PDA

View Full Version : Propozim


beku
04-06-06, 11:25
Duke i ndjekur disa shkrime nė Dardania.de, ma merrė mendja qė stafit tė kėsaj faqe interneti do tė mund ti shkonte mendja apo ti lindėte idea pėr botimin e njė broshure- libri me artikuj qė ia vlen tė botohen. madje ky libėr mund te jetė edhe historik pėr Kosovėn, dhe njė domosdoshmėri qė duhet ta arkivoj punen e vet njė Faqe Webi siē ėshtė daradania.de

mund ta shoqėroni mendimin tuaj lidhur mė kėtė