PDA

View Full Version : Ku mund ta download free AutoCAD2005


dexter
12-10-06, 21:58
Pershendetje te gjithve masi eshte hera e par qe bej pergjigjje ku mund ta gjej programin autocad2005 ta download free , dhe ju lutem full versioni te te ma gjeni crack e serialin e gjitha qe nevijiten nese nuk keni mundesi demo versioni gjith te mirat ju pershendes ????

Zero Cool
12-10-06, 22:52
Pershendetje te gjithve masi eshte hera e par qe bej pergjigjje ku mund ta gjej programin autocad2005 ta download free , dhe ju lutem full versioni te te ma gjeni crack e serialin e gjitha qe nevijiten nese nuk keni mundesi demo versioni gjith te mirat ju pershendes ????
Shoki po me vjen keq met than por po duhka me zhdryp ne podrum e me kqyr ku e kam at CD se tani mundesh me gjet Auto Cad 2007 sepse ate qe kerkon ti "i ka dal moda ".

Linkun ta kisha dhan por masi te gjitha keto jane programe te krakume atehere besoj qe rregullat e forumit nuk e lejojne, veq me ba upload ne ftp temin e me ta dhan link.

dexter
17-10-06, 15:58
Pershendetje zero cool une e di qe ka dal mode ai program se ate dhe e kam po une pe du 2005 sepse ne jemi tu punu me ta ne shkoll dhe po me duhet dhe ne internet po kam problem me gjet nese mundesh ma dergo linkun dhe ta download ne nese s ke mundesi ne forum ma dergo linkun ne imel heracom@hotmail.com ndihmen tuaj e mirpres dhe te gjith tjerve tung dexter .

Zero Cool
17-10-06, 22:36
Pershendetje zero cool une e di qe ka dal mode ai program se ate dhe e kam po une pe du 2005 sepse ne jemi tu punu me ta ne shkoll dhe po me duhet dhe ne internet po kam problem me gjet nese mundesh ma dergo linkun dhe ta download ne nese s ke mundesi ne forum ma dergo linkun ne imel heracom@hotmail.com ndihmen tuaj e mirpres dhe te gjith tjerve tung dexter .
Vallahi autocad 2005 sdi ku met gjet tash veq qe po ta jap link te autocad 2007 e derisa ta fshin moderatort nasha e merr:

http://www.megaupload.com/?d=I51KTPN0
http://www.megaupload.com/?d=XEGE8NJB
http://www.megaupload.com/?d=KEHB692B
http://www.megaupload.com/?d=X4EA9TY6
http://www.megaupload.com/?d=ZR06QZG0
http://www.megaupload.com/?d=TJBXLLVG
http://www.megaupload.com/?d=8PLRNBZP

dexter
23-10-06, 18:57
Pershendetje zero cool kishe pasur dhe pak durim te me ndihmosh ne vazhdim si te veproj me ket megauplad mbasi te futem ne te ku duhet te klikoj dhe si te ja bej me te deri sa ta download ate qfar po dua apo ku ta jap kodin ,pra te lutem me njofto me te dhe me trego pak se qfar eshte kjo megaupload se s me ka ra te mirem asnjeher me te tung tung gjith te mirat nga dexter ...

Zero Cool
24-10-06, 10:14
dexter edhe ty nuk do te mungoj ndihma nga une.
AutoCad 2007 duhet ta marresh ne 7 pjese (ti kam shkru 7 link ne postimin e kaluar), si te veprosh?
1.Kliko te linku i pare dmth te ky: http://www.megaupload.com/?d=I51KTPN0 (http://www.megaupload.com/?d=I51KTPN0)dhe te hapet nje faqe tjeter (shiqo fotot e bashkangjitura).
2. Kur e ke shkarku pjesen e pare te njejten procedure e vazhdon me pjesen e dyte dhe keshtu me rradhe te gjitha (7 pjeset).
3. Kur ti shkarkon te gjitha nese nuk din si te veprosh atehere me shkruaj prap.

*Besoj se te ndihmova, shiqo fotot qe ti kam bere ma mire flasin ato sesa qe shkruaj une.


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/download/download.jpg

Zero Cool
24-10-06, 10:25
shiqoje mire:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/download/download-1.jpgbesoj qe te ndihmova

dexter
27-10-06, 14:43
po mua me del web faqja ndryshe jo si ty me trego te lutem ka te shkoj apo ku te klikoj tani

dexter
27-10-06, 14:46
kopjova web faqen si print screen dhe e rujta po nuk po di si ta qes ne forum ketu ta demonstroj se si duket web faqja qe ta shofesh te lutem me ndihmo pak se te kam nxerr pak probleme po kerkoj falje tung tung ..

Zero Cool
02-11-06, 12:46
kopjova web faqen si print screen dhe e rujta po nuk po di si ta qes ne forum ketu ta demonstroj se si duket web faqja qe ta shofesh te lutem me ndihmo pak se te kam nxerr pak probleme po kerkoj falje tung tung ..
Dergoma me email dhe te jap pergjegjen.

BE LK
05-11-06, 15:01
U Lodhe Por Me Mire Qoja Me Dhl