PDA

View Full Version : ALKOS ToolBar


ami_05
20-11-05, 10:21
MicroWebi zhvilloj njė Toolbar pėr Browser Firefox 1.0.7 me Emėrin ALKOS Toolbar.
Me ndihmė tė ALKOS Toolbar mund ti shiqoni shumė Vebsaita nė Gjuhen Shqipe tė Kategorive tė ndryshme.
ALKOS i ka momentalisht 6 Kategori, tė cilat sipas sygjerimeve nga ju mund tė rriten: Lajmet, Forumet, Programe,Shtypi, Muzik dhe Tjera.

ALKOS Toolbar ju jep mundėsin qė tė regjistroni edhe Adresa tė tjera direkt pėrmes ALKOS Toolbar, tė cilat aktualizohen (momentalisht) pėr qdo Ditė

Per shkarkim dhe Instalim shiqo ne http://www.microwebi.com


Gruss

Amir

NOD32
11-12-05, 09:47
linku nu po hapet ???????????/