PDA

View Full Version : Më ka marrë malli


Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

selvija
21-08-07, 21:03
Mos u merzite se nvend ta beje buken e kallamoqit,,,, Domira shpejte bene buk kallamoqi per selvjen...

selvije buka behet....Shuj bre mos e shty qiken kete kohe me gatu se ta jap per koke ty dhe mua ahhaaha qyyy,,,ishalla ste ka pa qka i the,,,:biggrin:

Domira
22-08-07, 00:17
Mos u merzite se nvend ta beje buken e kallamoqit,,,, Domira shpejte bene buk kallamoqi per selvjen...

selvije buka behet....

hmm...per hatrin tand e baj buken...po pse per Selvijen se hmm...:mad:

selvija
22-08-07, 06:52
hmm...per hatrin tand e baj buken...po pse per Selvijen se hmm...:mad:Domira Loqkushe nuk te them te me besha mua pogaqen,,Tomorin ti shikoje dhe mos e lesho hahahaha,,:biggrin:

LuLjaa
23-08-07, 16:09
Per Bacin ............ :(

lazdrani
23-08-07, 17:49
Per legjenden time MURGESHEN

gazi-de
23-08-07, 19:20
Per ata sy................hghghghghghghghg

Sy_kaltra
23-08-07, 19:23
Per sugarin syt mu kan qerru :tongue:

selvija
23-08-07, 20:07
Per sugarin syt mu kan qerru :tongue:E per mue moj ste ka marr aa..:biggrin:

gazi-de
24-08-07, 09:59
Per nje fli............hahahahahahahahha

Sy_kaltra
24-08-07, 10:13
E per mue moj ste ka marr aa..:biggrin:

Spo mundem ma me ba dallime hahahahahah per krejt mori qy :biggrin:

Nirvana Band
25-08-07, 13:54
Per dikend po, po spe tregoj se sbene hahahaha.

Tomori
25-08-07, 16:17
Me ka mar malli shum per .....loonen....loonaa ku humbe

Abetare
25-08-07, 19:08
...Për Miqtë e mi virtual ihaaaaaaa motiiiiiii skam pas kohë për internetin , tash që u ktheva nga Kosova ndihem e vetmuar e shpresoj se do ti shoh Miqtë e mi virtual ...........

Zero Cool
25-08-07, 21:14
...Për Miqtë e mi virtual ihaaaaaaa motiiiiiii skam pas kohë për internetin , tash që u ktheva nga Kosova ndihem e vetmuar e shpresoj se do ti shoh Miqtë e mi virtual ...........

Welcome back

rafet llapjani
25-08-07, 23:40
Per:

Ninnelen:frown:

Legenden:frown:

Agollin:frown:

Lalin:frown:

mbes me shpres qe takohem prap.

LuLjaa
25-08-07, 23:51
Ishalla vin ma frik rafet , po nimee edhe uliksi motii su kan kesajde :)

rafet llapjani
25-08-07, 23:53
Ishalla vin ma frik rafet , po nimee edhe uliksi motii su kan kesajde :)

o Uliksi u shkue ne dumosh te llapit me lue golf ahahahahhahh

LuLjaa
25-08-07, 23:56
Dikun po, se sa here po vjen n'ks.. per pushime po jet ka 3 muj a 4 ketu :D

Elina
26-08-07, 23:24
Me ka marr malli me e taku Virtin ne Forum !!!!

LuLjaa
27-08-07, 03:11
Me ka marr malli me e taku Virtin ne Forum !!!!

Gjithashtu ... :smile:

^katunari^
27-08-07, 12:53
Per ni .....................................Salep

SANTANA-29
27-08-07, 14:16
Me ka marre malli per ju te gjith,,,:smile:

Vjollca
27-08-07, 14:28
Me ka marre malli per ju te gjith,,,:smile:


edhe per mueee aaa-----------------

SANTANA-29
27-08-07, 14:31
edhe per mueee aaa-----------------
Po mori per ty mas shumti,hahahah,:wink:

Preshevar
30-08-07, 12:53
M'ka mar malli me taku qikën e huj në forum :frown:

LuLjaa
01-09-07, 01:10
M'ka mar malli me taku qikën e huj në forum :frown:

Preshever qika e huj s'po mun me hy ketu s'di pse :( e t'fala keni nga ajo.

Xuki
01-09-07, 09:00
M'ka marrë malli për babgjysht dhe gjyshet e mia!

selvija
01-09-07, 09:10
Me ka marr malliii..per shokun tim me te mir qe kam... me mungon shummmmmm,,
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=17539&dateline=1174387739

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/254/254767m9gemkin89.gif (http://www.lovehategame.net/)

Elina
01-09-07, 10:37
Me ka marr malli me i ndru dy fjale me Prishtinasen ne Forum...!!!

jadore
01-09-07, 10:43
........ah , ky malli.!!

Zero Cool
01-09-07, 10:53
........ah , ky malli.!!

tka marr a ?

jadore
01-09-07, 11:44
tka marr a ?
... jo jo une ne breg te lumit jam ( moti e operuar nga kjo ndijesi hahahah), them per te gjithe keta tjeret qe jane ketu te postuar dhe gjinden ne vorbullen e saj...keta po me dhimbesen ..

halla e madhe
01-09-07, 14:32
... jo jo une ne breg te lumit jam ( moti e operuar nga kjo ndijesi hahahah), them per te gjithe keta tjeret qe jane ketu te postuar dhe gjinden ne vorbullen e saj...keta po me dhimbesen .. ...qenke operuar nga ndiesija e mallit a?..hahahahahaha...eh, qysh s'nu hoq ky malle breeee mortaja i rafte ho,..hhahahahahaaaa

SANTANA-29
01-09-07, 14:34
...qenke operuar nga ndiesija e mallit a?..hahahahahaha...eh, qysh s'nu hoq ky malle breeee mortaja i rafte ho,..hhahahahahaaaa
Halla e madhe mos gabo qat mortaj me gjujt ktu dikun se na ha dreqi,,krejt mallin ka hek,,,hahahahahahaahaha,,,,,:smile:

aLbaChiCk
01-09-07, 15:09
Mka mar malli per Arkza :frown:

Prishtinasja_
01-09-07, 17:26
Me ka marr malli me i ndru dy fjale me Prishtinasen ne Forum...!!!

Edhe mua ....:frown:

^katunari^
01-09-07, 17:49
Edhe mua ....:frown:

Ele mua................................:mad:

Tomori
01-09-07, 18:59
Tomor breee ste kam pa qe 2-3 ora veq kur ja nisi qitash me qajt nga malliiiiii:frown:

Mos qaje te lutem se ketu me ke....

selvija
01-09-07, 20:59
Mos qaje te lutem se ketu me ke....Hahaha LOT perpjet jan tuj shku...:biggrin:

Xuki
01-09-07, 22:16
M'ka marrë malli për dikon!

DEA
01-09-07, 22:23
Me ka marre malli
shume me ka marre,
ne dhomen time, nuk mbaj me kalendar,
edhe nje qe pata bera cop e qik,
kush i beri muajt me nga 30 dite.

Po e ndegjoj per momentin kete kenge te Avni Aliut.

Xuki
01-09-07, 22:27
M'ka marrë malli shumë për loken (këngë e Ismet Bexhetit)

DEA
01-09-07, 22:32
M'ka marrë malli shumë për loken (këngë e Ismet Bexhetit)

Edhe mua me ka marre malli per kengen "Niset trimi per gurbet" te Sinan Vllasaliut edhe e gjeta po e ndegjoj per momentin.....hjeka malle

LuLjaa
02-09-07, 01:04
M'ka marr malli me pa qetu Virti valla :(

rilinda
02-09-07, 01:07
Për Luleeeeeeeeeeeeeeeeeen - nxansen tem ma t'ngushmen :P:D

LuLjaa
02-09-07, 01:11
Per mesusennnnn ja hanksha zemren asaj haaaa .. edhe para syvee me pas um hup se shoh

Çka e kisha mpuq tash po ajo s'ma kthen se eshte te prit Pavarsin :D

Virti
02-09-07, 23:32
... ia kam harru emrin! :tongue:

Elina
02-09-07, 23:35
Kendej jam edhe pak !!!:biggrin:

LuLjaa
02-09-07, 23:37
M'ka marr malli me pa qetu Virti valla :(

Qe se ka pa keta ky far Virti eu :)

Edhe pram kam than keshtu sikur me pas dit qe vjen sonte hihi

Elina
02-09-07, 23:40
Qe se ka pa keta ky far Virti eu :)

Edhe pram kam than keshtu sikur me pas dit qe vjen sonte hihi


Nuk i ka lexu postimet e maparshme,,, se kish pa hala :biggrin:

Virti
02-09-07, 23:41
Qe se ka pa keta ky far Virti eu :)

Edhe pram kam than keshtu sikur me pas dit qe vjen sonte hihi
ma shume te ndjej se sa qe shoh... :biggrin:

Virti
02-09-07, 23:42
Kendej jam edhe pak !!!:biggrin:
nese rrin deri neser, ende nuk do ç'mallem... :biggrin:

Virti
02-09-07, 23:43
Nuk i ka lexu postimet e maparshme,,, se kish pa hala :biggrin:
a mos e ke nje navigator hua per sonte? :biggrin:

LuLjaa
02-09-07, 23:44
Nuk i ka lexu postimet e maparshme,,, se kish pa hala :biggrin:

Elina eshte i lodhet ni here, se i sheh i sheh qysh jo ama kete temen veç ja kallxova postimin po mendoj.. :D

LuLjaa
02-09-07, 23:45
ma shume te ndjej se sa qe shoh... :biggrin:

Hahaha m'ka marr malli me fol me ty oo tii ... qyhh :D

Elina
02-09-07, 23:46
nese rrin deri neser, ende nuk do ç'mallem... :biggrin:


Me ka marr malli ........... nuk e di per cka (hatri i temes de ):biggrin:


C'mallu Virti se u be ora 12:36........ neser dita e re nafaka e re :tongue:

Virti
02-09-07, 23:51
Hahaha m'ka marr malli me fol me ty oo tii ... qyhh :D
m'ka marre malli me t'thirre n'emer oj... :biggrin:

Virti
02-09-07, 23:53
Me ka marr malli ........... nuk e di per cka (hatri i temes de ):biggrin:


C'mallu Virti se u be ora 12:36........ neser dita e re nafaka e re :tongue:
mire e ke, po filloj te ç'mallem pra... :cool:

LuLjaa
03-09-07, 00:12
m'ka marre malli me t'thirre n'emer oj... :biggrin:

M'ka marr malli pet pa tu shkru qetu ... thirr ne emer pra :D

Virti
03-09-07, 00:15
M'ka marr malli pet pa tu shkru qetu ... thirr ne emer pra :D
m'ka marre malli me te thirre n'emer atje hahaa :P

Gjumashja
03-09-07, 14:12
me ka mar mallli me e rraf njeren ktu...

Diana007
03-09-07, 14:22
me ka mar mallli me e rraf njeren ktu...


Nese rastesiht te ka shku mendja tek un un u dorzova :biggrin:

Gjumashja
03-09-07, 14:28
hahahah ja qellove (K)

Diana007
03-09-07, 14:30
hahahah ja qellove (K)

Valla edhe mu me ka ra malli pe r ty ama jo me te rreh qy :biggrin:

DEA
03-09-07, 14:42
Valla edhe mu me ka ra malli pe r ty ama jo me te rreh qy :biggrin:

Me ka marre malli per ju dyja, dhe njeres ja uroj ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera Diana007:wink:

Diana007
03-09-07, 14:49
Me ka marre malli per ju dyja, dhe njeres ja uroj ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera Diana007:wink:

Dea e nderuar te flm shum , te pershendes ...

Ps vertet me ka ra malli te shoh online dhe per shkrimet e tua , edhe pse nuk kam koh te lexoj tani si tynher :mad:

Manqa
04-09-07, 19:50
Me ka marr malli per nje "BOZ" te ftoft aj aj aj goja long um lshojka http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

selvija
04-09-07, 20:33
Me ka marr malli per nje "BOZ" te ftoft aj aj aj goja long um lshojka http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifJa Manqa bozen ta silla veq hiq mall...
http://www.bigglook.com/biggmenueng/images/boza.jpg

e_martumja
04-09-07, 20:52
M'ka marre malli per disa Antar/e te FD's

selvija
04-09-07, 20:55
M'ka marre malli per disa Antar/e te FD'sPse e martumja per mua jo aaaaa ???:biggrin: :wink:

e_martumja
04-09-07, 20:57
Pse e martumja per mua jo aaaaa ???:biggrin: :wink:pak ma shume per dashnin tende hahahaha

selvija
04-09-07, 21:05
pak ma shume per dashnin tende hahahahaJam met pa dashni...:frown:

e_martumja
04-09-07, 21:09
Jam met pa dashni...:frown:Pra ke fjala per ish'in hahahaha

selvija
04-09-07, 21:17
Pra ke fjala per ish'in hahahaha:biggrin: :biggrin: :wink: ncukkk

Vjollca
05-09-07, 07:44
mka mar malli loqk per tye

gjini
05-09-07, 14:13
mka mar malli loqk per tye

vjollce pse nuk me thirr e me mtregu qe te ka marr malli se sa ora aty tu kisha vizatu te kamet e tua.
Mo oj qike mos vuaj se seshte mire se plakesh ma shpejt dhe shkon dom kot.

gjini
05-09-07, 14:15
Jam met pa dashni...:frown:

selvi, pse ske dashni ti a???????????????
ku e ke lan ate qe e ke pas aq shum ke pas dal me te dhe ne ta kishim lakmi se ju ka pas hije kur rrijshi bashke.!!

SANTANA-29
05-09-07, 14:17
Ky mall i shkret se su largue kurr,,,tlumt na,,hahahahahaha

LuLjaa
05-09-07, 15:12
Per Arkza ............. :S

SANTANA-29
05-09-07, 15:17
Per Arkza ............. :S
Me te pa rafeti idhnohet,,hahhahhahahaah,,

LuLjaa
05-09-07, 15:44
Me te pa rafeti idhnohet,,hahhahhahahaah,,

Pse Santana kjo nuk eshte djal qe thash s'ka xhelozon aj qy :D

gazi-de
05-09-07, 17:37
Per do syyyyyyy..................................

selvija
05-09-07, 18:16
selvi, pse ske dashni ti a???????????????
ku e ke lan ate qe e ke pas aq shum ke pas dal me te dhe ne ta kishim lakmi se ju ka pas hije kur rrijshi bashke.!!Dashnja jam aa valla u ligshtave pak ka marr boten ne sy don ta zbullon globin spo i bjen mend me per dashnore me ka lan,,,:frown:

Manqa
05-09-07, 19:13
Ja Manqa bozen ta silla veq hiq mall...
http://www.bigglook.com/biggmenueng/images/boza.jpg


I qepoba qasaj tmadhes hahahaaha se kjo gota nuk um mushi sy hahahahah , Selvij ty po ti lo leglebijat hahahaha Amo ja paske qellu , je e shkelqyshme bre , se mo ket buzqeshje qe e ke Shpesh me merr malli me ta pa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

selvija
05-09-07, 19:32
I qepoba qasaj tmadhes hahahaaha se kjo gota nuk um mushi sy hahahahah , Selvij ty po ti lo leglebijat hahahaha Amo ja paske qellu , je e shkelqyshme bre , se mo ket buzqeshje qe e ke Shpesh me merr malli me ta pa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifHej Manqa mos u habit se kete veq avatar e kam ahahaha se ke pa ti nje dit foton time orgjinale qe kam pas ketu aagagagaga kush sme ka fol ahahahaha:biggrin:

Manqa
05-09-07, 19:34
Hej Manqa mos u habit se kete veq avatar e kam ahahaha se ke pa ti nje dit foton time orgjinale qe kam pas ketu aagagagaga kush sme ka fol ahahahaha:biggrin:

Hahahahahh po ku met fol , jav ke marr Syt me siguri i ke qit , N `Koma hahahahahaha si mu tasht hahahahah pom doket dhoma Tetshe hahahahahahahahahahah

Tomori
05-09-07, 19:37
mka mar malli loqk per tye

mos mrej kur te mur malli aq shpejt...........

selvija
05-09-07, 19:46
Hahahahahh po ku met fol , jav ke marr Syt me siguri i ke qit , N `Koma hahahahahaha si mu tasht hahahahah pom doket dhoma Tetshe hahahahahahahahahahahJo more qfare ashtu ul si gjyshe nje korrik ahhaha ball per ball me rafetin cncncnncncn beter bre kush tak hiqqqqq..veq kapercejshin mbi mue fakkk e fakkk ,,,as qysh je sme thojke kush me hahahahah,,,ma mir se kfalce ska bre,,,:biggrin:

Manqa
05-09-07, 19:51
Jo more qfare ashtu ul si gjyshe nje korrik ahhaha ball per ball me rafetin cncncnncncn beter bre kush tak hiqqqqq..veq kapercejshin mbi mue fakkk e fakkk ,,,as qysh je sme thojke kush me hahahahah,,,ma mir se kfalce ska bre,,,:biggrin:

Pasha zotin je veq tymhi n Zemer sa her e ma shum beso , zbon pa ti qu msit se koke per mu po ti se din qfar Beshareti une jom, sa jom kon ne Kosov mkan kacaverr gjith nara tkallamoqit mi trem Shpend hahahahahahahahahahahahah

selvija
05-09-07, 20:10
Pasha zotin je veq tymhi n Zemer sa her e ma shum beso , zbon pa ti qu msit se koke per mu po ti se din qfar Beshareti une jom, sa jom kon ne Kosov mkan kacaverr gjith nara tkallamoqit mi trem Shpend hahahahahahahahahahahahahQy qy e keqja me nafak a valla gjithmon kan than mos kofsh i keq,,,,qysh more paske ba llom kallamoqin e pasulin nuk paskan se qka han ata me,,,,e shpendet bile a te bejshin hyzmet pikkk zorreee,,hahahah pikkaa pikkaaa

ke rute sikurishte beshert bastani apo...ahhahaha

ja per pak kohe fotoja Manqo veq tinxa mos trego askujte ahahah
http://i135.photobucket.com/albums/q157/graphic_code/video_and_funny/fup6a2caf205063_myspace.jpg (http://xmasmyspace.com/)

Tomori
05-09-07, 20:26
Qy qy e keqja me nafak a valla gjithmon kan than mos kofsh i keq,,,,qysh more paske ba llom kallamoqin e pasulin nuk paskan se qka han ata me,,,,e shpendet bile a te bejshin hyzmet pikkk zorreee,,hahahah pikkaa pikkaaa

ke rute sikurishte beshert bastani apo...ahhahaha

ja per pak kohe fotoja Manqo veq tinxa mos trego askujte ahahah
http://i135.photobucket.com/albums/q157/graphic_code/video_and_funny/fup6a2caf205063_myspace.jpg (http://xmasmyspace.com/)

auuuu sa ekstravante qenke..shiqo qat goje tamam si toster pallaqinke..
kukuku

Manqa
06-09-07, 06:11
Qy qy e keqja me nafak a valla gjithmon kan than mos kofsh i keq,,,,qysh more paske ba llom kallamoqin e pasulin nuk paskan se qka han ata me,,,,e shpendet bile a te bejshin hyzmet pikkk zorreee,,hahahah pikkaa pikkaaa

ke rute sikurishte beshert bastani apo...ahhahaha

ja per pak kohe fotoja Manqo veq tinxa mos trego askujte ahahah
http://i135.photobucket.com/albums/q157/graphic_code/video_and_funny/fup6a2caf205063_myspace.jpg (http://xmasmyspace.com/)


Mashalla se po tutna pot marr msysh , hahahahahaha dhomt pot ju püershtatken shum Rruzave veq pak mat rradh kokan se nke ton mos t`flasim sikur met pas vizatu " PICASSO " ,,, hahahahahaha Priti Msit neser hahahahahahahahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

^katunari^
06-09-07, 14:50
Per nji burek me mish pej furres se Qerimit, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

selvija
06-09-07, 15:00
Mashalla se po tutna pot marr msysh , hahahahahaha dhomt pot ju püershtatken shum Rruzave veq pak mat rradh kokan se nke ton mos t`flasim sikur met pas vizatu " PICASSO " ,,, hahahahahaha Priti Msit neser hahahahahahahahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifPo Manqa qka mendove ti dhemet pershaten me jangji,, bajm kombinim te forte...edhe ska nevoj te kepus penin me mrehce vetem me dham shkrrapppp:biggrin: bajn pun qka dush,,,
kuu msit aaa,,, kush me vjen msit se,,,une dje jam kan msitnesh e per veten time valla sjam kujtue se me lyp kush...:rolleyes:

Manqa
06-09-07, 15:07
Po Manqa qka mendove ti dhemet pershaten me jangji,, bajm kombinim te forte...edhe ska nevoj te kepus penin me mrehce vetem me dham shkrrapppp:biggrin: bajn pun qka dush,,,
kuu msit aaa,,, kush me vjen msit se,,,une dje jam kan msitnesh e per veten time valla sjam kujtue se me lyp kush...:rolleyes:

Pasha din e imonper msit kamet befasu vet, se gjumi naten smka nxan ment veq te ti i kisha ,...!!
Ani kur um bike nmen rradhitja e dhombeve hahahahahahahahahahahaahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pa dil ne bashqe se U bona qull nket shi tut prit oj Misi i Dardanis se ja ja kerkon qeter hahahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

selvija
06-09-07, 15:14
Pasha din e imonper msit kamet befasu vet, se gjumi naten smka nxan ment veq te ti i kisha ,...!!
Ani kur um bike nmen rradhitja e dhombeve hahahahahahahahahahahaahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pa dil ne bashqe se U bona qull nket shi tut prit oj Misi i Dardanis se ja ja kerkon qeter hahahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifOOo djal qem ke ngushtue qitash krejt edhe me ke skuqqqq,,,qysh me ardh mue msit qe kurr skam pas,,as sdi qysh mi dal perpar qka mi than....e valla per dham qe i kam si ka kush nuk besoj kush nuk tutet nga ta le te vjen edhe msiti...

qull u bana se spat kush ma mban qadren qeshtu kur jesh e vetme kush ste lype,,,ahaha

Manqa
06-09-07, 15:21
OOo djal qem ke ngushtue qitash krejt edhe me ke skuqqqq,,,qysh me ardh mue msit qe kurr skam pas,,as sdi qysh mi dal perpar qka mi than....e valla per dham qe i kam si ka kush nuk besoj kush nuk tutet nga ta le te vjen edhe msiti...

qull u bana se spat kush ma mban qadren qeshtu kur jesh e vetme kush ste lype,,,ahaha

Hahahahaha mu skuq thojn osht shej i mir , hahahahahahaha po pi tashti mos u trem pi shivit se kome tu bo une qader hahahahahahahahaha Veq promajen dhomve nashta smuj me ja nal po ska gajle ,,,,,,,,
Po po habitna qi qysh kom pas nafak met njoft se mkalllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Paradox_13
06-09-07, 15:23
Per ujt e Podujeves....

Buqja_ch
06-09-07, 15:28
Per ujt e Podujeves....


Me paska mar malli me qesh ahahahha .....

Paradox_13
06-09-07, 15:31
Me paska mar malli me qesh ahahahha .....

Dhasht zoti e qeshesh gjithmon moj Buqe.....po verrtet me mori malli per ate uje te bekuar,se mos asgje tjeter qajin e ban te mire....ahahaha

Buqja_ch
06-09-07, 15:36
Dhasht zoti e qeshesh gjithmon moj Buqe.....po verrtet me mori malli per ate uje te bekuar,se mos asgje tjeter qajin e ban te mire....ahahaha

Paradoxs flm per ato urime ........
po vrtet uj i mir eshte per qaj .me pi e pastru
si uj llapi ma ,,

Nirvana Band
06-09-07, 15:55
Me ka marr malli me fjete shume.

selvija
06-09-07, 17:40
Hahahahaha mu skuq thojn osht shej i mir , hahahahahahaha po pi tashti mos u trem pi shivit se kome tu bo une qader hahahahahahahahaha Veq promajen dhomve nashta smuj me ja nal po ska gajle ,,,,,,,,
Po po habitna qi qysh kom pas nafak met njoft se mkalllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifE more Manqa tash nuk paska kriz ne kete vjeshte qe po na vi nga shiju ahaha ishalla je pak me i gjat e mbrrin taman me qader e mos me piklon kund...

mos deshe pak ujjjjj hahah:biggrin: :wink:

vjeshta
06-09-07, 18:23
Me u fjalos me dikend .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
06-09-07, 20:06
M'ka marrë malli për qikat e klasës së parë fillore!! A thu ku jan a qysh jan aaa!!??

Xuki
06-09-07, 20:06
*KLASËS dashta me shkru, he iprroni e hangt hoo!!

Vjollca
07-09-07, 10:32
*KLASËS dashta me shkru, he iprroni e hangt hoo!!


hhaaahhh qe ku jom .....................

Buqja_ch
07-09-07, 15:42
Me shku ne Prishtiné ..........

tushja
09-09-07, 22:16
Me ka marre malli ne Rugove Fli me hanger

selvija
10-09-07, 13:26
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/10433.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/10433.jpg)

Nirvana Band
10-09-07, 13:35
Me ka marr malli me te pa.

Xuki
10-09-07, 13:53
hhaaahhh qe ku jom .....................


Pooo aa tii jeee aaaa, kuku për ne...qysh hupum palidhje!!!

Vjollca.....mos u habit kur ta lypi msn-in!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
10-09-07, 15:28
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/10433.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/10433.jpg)


..Lule... hajde ma se mete te dajt, Prishtina e miré a ??? ahah

SANTANA-29
10-09-07, 15:50
Malli,,,,,,,,,,pa fund me ka marr edhe mua,,:rolleyes:

lazdrani
11-09-07, 13:01
Me ka marre malli per Esmeraden qe na qitke falle,Shejtonken qe na kenaqte,Barbarozen,Mickojen,Aferditen qe e kuptoi tani per tani(me keqardhje)Agronin22....

Manqa
11-09-07, 23:47
E more Manqa tash nuk paska kriz ne kete vjeshte qe po na vi nga shiju ahaha ishalla je pak me i gjat e mbrrin taman me qader e mos me piklon kund...

mos deshe pak ujjjjj hahah:biggrin: :wink:

Jo pak po mushma ni qeshmeme uj hahahahahahahahahaha

Se per qader nuk ki faj kom me tu bo streh hahahahahaha

Mir demek puna tek osht veq haberin ma lshon hahahahahahahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

aLbAnIa_gIrl
12-09-07, 00:24
http://img165.imageshack.us/img165/2423/p7fh0.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
12-09-07, 07:51
Me ka mar malli shum per dikend

yllka
12-09-07, 09:48
Me ka marre malli per Esmeraden qe na qitke falle,Shejtonken qe na kenaqte,Barbarozen,Mickojen,Aferditen qe e kuptoi tani per tani(me keqardhje)Agronin22....

Une mendoja qe te ka marre malli per muahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Vjollca
12-09-07, 13:53
Malli,,,,,,,,,,pa fund me ka marr edhe mua,,:rolleyes:


EDHE MUE PER TY SHUM

Diana007
14-09-07, 16:41
Per Engjellushen , e qe kam nevoj shum per te :mad:

lazdrani
14-09-07, 16:54
Per Engjellushen , e qe kam nevoj shum per te :mad:

E une mendoja per Engjullin tende,Princin e endrrave tuja....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
14-09-07, 21:15
malli per shume,por ne kete moment per nje buzeqeshje te..!!

Xuki
14-09-07, 21:50
M'ka marrë malli me hangër ni hamburger t'kosovës!

Buqja_ch
14-09-07, 22:41
Mé ka mar malli té bisedoi me ty ...!!!!!!!!!!!

rafet llapjani
15-09-07, 05:14
legende:frown:

ninnelen:frown:

dhe daskell Agollin:frown:

Paradox_13
15-09-07, 10:23
Per nje udhetim me tren.........

Buqja_ch
16-09-07, 14:38
Pér ni sok té ftoft ....... ahhh

lazdrani
16-09-07, 15:11
Per TY.........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

SANTANA-29
16-09-07, 15:46
Per ni darsem shqiptare,,,e me kendue pak,,,,:tongue:

Melania
17-09-07, 20:36
Per ni darsem shqiptare,,,e me kendue pak,,,,:tongue:

valla edhe mu em ka marr malli mu dridh iher edhe me i knu do nuse me defa, si perpara fiuuuuuuuu

Gentiana
18-09-07, 10:25
Per krejt anetaret e Dardanies me kishe marr malli e per kete erdha, ndersa tash kam malle per disa anetare te vjeter qe i paska permend edhe Lazdrani.

Manqa
18-09-07, 14:51
Me ka marr malli me ma ba Ninnela me sy.................................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Diana007
20-09-07, 14:03
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

^katunari^
20-09-07, 14:05
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:06
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:07
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:07
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:07
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:08
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:

Uh qike me shashtrise, kujtova qe po thu per mu ebu, le le le
ööööööööööööööööööööööööööööööööö:smile:

^katunari^
20-09-07, 14:25
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:
e per mu hiq a ? ööööööööööööööööööööööööööööööööö:rolleyes:

^katunari^
20-09-07, 14:26
Per naj dasem e me vallxu pak :smile:
e per mu hiq a ? ööööööööööööööööööööööööööööööööö:rolleyes:

RiannA
20-09-07, 14:27
Mka mar malli me hanger ni burek nPeja-city

RiannA
20-09-07, 14:28
Mka mar malli me hanger ni burek nPeja-city

DEA
20-09-07, 14:32
Per Gentianen E Dianen:smile:

RiannA
20-09-07, 14:33
Mka mar malli me hanger burek ne Peja-city

DEA
20-09-07, 14:34
Per Gentianen E Dianen:smile:

RiannA
20-09-07, 14:34
Mka mar malli me hanger burek ne Peja-city :biggrin:

DEA
20-09-07, 14:34
Per Gentianen E Dianen:smile:

Abetare
21-09-07, 15:38
...për një Perpeq të Gjyshes ...

Virti
21-09-07, 15:47
... s'ia di emrin! :biggrin:

Nirvana Band
21-09-07, 16:12
Per me hy ne net, se ka 3 dite qe skam hy.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
21-09-07, 19:54
Per dikeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnndddddddddddddddddddd:b iggrin:

Buqja_ch
22-09-07, 01:32
Shumé her po té them

Sy_kaltra
22-09-07, 10:50
Per diqka shume sekrete :biggrin:

^katunari^
22-09-07, 10:54
...për një Perpeq të Gjyshes ...

auuuuuuuuuuu, ani perpeq, o lema ni kafshore aman:smile:

Buqja_ch
24-09-07, 23:31
A po e din .........

vendasi
25-09-07, 00:25
Me ka marre malli,per njanen se ende s'eshte kthyer nga puna...:biggrin:

LuLjaa
25-09-07, 02:51
Qe erdhaa per ata qe um ka lyp mu hahahaahaha xik xikkkk

gazi-de
25-09-07, 03:01
Me fite se marova..hghghghghghghg

LuLjaa
25-09-07, 03:08
gazi a mos um ke lyp edhe ti, ja ku jam hahahaha

Ika ni here vi, vi prap masi ta ha ni cop buk :D

gazi-de
25-09-07, 03:13
gazi a mos um ke lyp edhe ti, ja ku jam hahahaha

Ika ni here vi, vi prap masi ta ha ni cop buk :D
mbrep po,po nuk ishe thash mos e ke dorzu titullin lugat..hahahhahahahhahahahahah
po bima edhe mua ni cope moj,se nuk kome fukara..hahahahhahahahhahah

LuLjaa
25-09-07, 04:16
mbrep po,po nuk ishe thash mos e ke dorzu titullin lugat..hahahhahahahhahahahahah
po bima edhe mua ni cope moj,se nuk kome fukara..hahahahhahahahhahah

Ta qova me post s'di a t'ka ardh a jo.. :biggrin:

selvija
25-09-07, 18:21
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/missyou3.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Naki
25-09-07, 18:29
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/missyou3.gif (http://www.albanianglitters.com/)


Kush na qenka ky ose kjo e gëzume............,personin çë kërkoni nuk ka qasje në foto haaaaaaaaaa

selvija
25-09-07, 18:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/missyou3.gif (http://www.albanianglitters.com/)


Kush na qenka ky ose kjo e gëzume............,personin çë kërkoni nuk ka qasje në foto haaaaaaaaaaMos po qellon ti Naki rastsishte ahahahahha:biggrin: ...jo vetem si hije duket :biggrin:

Guri i madh
25-09-07, 19:15
Mos po qellon ti Naki rastsishte ahahahahha:biggrin: ...jo vetem si hije duket :biggrin:diqysh po duket si me qen heta i kovyqices a syt po ma qesin haaaa selvi bana hajgare

selvija
25-09-07, 19:25
diqysh po duket si me qen heta i kovyqices a syt po ma qesin haaaa selvi bana hajgareDyqysh po ma qon mallin se q..s.. e morre vesh ahahahah valla me paska marr malli bash per ty,,,qka je hup keshtu beee,,,
mir se na paske ardhe...Q.s...merr vesh...:biggrin:

TuCjA
25-09-07, 19:26
me k marr malli shummmmmmmmm per synin tim :S

Guri i madh
25-09-07, 21:18
Dyqysh po ma qon mallin se q..s.. e morre vesh ahahahah valla me paska marr malli bash per ty,,,qka je hup keshtu beee,,,
mir se na paske ardhe...Q.s...merr vesh...:biggrin:
nuk po guxoj me u lajmrue se mi kan shkul veshet kta te mdhejt e forumit para 5 apo 6 mujsh e ende po ndiej dhimbje

selvija
25-09-07, 21:25
nuk po guxoj me u lajmrue se mi kan shkul veshet kta te mdhejt e forumit para 5 apo 6 mujsh e ende po ndiej dhimbjePo a ani nasht se i ke pak veshte e mdhej tu kan zvogue pak ahhaha..a ke qen ne pushime sivjet phaaa ate foton qe ke than kurr sma qove,,,

Sy_kaltra
25-09-07, 21:28
Na mbyti malli :smile:

Guri i madh
25-09-07, 21:36
Po a ani nasht se i ke pak veshte e mdhej tu kan zvogue pak ahhaha..a ke qen ne pushime sivjet phaaa ate foton qe ke than kurr sma qove,,,po isha nja 30 dit pushime verore

gazi-de
25-09-07, 21:41
na myti bre ky fare malli...hghghghghg

Xuki
25-09-07, 21:50
M'ka marrë malli për njanën!

LuLjaa
25-09-07, 23:59
me k marr malli shummmmmmmmm per synin tim :S

Qyree kjo paska ardh, syn edhe mu per ty m'ka marr malli met pa ketu.. :smile:

Elina
26-09-07, 00:05
Per gjethcka valla ... :cool:

Doncha
26-09-07, 00:24
Me ka mar malli per Suedin e bukur edhe per Canaden !

vjeshta
26-09-07, 16:43
Njehee jo ,ndoshta ma vonë !

gazi-de
27-09-07, 02:12
Per nje kafe...hahahahahahhahah

selvija
27-09-07, 09:52
Per nje mengjes me rreze te diellit...

Murgesha
27-09-07, 09:57
Uf po fort më paska marrë malli!!!

lazdrani
27-09-07, 10:19
Murgesha Uf po fort më paska marrë malli per Lazdranin

Murgesha
27-09-07, 10:24
Murgesha Uf po fort më paska marrë malli per Lazdranin

Mirë se erdhe se bash për ty e pata atë shkrim.

Po si ma ke ti mallin??

lazdrani
27-09-07, 10:29
Mirë se erdhe se bash për ty e pata atë shkrim.

Po si ma ke ti mallin??

Hmmm Po ti e dine pergjigjjen time,only you...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
27-09-07, 10:31
Hmmm Po ti e dine pergjigjjen time,only you...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Deshta të sigurohem hahahahahaahahha se shumë jan ka përzihen mallet ksajde http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

gazi-de
28-09-07, 00:25
Per ata sy.................................

vjeshta
28-09-07, 15:52
Per Murgeshen ne kete moment !

selvija
28-09-07, 20:19
A murr kend malli ajoo..per mue de...:biggrin:

Buqja_ch
28-09-07, 20:26
A murr kend malli ajoo..per mue de...:biggrin:

A thu te shkoi mendja te un se hahahhah

selvija
28-09-07, 20:38
A thu te shkoi mendja te un se hahahhahOO buqe mendja qatu po me rriii,,qysh ste kam pa prej deshit moj jam merzit ahahaha,

nje ncuke per ty...:biggrin:

Buqja_ch
28-09-07, 20:46
OO buqe mendja qatu po me rriii,,qysh ste kam pa prej deshit moj jam merzit ahahaha,

nje ncuke per ty...:biggrin:


Mir e ki se po na mer malli po qe mas iftarit ahhaha
te perqafoi shum per ni nat sa me te mir

Virti
01-10-07, 22:28
me paska marre malli per dikend... :wink:

selvija
01-10-07, 22:51
Av qka me paska marr malli per dardani mos vet,,

Xuki
01-10-07, 23:07
M'paska marrë malli edhe mu për mahallën e dardanisë.

rafet llapjani
01-10-07, 23:11
M'paska marrë malli edhe mu për mahallën e dardanisë.

Xuki mos u merzit balit se ramazan eshte mos pe prish prej merzije aghaghaghhagaghgh

LuLjaa
01-10-07, 23:14
Me ka marr malli me fol me lugata hihihii... qe 3 dite s'kam fol phaaa

rafet llapjani
01-10-07, 23:16
Me ka marr malli me fol me lugata hihihii... qe 3 dite s'kam fol phaaa

me cillt lugata bre hahahahah

LuLjaa
01-10-07, 23:22
me cillt lugata bre hahahahah

Pajj si psh. me ty.. edhe me tjeter lugata, shyqyr tash mire koka :P

rafet llapjani
01-10-07, 23:38
Pajj si psh. me ty.. edhe me tjeter lugata, shyqyr tash mire koka :P

ej stekfurullah une lugat kuku po hin ne gjynah ne ket ramazan biri pishmon aghaghghaghaghagh

LuLjaa
01-10-07, 23:41
ej stekfurullah une lugat kuku po hin ne gjynah ne ket ramazan biri pishmon aghaghghaghaghagh

Masi mu pom thojn ashtu, edhe ti duhesh mu kan si une s'kaa dyt njejt qyhh hahahahahahahahaa

gazi-de
01-10-07, 23:45
Nuk po du me tregu,se mos po qaje qy..hghghghghghghghghghg

rafet llapjani
01-10-07, 23:45
Masi mu pom thojn ashtu, edhe ti duhesh mu kan si une s'kaa dyt njejt qyhh hahahahahahahahaa

ahahahah ani se na jem lugata te mire aghaghaghghagh

Elina
01-10-07, 23:48
M'ka marr malli me e ndi at kengen e shpatit e te rruzave e te alltijave ...:biggrin: .....................:biggrin:

LuLjaa
01-10-07, 23:49
ahahahah ani se na jem lugata te mire aghaghaghghagh

Normalitikisht, hahahahaaa

gazii une e di per kan, hiq mos kallxo hahahahaha

gazi-de
01-10-07, 23:52
Normalitikisht, hahahahaaa

gazii une e di per kan, hiq mos kallxo hahahahaha
une kome mendu qe une po te njoh,ma mire se ti mua,po qenka te kunderten..hahahahahahahahahahha

LuLjaa
01-10-07, 23:52
M'ka marr malli me e ndi at kengen e shpatit e te rruzave e te alltijave ...:biggrin: .....................:biggrin:

O prej ni shpati ti lshovaa syt
Ohh kur ti pash Elina rruzat ne fytt
Kur ti pash ooo rruzant ne fyt
Ehh krejt prej mendjes oo jam habit
E qovaa doren ohh moj Allti me qitt
Baaam.. Bammm ... :biggrin:

A eshte mire qiki hahahaaa

rafet llapjani
01-10-07, 23:54
M'ka marr malli me e ndi at kengen e shpatit e te rruzave e te alltijave ...:biggrin: .....................:biggrin:

Elina balit qka po te duhet ajo kang a don me rae ne bele me najkanin aaaaaaaa aghaghghaghaghaghaghaghagh

LuLjaa
01-10-07, 23:54
une kome mendu qe une po te njoh,ma mire se ti mua,po qenka te kunderten..hahahahahahahahahahha

Jo, une vetum keta e di tjeter sen ncukk ti um njeh ma mire hahahahahahah
( Kishe ) .. :biggrin:

gazi-de
01-10-07, 23:58
Jo, une vetum keta e di tjeter sen ncukk ti um njeh ma mire hahahahahahah
( Kishe ) .. :biggrin:
po ti po e din po une nuk po e di,tregom nime qy...
jo sante nuk e kome njet te flas per ty se nuk kome kohe.........................................

Elina
01-10-07, 23:58
Lule bravo se bash qajo kenge eshte :biggrin:

Rafet bash ne bela jo,,,veq qashtu dicka :biggrin:

rafet llapjani
02-10-07, 00:00
Lule bravo se bash qajo kenge eshte :biggrin:

Rafet bash ne bela jo,,,veq qashtu dicka :biggrin:

ahahahahah Elin i lum aj qe bjen me ty ne bele se vran ti shum a jo ahahahahahahah

LuLjaa
02-10-07, 00:13
po ti po e din po une nuk po e di,tregom nime qy...
jo sante nuk e kome njet te flas per ty se nuk kome kohe.........................................

Ja boll ke fol per mu nuk eshte e thane me fol per nate qy :D
se e di per kan t'ka marr malli ama nuk kallxoj, s'jam shpihunk une qyhh edhe ti .. :biggrin:

SANTANA-29
02-10-07, 13:21
Me paska marr malli me ardh ketu....:tongue:

selvija
02-10-07, 14:01
Me ka marr malliiiiiiiiiiiiii
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/254/254767m9gemkin89.gif (http://www.glitter-messages.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=L2c5yoUM8cw&mode=related&search=

Buqja_ch
07-10-07, 23:30
Me ka marr malliiiiiiiiiiiiii
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/254/254767m9gemkin89.gif (http://www.glitter-messages.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=L2c5yoUM8cw&mode=related&search=


Mjafton kjo edhe per ty Lumooo

Prishtinasja_
08-10-07, 13:09
Per shkollen....:frown:

lazdrani
08-10-07, 14:15
Me ka marre malli per EX!!!haaaaa

DEA
08-10-07, 16:48
Me ka marre malli...........

lyra2
08-10-07, 18:24
Me ka marre malli...........
M 'ka mar malli me dite per cka moj...........................

Xuki
08-10-07, 19:16
M'ka marrë malli për gjyshet e mia!

Rebeka
08-10-07, 19:23
Me ka marre malli per EX!!!haaaaa


Ah Lazdran Lazdran me kujtove diqka ne kete momenethttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
09-10-07, 13:52
M 'ka mar malli me dite per cka moj...........................

Per Nanen.............................

lazdrani
09-10-07, 14:42
Per Nanen.............................

Tani e nderpreme biseden ne MSN isha i permalluar,bisedat,urimet dhe qeshjet e saja me japin vullnet dhe energji ne jete.TE DUA NENA IME.

DEA
09-10-07, 14:44
Tani e nderpreme biseden ne MSN isha i permalluar,bisedat,urimet dhe qeshjet e saja me japin vullnet dhe energji ne jete.TE DUA NENA IME.

Une do ti shkoj surprize per feste.

lazdrani
09-10-07, 14:48
Une do ti shkoj surprize per feste.

Mamase sime e kishe gezuar pa mase haaaaaa.Mire shume po bejshe,ani de mbushi kuferat se edhe dy dite kohe i ke.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
09-10-07, 14:49
Mamase sime e kishe gezuar pa mase haaaaaa.Mire shume po bejshe,ani de mbushi kuferat se edhe dy dite kohe i ke.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ku une do te shkoj skam nevoj kufera 5 ore rruge ( Belgjike)

Murgesha
09-10-07, 15:14
Une do ti shkoj surprize per feste.

O shkoni bre si surpriza e si të mundeni, se dikur malli përvëlon më shumë se sot....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

lazdrani
09-10-07, 15:20
Ku une do te shkoj skam nevoj kufera 5 ore rruge ( Belgjike)

Belgjike mire shume ,Sy Kalterta kishte pregadite nje Bakllave dhe po te ra puna ne Bruksel pa tjeter me vizitua.Besa nuk qenka keq me vizitua do te mite qaty ne hyrje te Belgjikes per kete feste.

DEA
09-10-07, 15:24
Belgjike mire shume ,Sy Kalterta kishte pregadite nje Bakllave dhe po te ra puna ne Bruksel pa tjeter me vizitua.Besa nuk qenka keq me vizitua do te mite qaty ne hyrje te Belgjikes per kete feste.

shih shih Sy-kaltra ne Bruksel a? shume afer po i shkojsha more

gazi-de
20-10-07, 20:27
Malli?!! Per Nenen!...............................

°Mili°
20-10-07, 20:53
malli per gjyshen valla se 16 muj nuk e kam pa e ma shum nuk kisha desht

gazi-de
21-10-07, 00:52
Per ata sy...................................

Virti
21-10-07, 16:14
... s'po me kujtohet per kend! :redface:

e_martumja
21-10-07, 16:19
Më ka marrë malli...PER TY!

Virti
21-10-07, 16:23
... edhe mua! :cool:

°Mili°
21-10-07, 22:10
me ka mar malli per 1 pjat lasagne :P

vjeshta
22-10-07, 16:52
Edhe pak e do hjeket ky mall!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-10-07, 21:57
Me ka mare malli.... per nje Person te Veqant...!!

gazi-de
22-10-07, 22:04
Edhe mua....................................

°Mili°
22-10-07, 22:11
per me pa gjyshen time te dashur

Diana007
23-10-07, 13:20
Per motren e Katunarit .....

°Mili°
23-10-07, 15:41
me ka mar malli per me vozit bicikleten time qe po pritoj me ndreq :P

Buqja_ch
25-10-07, 15:21
............. Besom ...............

Tomori
25-10-07, 16:12
Me ka marr malliiiiiiiiiiiiii
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/254/254767m9gemkin89.gif (http://www.glitter-messages.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=L2c5yoUM8cw&mode=related&search=
http://www.qake1.com/member/i/p/2005/01/pejoni_de_75.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
25-10-07, 16:19
Me ka mare malli.... per shpirtin time...

gazi-de
25-10-07, 22:58
per nje molle................ahhahahahah

Dreni30
18-11-07, 16:38
Me paska marr malli te shkruaj ketu dhe per bisadat me ju.

Diana007
18-11-07, 18:51
Me paska marr malli te shkruaj ketu dhe per bisadat me ju.

ME paska ra malli per shkronat e tuaa :smile:PS. me ka ra malli ta shoh Adelina Ismajlin ne Ekranin e TV-s me ndoje risi nga ajo.:confused:

e_martumja
22-11-07, 14:06
me ka marre malli me shkrrujt ketu me disa antar....