PDA

View Full Version : PER ATA QE DIN ......?


teDUAty
10-08-05, 16:30
NUK PO MUJ ME I KQYR MESAZHET NE PM KURME HAPET DRITARJA E RE KLIKOJ DHE NUK ME HAPEN ,A MUND TE ME NDIHMONI

teDUAty
10-08-05, 16:44
o e gjeta gabimin

me falni :!:

arber mafai
19-08-05, 11:43
hello njeriz si poe kaloni!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Elektroliti
19-08-05, 13:53
E shyqyr qė e gjete se thashė mos ka dikush nevojė pėr ndihmė. ;)
Arber Mafai apo Mafia mirė mirė, ti vetė si je? :P