PDA

View Full Version : Verejtje per nenforumin "Pershendetje dhe Urime"


ARVANITI
06-07-05, 19:12
Kam nje veretje per nenforumin "Pershendetje dhe Urime". Nje teme e hapur ketu shkon ne 10,-15 faqe dhe me qindra postime, gjasme urime. Njeriu urohet nje here dhe jo 500 mije here. I thuhet "urime" dhe kaq. Nuk vazhdon pafundesisht.

Moderatori duhet te kontrolloje daljen nga tema te anetareve.

Nuk po e vazhdoj me gjate. Vetem hapeni njeher kete nenforum, dhe do ta shikoni se cfare "urimesh" behen, dhe se sa postime jane brenda teme.

Gjith te Mirat

Naki
06-07-05, 21:10
Kam nje veretje per nenforumin "Pershendetje dhe Urime". Nje teme e hapur ketu shkon ne 10,-15 faqe dhe me qindra postime, gjasme urime. Njeriu urohet nje here dhe jo 500 mije here. I thuhet "urime" dhe kaq. Nuk vazhdon pafundesisht.

Moderatori duhet te kontrolloje daljen nga tema te anetareve.

Nuk po e vazhdoj me gjate. Vetem hapeni njeher kete nenforum, dhe do ta shikoni se cfare "urimesh" behen, dhe se sa postime jane brenda teme.

Gjith te Mirat

Urimet dhe pėrshėndetjet janė Subjektive dhe si tė tilla,kanė vleren e pa cenuarė.
ēdo Kalendarė ditorė eshtė njė dite e re njė urim i freskėt,njė subjektivitet i ri.

Andajė nuk e shohė tė arsyeshėm dhe tė diskutueshėm kėtė vrejtje tuajen.

Ku do ēė tė jeni mirėmbetėshi.

Naki

yllka
21-07-05, 10:23
Kam nje veretje per nenforumin "Pershendetje dhe Urime". Nje teme e hapur ketu shkon ne 10,-15 faqe dhe me qindra postime, gjasme urime. Njeriu urohet nje here dhe jo 500 mije here. I thuhet "urime" dhe kaq. Nuk vazhdon pafundesisht.

Moderatori duhet te kontrolloje daljen nga tema te anetareve.

Nuk po e vazhdoj me gjate. Vetem hapeni njeher kete nenforum, dhe do ta shikoni se cfare "urimesh" behen, dhe se sa postime jane brenda teme.

Gjith te Mirat

Urimet dhe pėrshėndetjet janė Subjektive dhe si tė tilla,kanė vleren e pa cenuarė.
ēdo Kalendarė ditorė eshtė njė dite e re njė urim i freskėt,njė subjektivitet i ri.

Andajė nuk e shohė tė arsyeshėm dhe tė diskutueshėm kėtė vrejtje tuajen.

Ku do ēė tė jeni mirėmbetėshi.

Naki
Naki topi nuk e luan :wink:

Pupi
03-02-08, 13:06
Po si nuk e luaka Topi more.
E lun e lun Topi. Ja p.sh. Unė sapo u ktheva me shpres tė gjejė diēka pėr tė lexuar, ē'tė shohėsh, Forume me rreth 4 faqe qenka bllokuar nga urimet dhe pershendetjet.
Naki duket "harron" qė mu nga kjo, ka hapur vet Temen, Blic pėrshendetje pėr tė gjithė anėtaret!
Pastaj egzistojn X mėnyra pėr tė shprehur mirėsin, rrespektin, dashnin qė ke ndaj njė anėtari, qė besoj qė tė gjithė i din!
Shkruaj vlla nė privat, e qoje n'qiell, mos tė mjaftoft? Lypja, (e kam fjalėn pėr add private) e jo tė ma bllokosh mu k'tu forumin me "pėrshendetje".

aLbaChiCk
03-02-08, 15:22
Po si nuk e luaka Topi more.
E lun e lun Topi. Ja p.sh. Unė sapo u ktheva me shpres tė gjejė diēka pėr tė lexuar, ē'tė shohėsh, Forume me rreth 4 faqe qenka bllokuar nga urimet dhe pershendetjet.
Naki duket "harron" qė mu nga kjo, ka hapur vet Temen, Blic pėrshendetje pėr tė gjithė anėtaret!
Pastaj egzistojn X mėnyra pėr tė shprehur mirėsin, rrespektin, dashnin qė ke ndaj njė anėtari, qė besoj qė tė gjithė i din!
Shkruaj vlla nė privat, e qoje n'qiell, mos tė mjaftoft? Lypja, (e kam fjalėn pėr add private) e jo tė ma bllokosh mu k'tu forumin me "pėrshendetje".

Pupi pse e qujn nenforum " Pershendetje dhe urime" per at pun asht aj nenforum e ty mos te pelqeft ski nevoj me lexu e hiq ma pak me u anku