha mbase i paske hup shpresat e dashuris se Chatit e Forumit ... Qysh ska mojdashuri, kush po te mosn me shkurjt se ??

o pejon,s'me kan humbe shpresat,as derisa te vdes nuke humbin,sa per dashuri ngihem dikund tjeter e jo ne chat,,,gjithkushe ka mendim te ndryshem,dhe po e perfundoi me kaq,,,,,,gjith ata qe kerkojne ne chate dashuri jan pafate ne jeten reale,e ne chat e net e gjene veten,se surratin sun ja shef kush te prisht,,,,,,

tung

depertusi
22-01-09, 13:41
hay
mirse ju gjej

selvija
22-01-09, 19:33
Kisha hy nganiher por kam frik se po zateti Banderin,,po ma marr shpirtin ne dyten her s'fal me..:wink:

kush qendron ne ate tollovi behesh per spital per 10 minuta:redface:

Konti1
23-01-09, 00:16
Inxhja Selvi, sa ki stazh ne chatt ti...

2001 tu chatirat prej shkolle.. po hyn nje far qike me nje nofk, qeshtu ni her ne publik e dikur hyo ho ho ho tu e vet e kahit .. e morra vesh qe mes e kunates (qika e mixhes se gruas se vllaut tem ) edhe ajo ne swe..., ja dha krejt identitet tjeter timin, ajo po me tregon per te vetin... ja njofsha nonen,baben,dajt e saj qe vijshin me nejt se dinasti krejt... po ajo ish rrit si thmi ne swe e une mas lufte ne swe..., hajde bac i grahum ne email i ndrrum fotot.. ajo me me pa mue kurr hiq... veq ne foto, telefona... i kishum 100 klm distanc .. e bonum punen me u takueeee, femer e bukur mashallah natyrale.. kish ga dajve... hahahaha une edheja dha kordinatat larg nja 200 klm prej meje i thash gjuju trenit ti e hajde filon venin(qytetin ) ... sguxova me prue ne qytet tem krejt...se um shkojke mendja me que te vllau ne shpi ku banojsha edhe me i than hajde te tezja jote pina qaj hahaha nejse erdh nja 10 klm dola e pina ni kafe me te... nejtum nja 3,4 ore e vakt o vakt... ajo mue me me njoft hiq, une ata si paren e kuqe..., dikur mas do dite e merr vesh vllau.. e pa ne foto ne email une tu kqyr diqka... , tma bon '' ngo vllaun, mos luj me ftyr teme se si thom veti ma mashkull '' i kam miq qe 15 vjet... kaloj mire me ta.. ru se hyn e lun me kit muhabet....., o tregoj qikes kush je... o hiq dore prej ksaj pune.....nejse e lash kit pune..., kur e honger dreqi erdh e u martue ne qytet tone aty.... ajo e gzume, hahaah tani u dashke me u rue kur ish ne kontakt me vllaun e thmi e vllaut... hahah dikur e ka kuptue por askush se ka dit pos familjes tone....

emine
23-01-09, 00:19
Inxhja Selvi, sa ki stazh ne chatt ti...

2001 tu chatirat prej shkolle.. po hyn nje far qike me nje nofk, qeshtu ni her ne publik e dikur hyo ho ho ho tu e vet e kahit .. e morra vesh qe mes e kunates (qika e mixhes se gruas se vllaut tem ) edhe ajo ne swe..., ja dha krejt identitet tjeter timin, ajo po me tregon per te vetin... ja njofsha nonen,baben,dajt e saj qe vijshin me nejt se dinasti krejt... po ajo ish rrit si thmi ne swe e une mas lufte ne swe..., hajde bac i grahum ne email i ndrrum fotot.. ajo me me pa mue kurr hiq... veq ne foto, telefona... i kishum 100 klm distanc .. e bonum punen me u takueeee, femer e bukur mashallah natyrale.. kish ga dajve... hahahaha une edheja dha kordinatat larg nja 200 klm prej meje i thash gjuju trenit ti e hajde filon venin(qytetin ) ... sguxova me prue ne qytet tem krejt...se um shkojke mendja me que te vllau ne shpi ku banojsha edhe me i than hajde te tezja jote pina qaj hahaha nejse erdh nja 10 klm dola e pina ni kafe me te... nejtum nja 3,4 ore e vakt o vakt... ajo mue me me njoft hiq, une ata si paren e kuqe..., dikur mas do dite e merr vesh vllau.. e pa ne foto ne email une tu kqyr diqka... , tma bon '' ngo vllaun, mos luj me ftyr teme se si thom veti ma mashkull '' i kam miq qe 15 vjet... kaloj mire me ta.. ru se hyn e lun me kit muhabet....., o tregoj qikes kush je... o hiq dore prej ksaj pune.....nejse e lash kit pune..., kur e honger dreqi erdh e u martue ne qytet tone aty.... ajo e gzume, hahaah tani u dashke me u rue kur ish ne kontakt me vllaun e thmi e vllaut... hahah dikur e ka kuptue por askush se ka dit pos familjes tone....


histori e dhimbshme konto,shume ke hek keq tu shkru letra dashnije,klikerat ti kan shkatrru inxhet,veq qajo te paska pase pelqy,mire se ste ka dal 100kg si ktynev tjereve :p

Konti1
23-01-09, 00:23
Hahahaha o na ne Suedi per juve anej jena akademika pr,dr,mr, qysh ka than Daci hhahaha per kta tjert...

N'suedi pos inxhet qe qohen mas rani kshtu kur te rrutullojsh... se ma ron nuk qojm hahahaha

teutaA
23-01-09, 02:58
Po nese behesh vetvetja dhe ne forum dmth je i njejti si ne jeten reale atehere nuk e besoj qe do ket problem. E verteta eshte e vertet si ne forum si jasht forumit si ne realitet si virtualitet ka nje emer e Vertet mbetet, po keshtu edhe sinqeriteti njeriu i sinqert eshte i sinqert ku do qe eshte, njeriu beqar eshte beqar ku do qe eshte.. e keshtu me radh....

mos shkruj ma per ket tem e paske vulos:smile:

shfletuesi_
23-01-09, 10:37
Jo dua edhe nje mesazh te shkruaj e verteta ka nje emer ....

teutaA
23-01-09, 22:14
Jo dua edhe nje mesazh te shkruaj e verteta ka nje emer ....

e me te vertet e sinqeritetin ne merremi qdo dit por sa jemi te till spo di:smile:

Gjumashja
29-01-09, 22:49
Kush eshte deshmi e gjalle le te tregon a ka apo ska... te ja mesyj chatit... :biggrin:

LuLjaa
30-01-09, 01:24
Kush eshte deshmi e gjalle le te tregon a ka apo ska... te ja mesyj chatit... :biggrin:

Ka ni here po tham shyqyr qe s'pom ban chati, se ban vakia edhe kish ndodh qajo :D

Jo be ēfart s'ka dashni aty, veē kush t'rren :P
t'vertet jo e keshtu nashtaa, sa me kalu kohen hahaa

Lendi1
30-01-09, 02:12
Ka ka kurr si dihet fatit....?

shfletuesi_
30-01-09, 10:12
e me te vertet e sinqeritetin ne merremi qdo dit por sa jemi te till spo di:smile:

Une askund nuk shkoj pa e pasur me vete dhe sinqeritetin:biggrin:

emine
30-01-09, 10:15
Une askund nuk shkoj pa e pasur me vete dhe sinqeritetin:biggrin:


pse nuke bahesh i sinqert me tregu me cillin nike ke qene perpara:biggrin:

shfletuesi_
30-01-09, 10:19
pse nuke bahesh i sinqert me tregu me cillin nike ke qene perpara:biggrin:

Kjo nuk ka te bej me sinqeritet une jam ber i sinqert kam treguar qe kam qen dhe me nje njofk me par.. ama ky eshte biznis i imi qe nuk tregoj.. bej pak dallimet ti qy.. Ka dashuri ne chat edhe mire bilem...

emine
30-01-09, 10:24
Kjo nuk ka te bej me sinqeritet une jam ber i sinqert kam treguar qe kam qen dhe me nje njofk me par.. ama ky eshte biznis i imi qe nuk tregoj.. bej pak dallimet ti qy.. Ka dashuri ne chat edhe mire bilem...


ani more kadal qka po “cartesh?:tongue:


hahhahhahahhahhahha ani biznesi:P

shfletuesi_
30-01-09, 10:27
ani more kadal qka po “cartesh?:tongue:


hahhahhahahhahhahha ani biznesi:P

Po de biznis qy...aspak nuk u qarta po kallxo a ka dashuri ne chat a jo q'ka ta merr mendja ty ee...

emine
30-01-09, 10:30
Po de biznis qy...aspak nuk u qarta po kallxo a ka dashuri ne chat a jo q'ka ta merr mendja ty ee...

Nuke di une,veti qka ekxpertat/expertet,qe kan qu dashuri me germa e se kan shiju gadi kurr:biggrin:

shfletuesi_
30-01-09, 10:31
Nuke di une,veti qka ekxpertat/expertet,qe kan qu dashuri me germa e se kan shiju gadi kurr:biggrin:

Phaj une edhe ty te veta se boll araz po rrin per ata thash mos t'ka kap dashnija per kembeve :biggrin:

emine
30-01-09, 10:36
Phaj une edhe ty te veta se boll araz po rrin per ata thash mos t'ka kap dashnija per kembeve :biggrin:

ne chat ncuk,amo kshtu moti jam dashuru:tongue: :cool:

shfletuesi_
30-01-09, 11:07
ne chat ncuk,amo kshtu moti jam dashuru:tongue: :cool:

:biggrin: Kshtu nuk eshte interesant ma edhe fmija ja kan fillu ketyre lojrave.. eshte cka eshte mu dashuru ne CHAT

Alkimisti_ch
30-01-09, 12:35
Nuk e besoj se mund te kete ndonje dashuri ne chat e cila edhe do te mund te spjegohej, por mvaret edhe nga secili se si e perceptoni dashurine.
Mendoj se per tu dashuruar kerkohet shume edhe ne jeten reale e lere me ne chat..Njeriu mund te njihet dhe te identifikohet ne aspektin komunikues me te tjeret por athua mund te quhet kjo "dashuri"...Dashuria per te cilen neve flasim kaq lehte dhe me gojen plote eshte veshtire ta takojme edhe ne jeten e perditshme e poqese e takojem ajo kerkon qe vazhdimisht te ushqehet dhe me shume kujdes se pasaja mund shume shpejt te shuhet...dhe ne do themi kaq e pati.. erdhi dhe ashtu si erdhi iku...ju komunikoni ne chat, por dashurohuni ne jete...ky eshte mesazhi im...

Dani11
31-01-09, 20:14
Qdo gje ne kete bote i posedon anet pozitive dhe negative, prandaj kjo varet nga vete ne se cilet ane duam ti marrim edhe ne kete rast.Ne qoftese ne vendosim qe neprmjet internetit te gjejm partnerin atehere pike se pari ne duhet te jem real me veten tone, te themi vertet ate qe mendoim e kurrsesi te kunderten.Pra e gjitha mvaret nga ne se me qfar qellimi apo paragjykimi i qasemi kesaj pune.Prandaj ne qoftese ne hyjme ne internet me qellim qe te njohim dike per nje aventur te shkurter ateher ate do ta arrijme,por edhe nese ne vendosim qe nepermjet internetit te gjejme fatin e jetes edhe kete do ta arrijme.

Ne internet ka shume gjasa qe njeriu te gjeje fatin e jetes sepse aty ne flasim me shpirta pa ndikimin e dukjes sone,kjo eshta ana me pozitive e kesaj menyre te njohjes.Zakonisht njerezit ne internet ne mase te madhe shprehin ate qe mendoin lirshem.