PDA

View Full Version : kush din do nje web per drivera


xheti
03-01-06, 02:09
tungat kush din me instalu drivera te zerit dhe te videos edhe me gjet ne net tregoni

Zabeli i bacės Brahim
03-01-06, 23:34
tungat kush din me instalu drivera te zerit dhe te videos edhe me gjet ne net tregoni

per cafar kartele/ audio dhe video/ behet fjale?

Dilingjia
05-01-06, 09:10
http://www.driverguide.com/
e regjistron ketu nje akont tuajin te thjesht sepse akonti i plot duhet te shfrytezosh CC-n dhe i ke pothuajse te gjitha llojet e driver-ave ketu...
:lol:

Gentiani
05-01-06, 19:48
Na ndodhė qė kohė pas kohe edhe PC tona kanė nevojė pėr njė pastrim gjeneral mbrenda tyre.

-Programe tė deinstaluara, por jo komplete,
-Problemet gjatė rėnjes sė Windowsit,
-largimin e "bėrllogut" nga PC tuaja,
- rritjen e shpejtėsisė sė internetit
- shpėtimin e tė dhėnave tė shlyera

Tė gjitha kėto dhe funksione tjera mundeni ti kryeni pėrmes programit TuneUp Utilities® 2006 ėshtė program i cili mundet tė mirret falas dhe ka 30 ditė funksion tė plotė. Programi ėshtė nė gjuhėn gjermane.

http://www.tuneup.de/info/lp/tuneup-utilities/?ap=1637

xheti
08-01-06, 16:00
faliminderit ikom gjet per mes cd-es te zerit okk flm shummmmmmmmmmmm

Fshatari
11-03-06, 22:33
tungat kush din me instalu drivera te zerit dhe te videos edhe me gjet ne net tregoni

Shko te ky website : http://www.bootdisk.com/
Ka linqe tė mjaftueshme pėr tź gjithė "driversat", nė gjuhė tė ndryshme!
Mos harro me mė falenderue kur t'i gjesh driversat!

Zero Cool
20-03-06, 00:50
qysh nuk dije bre, qe sa leht e ke :
1.www.google.com
2.shkruje emrin (tipin) e video,apo karteles se zerit
3.ENTER
ke me gjet me miliona ... sukses !

PRADA_
02-07-08, 06:04
http://www.softpedia.com/