PDA

View Full Version : VoipBuster <<


iLuSiOni
28-11-05, 07:10
VoipBuster

Ndoshta shumica nga ju kan ndegjuar per ket program.
Pra kjo vlen per ata qe nuk e din ende... dhe tani e din :lol:

Ēfare eshte ... !?

Eshte nje program "voice over ip" i cili ju mundeson te telefononi nga PCja e juaj personale ne telefon t'shpis apo mobil. Megjithese duheni se pari tė i paguani $ 5 per te pasur mundesi te thirreni...

Keto shtete te percaktuara jane falas te thirreni nga PC ne tel. shpis:

Austria
Denmark
Finland
Germany
Greece
Ireland
Luxembourg
Netherlands
Norway
Spain
Sweden
Switzerland
United States

Nese thirreni ne keto shtete ne tel. shpis ato $5 nuk do ti humbeni kurr por nese thirreni ne Mobile ateher do te nvaret nga valuta ne minut.

Per me shume info: http://www.voipbuster.com/en/index.html

A ka edhe per Angli !?

Po eshte edhe per angli... http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

andromeda_rock
30-11-05, 10:11
kjo tem duhet te bartet tek ndonje rubrik e informatikes flm per mirkuptim

rilinda
01-12-05, 17:24
kjo tem duhet te bartet tek ndonje rubrik e informatikes flm per mirkuptim

e cila rubrikė ėshtė kjo? :roll:

andromeda_rock
01-12-05, 18:51
kjo tem duhet te bartet tek ndonje rubrik e informatikes flm per mirkuptim

e cila rubrikė ėshtė kjo? :roll:

ne ndonje tem te informatikes si p.sh. programe per pc apo diqka un e perdori ket program e di qa asht e ndoshta edhe ti andaj ky nuk e ka vendin ketu

hajt me te mira

iLuSiOni
02-12-05, 01:14
kjo tem duhet te bartet tek ndonje rubrik e informatikes flm per mirkuptim

e cila rubrikė ėshtė kjo? :roll:

ne ndonje tem te informatikes si p.sh. programe per pc apo diqka un e perdori ket program e di qa asht e ndoshta edhe ti andaj ky nuk e ka vendin ketu

hajt me te mira

Ti oo njeri

A te kan lan syt a je qorru??
Ne cfar rubrike jemi qitash??

www.dardania.de Indeksi i forumit -> Informatika

E ku po ta do loqka me qu ??
Haj medet, a rrugen eshet ka ta nzen a??

Aiii

Artisti
01-04-06, 09:28
Qe edhe une pi shkruj do linqe qe mundeni me kursye,per Evrope dhe shume shtete tjera falas te telefononi prej PC ne tel te shtepise.

Pastaj per ju vllazni e motra qe jetoni ne Gjermani pe shkruj nje adrese e cila aktualizon qdo ore dhe i rendit firmat me te lira qe mundeni me telefonu ne Kosove.

Ma lire me telefonu ne 0044..... se ne tel. te shtepise.

Ai i cili ka provider Arcor,nuk i lejon numrat e lire !!!!!

www.teltarife.de (http://www.teltarife.de)

www.voipstunt.com (http://www.voipstunt.com)

www.sparvoip.com (http://www.sparvoip.com)

Artisti
01-04-06, 09:30
www.sparvoip.de (http://www.sparvoip.de)

se e kam gabue aty me, .com:confused: :confused: :confused: