PDA

View Full Version : Si u martova ne chat!!!


MemphiSx
29-08-05, 14:39
Nevoja per te qene me dike apo per t'u njohur me njerez te rinj,ka bere qe shume qytetare ta perdorin chatin si nje program ku mund te gjejn ate qe e kerkojn nese kan pak fat.
Internetcaffet edhet shtepit e atyre qe e kan internetin te instaluar nuk kane "muhabet"tjeter veqse bisedat me te (pa)njohurit ne faqe te ndryshme te internetit.
N'daq besoni n'daq jo sipas te dhenave te deritashme shume vajza e djem te rinj bisedat e tyre te gjata i kane kurorezuar me fejes e martes.
Ja nje rast qe ka ndodh ne Gjakove,besoni eshte shum i vertet,eshte Besimi dhe Selvete Hogja dy te rinje qe vitin e kaluar kishin filluar bisedat permes faqes www.dardania.de ne chat dhe tani ata jan te fejuar.
Ata jetojn ne Gjermani dhe po i kalojn pushimet ketu. Ja qka thojn eksluzivisht per gazetarin e www.dardania.de
"KEMI FILLUAR VETEM SI SHAKA MIREPO DITA DITES E KEMI VEREJTUR SE KA SHUM GJERA QE NA LIDHIN DHE KEMI VAZHDUAR.
KJO LIDHJE KA ZGJATUR KATER MUAJ DHE PASTAJ JEMI FEJUAR."Thote Besimi me banim ne Gjermani.Gje po e njejt i ka ndodhur Selvetes nga Gjakova e cila tani jeton se bashku me Besimin ne Gjermani,"Mbasi kisha Internet caffe,nje dit nje shoqe me tregoi se ku mundesh me kalu diten me mir e me shpejt,dhe me tregoi ket faqe www.dardania.de ku une hyra vetem sa per me humb koh,koh pas kohe fillova te kontaktoj me nje djal me nick B....... dhe mu duk se ishte mjaft i sinqert me mua,tregonte se jeton ne Gjermani,e gjera te ndryshme,ksaj ngjarje si besoja as vet deri sa erdhe vet ne pushim edhe u takuam,mbas 3 muajsh edhe u fejuam,jam shum e lumtur me BESIMIN ne veren e ardhshme besoj qe edhe do te martohem" Keto jan disa prej fjalve te Selvetes te ciles fytyra i rrinte e buzeqeshur,sepse kishte gjet nje djal te cilin se kishte paramendu qe do ta gjente permes Internetit.

Pra Forumist te nderuar,chati dhe Forumi per shum ke eshte bere pjes e pandashme e jetes,ju mbetet juve te vlersoni ket ngjarje shum interesante ;)

Diana007
29-08-05, 14:50
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
29-08-05, 14:59
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:


Po tybe kurr ma sefa se keni pas :D :D Tyneher tash ishe tuj korr kallamoq :D :P :D

Sy_kaltra
29-08-05, 15:09
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos ban hajgare me nimet :lol: :lol: :lol:
Vet ulum si zonj met ardh buri ne t'hazer ku ke pa ti ma mir :P :lol: :lol: :lol:

e_martumja
29-08-05, 20:19
Lumet na qe po delke kysmeti prej internetit, a ka edhe per mu naj sen bre(shaka eheheh edhe une e njof nje qift qe jan martu keshtu :wink: )

Murgesha
29-08-05, 23:37
Ku me e gjetė edhe unė njė nafakė kaq tė mirė bre?? :lol: :lol: :lol:

Diana007
30-08-05, 09:50
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:


Po tybe kurr ma sefa se keni pas :D :D Tyneher tash ishe tuj korr kallamoq :D :P :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo edhe pak se ende te verdh jan :lol: :lol: :lol:

Diana007
30-08-05, 09:51
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos ban hajgare me nimet :lol: :lol: :lol:
Vet ulum si zonj met ardh buri ne t'hazer ku ke pa ti ma mir :P :lol: :lol: :lol:

Ahahhahahhhahahaahhahah , po tybe mir e ke , ja lumt na qe na q e mrrinem ket hoh :P

Sy_kaltra
30-08-05, 09:52
Ku me e gjetė edhe unė njė nafakė kaq tė mirė bre?? :lol: :lol: :lol:

Prite moj se nafaken te dera e ke veq ēelja deren :P :wink:

eksplozivi
01-09-05, 18:16
Paramendo!!! Sa e holle eshte kablloja e internetit edhe po i'a arrijme qe nepermjet saj te downloadojme burra e gra prej kater aneve te botes, po t'kishte qene me e trashe ku me dite cka kishim pru nepermjet saj.

MemphiSx
01-09-05, 20:42
Paramendo!!! Sa e holle eshte kablloja e internetit edhe po i'a arrijme qe nepermjet saj te downloadojme burra e gra prej kater aneve te botes, po t'kishte qene me e trashe ku me dite cka kishim pru nepermjet saj.

:D :D :D :D Kishim pru nafte prej Irakit :D :D :P

Arb
04-09-05, 00:11
Urime ketij ciftit!

U trashegofshin...

Mbi 25% te Botes ja kane msy Botes Virtuale, ne kerkim te... (cka dreqi ke ai sen)

Flaka_1
11-11-05, 02:03
qy qyyyy dmth qa lehte a ?
E une ku me gjet te njejten nafake? :lol:

SheTa
11-11-05, 03:16
:arrow: Qysh meta veq une pa nafak qitu :) :wink:

anna
11-11-05, 23:38
:arrow: Qysh meta veq une pa nafak qitu :) :wink:

EDHE UNE :cry: :cry: :cry:

SheTa
12-11-05, 19:16
:arrow: Qysh meta veq une pa nafak qitu :) :wink:

EDHE UNE :cry: :cry: :cry:
:arrow: Mendova qe jam vetum e te pasna edhe ty :)
don me thon koka ni femer e lir :P

Sy_kaltra
20-11-05, 19:55
MemphiSx a ėshtė e vertet se edhe ti je martu ne chat a :?:

Kam ndegju se ishe martuar me knaQu :P :lol: :lol:

MemphiSx
20-11-05, 21:53
MemphiSx a ėshtė e vertet se edhe ti je martu ne chat a :?:

Kam ndegju se ishe martuar me knaQu :P :lol: :lol:


Hahahhahaahaha po bre amo m'ka lon Knaqu,kohet e fundit me Dardanin :P mir po m'ec puna :D

SheTa
26-11-05, 03:12
MemphiSx a ėshtė e vertet se edhe ti je martu ne chat a :?:

Kam ndegju se ishe martuar me knaQu :P :lol: :lol:


Hahahhahaahaha po bre amo m'ka lon Knaqu,kohet e fundit me Dardanin :P mir po m'ec puna :D


ahahaha, Ju dy jeni bo ma zi si knaqu e Dardania bile Sy_kaltra u bo bot e gjys ahahaha :)

Sy_kaltra
26-11-05, 09:58
ahahaha, Ju dy jeni bo ma zi si knaqu e Dardania bile Sy_kaltra u bo bot e gjys ahahaha :)Oooo pasha MemphiSx-in e pasha kryt tond o Sheta Gjith jam kan bot ne veti :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
11-12-05, 12:56
ahahaha, Ju dy jeni bo ma zi si knaqu e Dardania bile Sy_kaltra u bo bot e gjys ahahaha :)Oooo pasha MemphiSx-in e pasha kryt tond o Sheta Gjith jam kan bot ne veti :lol: :lol: :lol:


A edhe vec kryt tem t'ka mbet me bo be a :D :D

Sy_kaltra
11-12-05, 13:12
A edhe vec kryt tem t'ka mbet me bo be a :D :D

Vec ty t'kam pa dhimt bre :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
11-12-05, 13:16
A edhe vec kryt tem t'ka mbet me bo be a :D :D

Vec ty t'kam pa dhimt bre :lol: :lol: :lol:


Po de Po me pare t'shpis :D :D

Sy_kaltra
11-12-05, 13:29
Po de Po me pare t'shpis :D :D

(Ping Timeout ) :twisted: :lol: :lol:

MemphiSx
11-12-05, 13:33
Po de Po me pare t'shpis :D :D

(Ping Timeout ) :twisted: :lol: :lol:


irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: Added a temporary AKILL for *@Sy_Kaltra due to excessive connections

Ju ndalohet Hyrja rreptesisht ne jeten intime hahahahahahahah :D :D

Barb|Ka
11-12-05, 14:44
jaa ka ka shume raste qe jan tu kalu permes netin amon qe jon martu skon ndi hala(ps memphisX a pe sheh Mariblen bre ska dashuri ne internat) veq nashta ishalla qata qe e gjejn dashurin ne net i shkon qysh tkan qef.. e perfundon ne fund ne martes dhe ne krijimin e familjes...

hmm spo di a me lyp edhe un fatin qitu a jo!! me dit qe e gjej si qata qiftat nalt qitash po i hi SEARCH rend del ku del :P :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-12-05, 16:45
Po de Po me pare t'shpis :D :D

(Ping Timeout ) :twisted: :lol: :lol:


irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: Added a temporary AKILL for *@Sy_Kaltra due to excessive connections

Ju ndalohet Hyrja rreptesisht ne jeten intime hahahahahahahah :D :D

hahahahahahhahahahah irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server ) :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
12-12-05, 13:02
hahahahahahhahahahah irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )HaHaHaHaHa Per sa dit bre :D :P

Sy_kaltra
12-12-05, 13:04
hahahahahahhahahahah irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )HaHaHaHaHa Per sa dit bre :D :P

Gline MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )

Mos tento me hy ne zemren time 40 Dit Gline :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
12-12-05, 13:11
hahahahahahhahahahah irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )HaHaHaHaHa Per sa dit bre :D :P

Gline MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )

Mos tento me hy ne zemren time 40 Dit Gline :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wow ti per 40 dit e zan tjetrin qy :D :D Hajt se hi me proxy :P :P

Sy_kaltra
12-12-05, 13:16
hahahahahahhahahahah irc.Albanian-Network.com- *** Global -- from OperServ: MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )HaHaHaHaHa Per sa dit bre :D :P

Gline MemphiSx ( Jeni te perjashtuar Nga Ky Server )

Mos tento me hy ne zemren time 40 Dit Gline :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wow ti per 40 dit e zan tjetrin qy :D :D Hajt se hi me proxy :P :P

-opsb- Ne rrjetin tone eshte portscanner aktiv i cili ndalon hyrjen mes proxy-server! :twisted: :twisted:

40 Dit Test se mundet me zgjat deri ne 40 Muaj :P :P :P

MemphiSx
12-12-05, 13:21
-opsb- Ne rrjetin tone eshte portscanner aktiv i cili ndalon hyrjen mes proxy-server!

40 Dit Test se mundet me zgjat deri ne 40 Muaj
[quote]

Krakahkkahahkakhaahkah kot e ke bre,une tashme jam ne mbrendi te zemres tende :P :D

Sy_kaltra
12-12-05, 13:26
Krakahkkahahkakhaahkah kot e ke bre,une tashme jam ne mbrendi te zemres tende :P :D
:twisted: :twisted:

IDENTIFY password. Otherwise, ske shansa me hy ne zemren time

:twisted: ahhahahahahahahhahahahahahaaaaa :twisted:

MemphiSx
12-12-05, 13:31
IDENTIFY password. Otherwise, ske shansa me hy ne zemren time

ahhahahahahahahhahahahahahaaaaaNcncncnnccnc mos u mundo bre me m'largu nga zemra jote se gjynahh,qitash i thom NINNA-se :P :D

Sy_kaltra
12-12-05, 13:36
IDENTIFY password. Otherwise, ske shansa me hy ne zemren time

ahhahahahahahahhahahahahahaaaaaNcncncnnccnc mos u mundo bre me m'largu nga zemra jote se gjynahh,qitash i thom NINNA-se :P :D
hahahahahahahhahahahahha a per qeta i the a :twisted: :wink:

MemphiSx
12-12-05, 13:37
hahahahahahahhahahahahha a per qeta i the a


Jo moj tu thaft goja :P tphuuu tphuuu :D

Sy_kaltra
12-12-05, 13:49
hahahahahahahhahahahahha a per qeta i the a


Jo moj tu thaft goja :P tphuuu tphuuu :D
ahhahahahahahha thash de kadal :P :P

MemphiSx
12-12-05, 13:50
hahahahahahahhahahahahha a per qeta i the a


Jo moj tu thaft goja :P tphuuu tphuuu :D
ahhahahahahahha thash de kadal :P :P


Hahahhaahahhaahah Jo ska kadale ktu vec ka shpejt qy :D :D :D :D

Sy_kaltra
12-12-05, 14:01
ruji se pe then qafen mos u ndut ahahahahahahahahahahhahahahhahaha

( >>msg<<ignore ne zemren time ) hiq mos u ngut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
12-12-05, 14:12
ruji se pe then qafen mos u ndut ahahahahahahahahahahhahahahhahaha

( >>msg<<ignore ne zemren time ) hiq mos u ngut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Sy_kaltra
12-12-05, 14:22
ruji se pe then qafen mos u ndut ahahahahahahahahahahhahahahhahaha

( >>msg<<ignore ne zemren time ) hiq mos u ngut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

http://img130.echo.cx/img130/4302/h0309lt.gif

Gentiana
12-12-05, 14:53
:roll: :roll: :roll: Qka esht ka bahet ksajde allahile?

Sy_kaltra
12-12-05, 14:54
MemphiSx po don me tregu qysh o martu me knaQu ..Histori e dhimshe :cry: :cry: :P

MemphiSx
13-12-05, 13:08
MemphiSx po don me tregu qysh o martu me knaQu ..Histori e dhimshe :cry: :cry: :P


Valla ju kisha kallxu,vec e di qe smun e nalni vajin 1 jav dit :(

Sy_kaltra
13-12-05, 13:20
MemphiSx po don me tregu qysh o martu me knaQu ..Histori e dhimshe :cry: :cry: :P


Valla ju kisha kallxu,vec e di qe smun e nalni vajin 1 jav dit :(

:? :( :cry:

SFA
13-12-05, 15:44
Njė kėshillė pėr ata qė duan t'ia "thyejn" dryrin
e zemrės (SY_KALTĖRĖS)...

(Pasi qė e ka mbyll dryrin dhe e ka gėlltitė ēelėsin)
ia shkruani ndonjė poezi... Do ta shihni si do tė
hapen dyert... Mrekullia e Zotit.

Sy_kaltra
13-12-05, 15:47
Njė kėshillė pėr ata qė duan t'ia "thyejn" dryrin
e zemrės (SY_KALTĖRĖS)...

(Pasi qė e ka mbyll dryrin dhe e ka gėlltitė ēelėsin)
ia shkruani ndonjė poezi... Do ta shihni si do tė
hapen dyert... Mrekullia e Zotit.

http://www.bobsmiley.com/Smiley%20Faces/shockedOface.gif

Sy_Kalterta
13-12-05, 20:09
apapapppa qkas po nika njeri 8)

Barb|Ka
13-12-05, 23:27
eeee dee

MemphiSx
13-12-05, 23:31
eeee dee


qka e deeee :P

DEA
13-12-05, 23:33
Krejt ju kuptova, vazhdoni...................

Barb|Ka
13-12-05, 23:34
eeee dee


qka e deeee :P

qkas po nin njeri dee

MemphiSx
13-12-05, 23:39
Krejt ju kuptova, vazhdoni...................


Mir se erdhe dhe mir sa na kuptove :D ;)

DEA
13-12-05, 23:40
Perhajr pra :lol:

MemphiSx
13-12-05, 23:46
Perhajr pra :lol:Hajr paq moj,po qka ashtu :D

DEA
13-12-05, 23:49
Ate qka njeva de......................po te tregoj me ze te ulet ....shshshshshshshsshshsh.....................a me kuptove :lol: ti me barbiken me duket a po bre :lol:

MemphiSx
14-12-05, 00:00
Ate qka njeva de......................po te tregoj me ze te ulet ....shshshshshshshsshshsh.....................a me kuptove :lol: ti me barbiken me duket a po bre :lol:


Ku ku shoj mos t'na ndin se pasha zoten qfare o kjo milicin n'shpi na i bjen kishe per shpifje hahhhahaahahahahaha

DEA
14-12-05, 00:02
Ate qka njeva de......................po te tregoj me ze te ulet ....shshshshshshshsshshsh.....................a me kuptove :lol: ti me barbiken me duket a po bre :lol:


Ku ku shoj mos t'na ndin se pasha zoten qfare o kjo milicin n'shpi na i bjen kishe per shpifje hahhhahaahahahahahaAni qka, te vijne e bojna llaf mbas darke me ta :lol:

MemphiSx
14-12-05, 00:17
Ani qka, te vijne e bojna llaf mbas darke me taAni se pritojn ata me bo llafe me qika :D ;) Kuku po m'ndin Barbika :D

Barb|Ka
14-12-05, 00:17
:roll: :roll: :roll:

ArBuRiMi
05-03-06, 12:56
Asgje s'eshte per tu befasu nga Lidhjet/Fejesat/Martesat/ ne Boten Virtuale ( internet) sepse qdo gje vjen duke u aprovu me kohen dhe duke u ba normale.. kshtu qe vetem kujdes te keni qe mos te deshproheni.. ka raste qe kan fol gjat e gjat dhe ne fund eshte deshpru... ju lus qe te keni kujdes qe mos te devijoni

Rrespekt

gjini
19-02-07, 16:02
:tongue: Kur hyra per here te pare ne chat para njo 5 vitesh dhe nga kurreshtja rrija me ore ne chat dhe ne diskusion forum.
Ma shum rrija duke u marr me diskutime politike dhe mu pat bere si smundje sa ja pava hajrin njerit e ma beri bajat kete pune e tash as me politik nuk merrem ma.
E falenderoj shum per ndihmesen qe ma beri.
pastaj hyjsha nganjeher ne chat dhe si rastesisht u ndesha me nje nike nusja.
Hyra vetem ta pyes pak , por ajo pak me doli shum ma shum sa kemi bere edhe gjera shum ma te medha ne mes nesh.
U takuam diku ne europ ne mes te saj dhe une nuk i besoja syve se ajo ishte qe me thirrke ne shtepi ti shkoj,
Kur u takuam per here te pare une kisha shkuar nga gjermania aty dhe ajo me priti siq e kishim planifikuar te takoheshim.
e pyeta se ku po shkojm, me tha diku ma larg se ketu se ne kete qytet me punon vellau dhe mundet rastesisht me na pa.
i hypem makines dhe vazhduam diku maleve dhe arritem ne nje koder ku mu duk se shkuam tek zoti.
nuk po e zgjaati se eshte shum storie e bukur dhe se kemi kaluar afer 5 muaj bashke deri sa ajo kishte me te vertet me u ba nuse.
ate dashuri ( afer) nuk do e heku aq shpejt nga koka se me ka ngel si nje kujtim shum i bukur.
kan kaluar 5 vite dhe ate shum shpesh e kujtoj edhe pse skemi pasur kurr me kontakt ne mes veti fizik por aty ketu ne ditlindje apo ndonje fest telefon dhe qe nga nji vit e kemi nderpre krej.

pra nosja ishte shum e bukur dhe i uroj nga zemra te jete e lumtur ashtu siq ishim ne ne ate kohe.

Arben Kelmendi
28-02-07, 01:25
hej pershendetje nga Beny Suedi

e-uritura
17-01-12, 22:28
Ku ėshtė ky chat-i? lol

Alima
03-02-12, 16:35
...

A eshte ende valide kjo mundesi ?


.

Zero Cool
03-02-12, 16:37
...

A eshte ende valide kjo mundesi ?


.

Provoje fatin, se kan thene edhe pula qorre e gjen naj kokerr :biggrin:

Alima
03-02-12, 16:53
Provoje fatin, se kan thene edhe pula qorre e gjen naj kokerr :biggrin:

...

hahahaha....


I keq je !


.

Zero Cool
03-02-12, 16:55
...

hahahaha....


I keq je !


.

Zoti mka fal qeshtu ,qka me boe :(((

ps: nuk e pata personalisht najsend te lutem mso me keqkupto , ma shume ishte per shaka.

Alima
03-02-12, 16:58
Zoti mka fal qeshtu ,qka me boe :(((

ps: nuk e pata personalisht najsend te lutem mso me keqkupto , ma shume ishte per shaka.


...

Ej , veē njerez mos um qo , fal te kofte !


ps. e di more qe hajgare bane , sa pa lidhje .... edhe mos um demoralizo se e vetmja shpres kurorezimi me ka mbet chati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.... edhe qaty n'deshtofsha , pasna me mbet beqare deri ne varre http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifklm njeri ;).

Murgesha
03-02-12, 16:58
...

A eshte ende valide kjo mundesi ?


.


Ha,hahahaahahah mė beso se pėr me e ba kėtė pytje hyra kėtu :biggrin:

Zero Cool
03-02-12, 17:00
Ha,hahahaahahah mė beso se pėr me e ba kėtė pytje hyra kėtu :biggrin:

ku a krruta e kacurrelit ?

Alima
03-02-12, 17:01
Ha,hahahaahahah mė beso se pėr me e ba kėtė pytje hyra kėtu :biggrin:


...

Ti e ke pas , harroje !.

Murgesha
03-02-12, 17:08
ku a krruta e kacurrelit ?

Veq sa me bo llaf e pata, se kaqurreli ende so ra nė krrutė :biggrin:

Murgesha
03-02-12, 17:08
...

Ti e ke pas , harroje !.


Qe nė vend po e harroj :tongue:

Zero Cool
03-02-12, 23:10
Veq sa me bo llaf e pata, se kaqurreli ende so ra nė krrutė :biggrin:

Krruten met rreh qy :biggrin:

Alime, a gjete naj send :tongue:

Alima
03-02-12, 23:27
...Alime, a gjete naj send :tongue:


...

Ndal , mos um gut ... s' shkojn kto sende shpejt !


.

Oqeani
03-02-12, 23:29
Eh hala "vejan" mbeta !

Elina
03-02-12, 23:36
Po po,u martova e u shkurorezova..pikerisht ketu ne chat...easy thing ebo :tongue:

Alima
03-02-12, 23:43
Po po,u martova e u shkurorezova..pikerisht ketu ne chat...easy thing ebo :tongue:


...

Dil prej qetu , se une jame ne rend !


.

Alima
03-02-12, 23:45
Eh hala "vejan" mbeta !


...

Jet pra , veē pi piva ti !Jo sinqerisht , njohe nje mjeke e diplomuar ne Amerik , dhe burri i saje ne Wien ... permes chati jane njoftu , e kane lene te takohen ne Kosove ... sot i kane tre femij dhe jane shuuume te lumtur !Keshtu qe mos i humb shpresat Oqean :D


;

Oqeani
04-02-12, 00:02
...

Jet pra , veē pi piva ti !Jo sinqerisht , njohe nje mjeke e diplomuar ne Amerik , dhe burri i saje ne Wien ... permes chati jane njoftu , e kane lene te takohen ne Kosove ... sot i kane tre femij dhe jane shuuume te lumtur !Keshtu qe mos i humb shpresat Oqean :D


;


Po mi lane bubrekte - per ate po pi ! ;)

U ata Amerike e Austri jan njohtu e ne dy ne nje mahalle e po presim hala - phiiiiiiiii

Jojo ende po shpresoj mos po me therret me dale per piva asi birra hahaha

Alima
04-02-12, 00:07
Po mi lane bubrekte - per ate po pi ! ;)

U ata Amerike e Austri jan njohtu e ne dy ne nje mahalle e po presim hala - phiiiiiiiii

Jojo ende po shpresoj mos po me therret me dale per piva asi birra hahaha


...

Mos me pi piva , nashta edhe ishim dale ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


... e per ndryshe , edhe ujku .... e dashi !


.

e_martumja
04-02-12, 00:08
Ku qenka qeky chat bre se po du me hy mu martu edhe une :biggrin:

Oqeani
04-02-12, 00:16
...

Mos me pi piva , nashta edhe ishim dale ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


... e per ndryshe , edhe ujku .... e dashi !


.


Ani po e nderroj, po e kthej me vere te kuqe hahaha Mos me thuaj tash se vone se gati ora 1 !

Alima
04-02-12, 00:37
Ani po e nderroj, po e kthej me vere te kuqe hahaha Mos me thuaj tash se vone se gati ora 1 !


...

S'di ēka me te thane........ti e di aty.... , ai veē njehere vjen vera kah dera ... e kuqe ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.

Oqeani
04-02-12, 00:49
...

S'di ēka me te thane........ti e di aty.... , ai veē njehere vjen vera kah dera ... e kuqe ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.Ani tash dimer hahaha - po e pres me ardhe !

Zero Cool
04-02-12, 11:31
...

Ndal , mos um gut ... s' shkojn kto sende shpejt !


.

qa po di une qysh shkojn veq thash u banen 2-3 dite nashta e gjete najnjo ma ?

Alima
04-02-12, 11:31
Ani tash dimer hahaha - po e pres me ardhe !


...

Ani ani , prite !


.

Alima
04-02-12, 11:32
qa po di une qysh shkojn veq thash u banen 2-3 dite nashta e gjete najnjo ma ?


...

Po pasi nuk dine te tregova qe s' bane me u gute ... ēka nxehet shpejt -ftofet shpejt !


Rri ti pa dert , se sa te mashtroi dike , te tregoi !


.

Zero Cool
04-02-12, 11:33
...

Po pasi nuk dine te tregova qe s' bane me u gute ... ēka nxehet shpejt -ftofet shpejt !


Rri ti pa dert , se sa te mashtroi dike , te tregoi !


.

Po`m gutet se po shpresoj qe me fton n`dasem, me honger e me pi najsend kshtu gratis , lekker hé :biggrin:

Alima
04-02-12, 11:42
Po`m gutet se po shpresoj qe me fton n`dasem, me honger e me pi najsend kshtu gratis , lekker hé :biggrin:


...

Saber !


.

Zero Cool
04-02-12, 11:44
...

Saber !


.

selamet :cool:

e-uritura
04-02-12, 11:45
Alima, ti kurrė nuk do tė martohesh! Ai Allahu yt qė tė don kaq shumė ka vendosur kėtė fat pėr ty.

Mua, si zakonisht, gjėrat e duhura nė vendin e duhur, mu kujtua njė barcoletė e Skyfterit! :smile:

Alima
04-02-12, 11:48
...

Never say never !


Dil perjasht !


.

Oqeani
04-02-12, 17:20
...

Ani ani , prite !


.Eh ēka me prite kur nuk vjen !!!! Ani sa ftohtin e hangra !

emine
04-02-12, 20:52
si ne komune,me germa:tongue:njesoi i bjen apo

Alima
06-02-12, 16:46
...

Ku mbet viktima ?


.

Zero Cool
06-02-12, 16:47
...

Ku mbet viktima ?


.

a ka lujt najsend a :rolleyes:

Alima
06-02-12, 16:48
a ka lujt najsend a :rolleyes:

...

A ti, a une , ēka u ba qe po rrine me vesh ne krah me mujt me dite ? :rolleyes:


.

Zero Cool
06-02-12, 17:01
...

A ti, a une , ēka u ba qe po rrine me vesh ne krah me mujt me dite ? :rolleyes:


.

dasma & gratis eten qy , :wink:

Alima
06-02-12, 17:10
dasma & gratis eten qy , :wink:

...

ehe , gratis hoop jij maar !

Kadotjes , jo ..po kado, en een groot een , shih ti !

.

Zero Cool
06-02-12, 17:13
...

ehe , gratis hoop jij maar !

Kadotjes , jo ..po kado, en een groot een , shih ti !

.

hajt ti , ta sjelli 1 qasi puhalle t`kuqe :biggrin:

Alima
06-02-12, 17:34
hajt ti , ta sjelli 1 qasi puhalle t`kuqe :biggrin:

...

Hiē nuk kame me te tregu ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


Lus viktimen , te lajmerohet ne Mp ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.

Alima
13-02-12, 15:06
...

...

Lus viktimen , te lajmerohet ne Mp ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.

...


Ku e ka lshu toka me mujt me dite ?!


.

emine
13-02-12, 15:14
eh thojshin ka dashni ne chat,ke ba hit ngaje burra gra pleq e te rije e rri qaty 48 lyp dashnija,tash koheve te fundit po lajmrohen viktimat,tybeh me te ardhe gjunah si ka mundsi nje bote virtuale te jau prish mendjen njerzve dhe si ka mundsi qe neti na i nxurr marret,po populle i vujtum dejm,,,,,

Alime mos hi ngjunah moter se jan ngusht gjinjah prej mendve tybe te mesin ndore:P e masnej mos lyp nihm prej meje se nuk te nimoi send hiq:P

Alima
13-02-12, 23:46
...


Alime mos hi ngjunah moter se jan ngusht gjinjah prej mendve tybe te mesin ndore:P e masnej mos lyp nihm prej meje se nuk te nimoi send hiq:P

...

hahaha... qekjo ke e fort http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.

Dali!Keq!ch
24-02-12, 17:01
pse interneti, kur mujm me ja qu msitin?

emine
24-02-12, 17:04
pse interneti, kur mujm me ja qu msitin?

qysh me ja que,jan dek babegjyshat kan me qu

Dali!Keq!ch
24-02-12, 17:13
qysh me ja que,jan dek babegjyshat kan me qu
daj, teze, shok, shoqe etj..

emine
24-02-12, 17:30
daj, teze, shok, shoqe etj..

hahahh,ku e dine more ata qka kam qejf une,qy njeher me msitni te killafta sote a marrezi mu martu

Dali!Keq!ch
25-02-12, 00:25
hahahh,ku e dine more ata qka kam qejf une,qy njeher me msitni te killafta sote a marrezi mu martu
Jo me ke keqkuptu, jo me msitni pa deshiren e te dyve!!
Kutpohet peshku nuk nxirret shtrit ne sofa tu e kqyr schwammkopfin, edhe bab qu gjama ni nuse ma te miren..!
Por nese vajza dhe djali jane dashuru ateher per vajzen rruga me e mire eshte msitni ose si lloj Stopi per meshkujt qe se kan siriozisht me ato vajza, ose ngjyr e gjelbert per te vazhdu perpara.

Zeqiri
05-03-12, 01:02
oqeka naj vejushke ja gjaj niburre edh tmire bile lajmroni

lirik
10-05-12, 08:28
ishalla i bini llotos martesa lloto esht pra e dini se ssa veshtire esht me ra ne lloto a mendoni

Marsw
22-05-12, 17:01
Nevoja per te qene me dike apo per t'u njohur me njerez te rinj,ka bere qe shume qytetare ta perdorin chatin si nje program ku mund te gjejn ate qe e kerkojn nese kan pak fat.
Internetcaffet edhet shtepit e atyre qe e kan internetin te instaluar nuk kane "muhabet"tjeter veqse bisedat me te (pa)njohurit ne faqe te ndryshme te internetit.
N'daq besoni n'daq jo sipas te dhenave te deritashme shume vajza e djem te rinj bisedat e tyre te gjata i kane kurorezuar me fejes e martes.
Ja nje rast qe ka ndodh ne Gjakove,besoni eshte shum i vertet,eshte Besimi dhe Selvete Hogja dy te rinje qe vitin e kaluar kishin filluar bisedat permes faqes www.dardania.de (http://www.dardania.de) ne chat dhe tani ata jan te fejuar.
Ata jetojn ne Gjermani dhe po i kalojn pushimet ketu. Ja qka thojn eksluzivisht per gazetarin e www.dardania.de (http://www.dardania.de)
"KEMI FILLUAR VETEM SI SHAKA MIREPO DITA DITES E KEMI VEREJTUR SE KA SHUM GJERA QE NA LIDHIN DHE KEMI VAZHDUAR.
KJO LIDHJE KA ZGJATUR KATER MUAJ DHE PASTAJ JEMI FEJUAR."Thote Besimi me banim ne Gjermani.Gje po e njejt i ka ndodhur Selvetes nga Gjakova e cila tani jeton se bashku me Besimin ne Gjermani, (http://www.filmashqip.info/category/filma-te-dubluar-ne-shqip)"Mbasi kisha Internet caffe,nje dit nje shoqe me tregoi se ku mundesh me kalu diten me mir e me shpejt,dhe me tregoi ket faqe www.dardania.de (http://www.dardania.de) ku une hyra vetem sa per me humb koh,koh pas kohe fillova te kontaktoj me nje djal me nick B....... dhe mu duk se ishte mjaft i sinqert me mua,tregonte se jeton ne Gjermani,e gjera te ndryshme,ksaj ngjarje si besoja as vet deri sa erdhe vet ne pushim edhe u takuam,mbas 3 muajsh edhe u fejuam,jam shum e lumtur me BESIMIN ne veren e ardhshme besoj qe edhe do te martohem" Keto jan disa prej fjalve te Selvetes te ciles fytyra i rrinte e buzeqeshur,sepse kishte gjet nje djal te cilin se kishte paramendu qe do ta gjente permes Internetit.

Pra Forumist te nderuar,chati dhe Forumi per shum ke eshte bere pjes e pandashme e jetes,ju mbetet juve te vlersoni ket ngjarje shum interesante ;)


ahhaha po habitem :S!gjithsesi ju uroj jete te lumtur!

Zeqiri
13-06-12, 08:56
ishalla i bini llotos martesa lloto esht pra e dini se ssa veshtire esht me ra ne lloto a mendoni

okuje lirik burri agjalle koke a oprite lirik prite apuntor jelirik mos polyp nuse olirik tagjajna najna hiq pashybe rrnofte socialli o lirikburri

Kalimero
02-07-12, 18:51
...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


Lus viktimen , te lajmerohet ne Mp ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.


Kshire beeeee,mos be apet :tongue::tongue:

Alima
02-07-12, 20:50
Kshire beeeee,mos be apet :tongue::tongue:

...

Ncuk...


http://www.femistyle.be/forums/images/graemlins/default/sad-animated-animation-boy-smiley-emoticon-000346-large.gif.

Zero Cool
11-09-12, 10:43
...

Ncuk...


http://www.femistyle.be/forums/images/graemlins/default/sad-animated-animation-boy-smiley-emoticon-000346-large.gif.Me tahmin u martu Alima se i paska dhene fund?! :biggrin:

Hey qiko a je gjalle ? :tongue:

Alima
13-09-12, 23:07
Me tahmin u martu Alima se i paska dhene fund?! :biggrin:

Hey qiko a je gjalle ? :tongue:

...

Per pak !


Tjera here ndoshta...

.

Zero Cool
14-09-12, 05:28
...

Per pak !


Tjera here ndoshta...

.

Eh shyqyr se u bona marak :biggrin:

Dardanesha
20-09-12, 15:31
Masi paska kesi raste e po mujshe me gjet burrin ne net, une ma skam me u qu prej karriges deri te gjej viranin :biggrin:

LaCoStA
28-09-12, 15:19
Masi paska kesi raste e po mujshe me gjet burrin ne net, une ma skam me u qu prej karriges deri te gjej viranin :biggrin:

E ku pe din ti qe ai tipi ko me pas emrin Viran? :biggrin:

Dardanesha
30-09-12, 19:57
E ku pe din ti qe ai tipi ko me pas emrin Viran? :biggrin:
haha jo emrin nashta
se ka po un kam me thirre qashtu prej dashnise (pak hajgare) :tongue::biggrin:

LaCoStA
04-10-12, 20:31
haha jo emrin nashta
se ka po un kam me thirre qashtu prej dashnise (pak hajgare) :tongue::biggrin:

Eh lumi ai per vete, edhe per ty qe ko me t'marr :biggrin:

emine
04-10-12, 20:38
A mire me lujte teze kaniher,:tongue:

Xuki
06-11-12, 13:49
A mire me lujte teze kaniher,:tongue:


A pazari i tezeve koka ktu aaa? hahahahaha

Lona
16-11-12, 15:38
Te provoj fatin :biggrin:

e_martumja
16-11-12, 23:53
Allaile Memphisi u martu n'chat, ka ngel andej spo duket ksajde a thu po don mu rimartu :biggrin: