PDA

View Full Version : Afrim Peniqi kerkon ndihme per regjistrim ne forumin Dardan


Krokodilli
08-10-05, 11:17
I nderuar Krokodilli
une quhem afrim preniqi ,ndoshta emri i im eshte i njohur,pasi qe me ket emer kam qene ,deri me tani ne forumin politika.
por tani kam ndrruar emrin,dhe dua te paraqitem me ndonji pseudonim .
por nuk po mundem te kyqem ne forum, a mundesh te me spjegosh si te kyqem,disa letra ju kam shkruar ketyre te dardanis por kot s" me lajmrohen.
ne qoftese ke njohuri,te lutem me ndihmo!
faleminderit,dhe kalofshi qaste te mira aty ku jeni.

Bond
08-10-05, 14:07
I nderuari Krokodilli, nese kontaktoni z. Afrim Preniqi, ai duhet te tregoj pseudonimin me te cilin ėshtė regjistruar, kete duhet te beni ne privat.

Nuk kemi marr ndonjė leter nga z. Preniqi.

Kete do te rregullojme menjihere por pa ditur pseudonimin nuk kemi mundesi.

Pra nese e kontaktoni na shkruaj ne privat.


Bond

Guri i madh
09-10-05, 00:31
I nderuar Krokodilli
une quhem afrim preniqi ,ndoshta emri i im eshte i njohur,pasi qe me ket emer kam qene ,deri me tani ne forumin politika.
por tani kam ndrruar emrin,dhe dua te paraqitem me ndonji pseudonim .
por nuk po mundem te kyqem ne forum, a mundesh te me spjegosh si te kyqem,disa letra ju kam shkruar ketyre te dardanis por kot s" me lajmrohen.
ne qoftese ke njohuri,te lutem me ndihmo!
faleminderit,dhe kalofshi qaste te mira aty ku jeni.

afrimi e paska pa se politika e tij esht demaskue deri ne fund tash po lyp shtrufullog me ba ven ka duft shtrufullogun me e ndreq ma heret e tash
mos mu kokoriz neper oborr

Krokodilli
07-11-05, 14:50
edhe nje here Afrimi kerkon ndihme........

From : <Apreniqi@aol.com>
Sent : Tuesday, 1 November 2005 4:15:04 AM
To : danny_aus@hotmail.com
Subject : te pershendes!

| | | Inbox


edhe njiher te lutem dhe kerkoi ndihm nga ty ,qe te me behet e mundur kyqja ne forum,prap jam i q"kyqur nga forumi,besoje se kesaj radhe jam q"kyqur per shkak se kam mbrojtur legjenden bacen adem ,dhe mendoje se kjo eshte arsyea .
njerzit duhet te mendojne lirshum ,me mendimet e tyre.
te pershendes ngrohtesisht.
afrim preniqi
mynih gjermani

Bond
07-11-05, 16:51
I nderuari Krokodili, pasi qe kontaktoni z. A. Preniqin, lirisht mund te siguroni ate se nga ana jonė nuk ka ndonjė penges as qe ka pas ndonjėhere.

Nuk ėshtė penguar asnjehere kush qe te shpreh mendimin e lirė as te mbroj bacen Adem apo bacen Brahim dhe nuk ėshtė e vertetė kjo qe shkruan z. A. Preniqi.

Heren e parė qe ka qen i c'kyqur e ka ndryshuar emailin ne profil me dorė te vet ai (z. Preniqi) per ata nuk ka pas mundesi te kycet e kur na keni njoftuar ja kami rregulluar statusin, ndersa tani nuk shifet ai problem, i perjashtuar nuk ėshtė as numrin nuk e ka te bllokuar as pseudonimin, statusin e ka aktiv.

Nga ky numer qe shkruan Afrim Preniqi shkruajnė edhe 14 diskutues tjer e ne kete moment e shof njeni ėshtė online.

Kete herė nuk e di pse nuk mund te kycet!?

Nėse ka problem per t'u identifikuar, mund te klikon ne butonin per pass te harruar, nėse as me kete nuk mund te identifikohet kuptohet nėse nuk e ka emailin valid, atehere le te regjistrohet perseri na tregon pastaj ku qendron problemi dhe e regullojmė, perndryshe nuk kam iden ku qendron problemi.


Me nderime Bond

Krokodilli
08-11-05, 07:05
flm Bond,, do tia dergoj kete shkrimin tend,,,,,
perndryshe eshte hera e fundit qe shperndaj lajme per tjeret,,,, pata mudesin ti ndihmoj njehere, edhe heren tjeter,,,, le ti korrigjon shkrimet apo le te kyqet me ndonje emer tjeter...
flm nga ana juaj