PDA

View Full Version : SMS pa pare


ArMenDi-
29-06-06, 12:26
Pershendetje pasi pash krejt forumin vendosa me hap edhe une nje tem e fjala o per me qu sms pa pare do me than sms shkojn ne krejt boten edhe perparsija e kesaj adrese o qe sms shkon me numer edhe nuk figuron ne sms asnje web qe tregon qe sms ka ardh prej internetit menyra e regjistrimit eshte shum e leht dhe ju duhet pa tjeter ta jepni numrin e telit tuaj pasi qe aty vjen nje kod per aktivizim pra provone edhe vet per gjdo problem muni me bo pytje une jam i gatshem me ju pergjegj me rrespekt Armendi :smile:


Linku per regjistrim eshte ky :

http://free--sms.com/index.go?refid=12782

Toni3
29-06-06, 12:51
Te flm per kete informate

Marco
29-06-06, 22:24
Pershendetje pasi pash krejt forumin vendosa me hap edhe une nje tem e fjala o per me qu sms pa pare do me than sms shkojn ne krejt boten edhe perparsija e kesaj adrese o qe sms shkon me numer edhe nuk figuron ne sms asnje web qe tregon qe sms ka ardh prej internetit menyra e regjistrimit eshte shum e leht dhe ju duhet pa tjeter ta jepni numrin e telit tuaj pasi qe aty vjen nje kod per aktivizim pra provone edhe vet per gjdo problem muni me bo pytje une jam i gatshem me ju pergjegj me rrespekt Armendi :smile:


Linku per regjistrim eshte ky :

http://free--sms.com/index.go?refid=12782Flm per lajmrim . Kalo wekend te kendeshem Besi ...!

GjIlAnAsI_cSi
29-06-06, 23:20
Ata qe jetojn jasht Kosoves mos te regjistohen neper keso webfaqe qe thon se kinse ka sms free , pasi te nesermen ju vjen qeku ne post..!

Un u regjistrova tek nje faqe kshtu qe me dhan ne forum , dhe mbas 2 dite me erdhi 98.68 Euro Gjermane pa nis as nje SMS..!

BYe bye..

djal_serioz
29-06-06, 23:57
pershendetje !
e falenderoj kolegun per interesimin e tij per menai mundesu me shkemby msesazha , mirepo une jetoj ne Prishtine dhe nuk munda te regjistrohem nuk po me confirmon ne numrin e telefonit tim dmth e kam me 044.... nese mundesh ndihmom
flm per mirekuptom
ciaooooooooo

Toni3
30-06-06, 00:22
Valla une ne plot faqe jam i regjistruar por asgje s'po me vjen tek dera. lol

ArMenDi-
30-06-06, 02:15
Ata qe jetojn jasht Kosoves mos te regjistohen neper keso webfaqe qe thon se kinse ka sms free , pasi te nesermen ju vjen qeku ne post..!

Un u regjistrova tek nje faqe kshtu qe me dhan ne forum , dhe mbas 2 dite me erdhi 98.68 Euro Gjermane pa nis as nje SMS..!

BYe bye..hahah o per tu qeshur kjo qa ke shkru marre o haver kishe i paske bo to postime e halle sene ama kerka skoke me fal po qe te tham veq nese je far qurani ta leshojn njerzt edhe pa internet hiq ti qyr pak faqja nuk eshte e imja edhe une jam ka ti mundsoj kto sms jo jo kqyr pak hin ne faqe edhe lexo ncncncn se shoqit tend nuk i vyn kurfar ndimese me i ba

ArMenDi-
30-06-06, 02:16
pershendetje !
e falenderoj kolegun per interesimin e tij per menai mundesu me shkemby msesazha , mirepo une jetoj ne Prishtine dhe nuk munda te regjistrohem nuk po me confirmon ne numrin e telefonit tim dmth e kam me 044.... nese mundesh ndihmom
flm per mirekuptom
ciaooooooooo

haver edhe une jetoj ne KS edhe ato saktsisht ne Gjilan edhe une kam 044 ama me qet numer qe ke ti munesh ta aktivizosh akuntin pa kokerr problemi veq pse e shkrun kshtu te regjistrimi +37744......

ArMenDi-
30-06-06, 02:17
mos harroni linku per regjistrim ke ky
http://free--sms.com/index.go?refid=12782

rilinda
02-07-06, 15:13
e qysh me ble kredit se?:O

HoteL-MadriD
06-07-06, 19:42
Mu mi honger 1.80Cent ne telefon.

Hiqu saj mer se koka budall ajo faqe.

Mos u regjistroni ju qe jeni n`UK/Germany se e hani.

ArMenDi-
08-07-06, 18:23
shokit une jam shum i sigert qe as ni cent sta ka honger ne telefon ama tash nuk e di pse e thu ti kto edhe kjo qe thu ti e verteton qe ti je larg shum qkafit plus asaj so e nevojshme nese ste vyn me u regjistru kshtu qe une kam hap ket tem per ata qe ju duhet nje sms me dergu kshtu qe ata qe nuk dojn ose nuk ju duhet se kan pa tjeter me u regjistru e as me komentu ktu per te mira shokit ;)

Linku per regjistrim ke ky:

http://free--sms.com/index.go?refid=12782 (http://free--sms.com/index.go?refid=12782)

rilinda
10-07-06, 22:02
shokit une jam shum i sigert qe as ni cent sta ka honger ne telefon ama tash nuk e di pse e thu ti kto edhe kjo qe thu ti e verteton qe ti je larg shum qkafit plus asaj so e nevojshme nese ste vyn me u regjistru kshtu qe une kam hap ket tem per ata qe ju duhet nje sms me dergu kshtu qe ata qe nuk dojn ose nuk ju duhet se kan pa tjeter me u regjistru e as me komentu ktu per te mira shokit ;)

Linku per regjistrim ke ky:

http://free--sms.com/index.go?refid=12782 (http://free--sms.com/index.go?refid=12782)

ska shanc me shtu kredit apo?
e provova un edhe me ju qu shokve qet faqe e mu regjistru ata kishe un fitoj kredit ama nuk funkionoj as kjo :S:S:S

Vin-Diesel
23-07-06, 20:25
Armendi-, qe shoki nese je ne Perendim merre edhe kete Adres edhe regjistrohu...
www.simsen.de....Aty shkruan Gratis Sms,,,,mos e le pa u regjistru se ta then Sms pa pare!!!

E ju Userat tjer, qe doni me pas me Pak Rehnung te Pagesave ateher mos u regjistroni se hyni ne Minus me Banken hahahah...Duhet me i pagu e qysh nese skeni Pare ateher shkoni Patroni Wc te Policis ...

Mua me ka ardh nje Akoma se kam Paguar veq po vjun tu u rrit e ndoshta Habiten e e ndalin nuk derrgojn ma haahaha!!!

Vin-Diesel
23-07-06, 20:26
Armendi-, qe shoki nese je ne Perendim merre edhe kete Adres edhe regjistrohu...
www.simsen.de....Aty shkruan Gratis Sms,,,,mos e le pa u regjistru se ta then Sms pa pare!!!

E ju Userat tjer, qe doni me pas me Pak Rehnung te Pagesave ateher mos u regjistroni se hyni ne Minus me Banken hahahah...Duhet me i pagu e qysh nese skeni Pare ateher shkoni Pastroni Wc te Policis ...

Mua me ka ardh nje Akoma se kam Paguar veq po vjun tu u rrit e ndoshta Habiten e e ndalin nuk derrgojn ma haahaha!!!

Vin-Diesel
23-07-06, 20:30
Mu mi honger 1.80Cent ne telefon.

Hiqu saj mer se koka budall ajo faqe.

Mos u regjistroni ju qe jeni n`UK/Germany se e hani.


Hahahahaahahaha.....provo edhe njeher se ndoshta ke provu Gabim, gjdo muj ka 100euro GutHaben i ki ne Valla900, hahahahahahahahahaha
Rrush te kom ty!!! Hiqu ketyre sendeve se te shkon Rroga!