PDA

View Full Version : Si ta mshel nje adres pergjithmon


dexter
09-03-07, 18:08
Pershendetje mu kan ber shum imela ne hotmail , dhe dua ta mshel disa pergjithmon di ndokush ndonje menyr dhe si te ja bej .

GjIlAnAsI_cSi
09-03-07, 18:18
Shum thjesht..

Mi jep passwrd mua ne prv un do ti ndryshoj passswd dhe ti me si din dhe kshtu do ti mbyllesh pergjtihmon.. per ndryshe nuk mundesh , pasi kur te behesh register ne hotmaill free tek rregullat te thot se ske mundesi me mbyll kur te duash ti me..

Ose menyra tjeter.. eshte mos u identifiko fare ne to dhe automatiisht i harron..


Gjith te mirat.

dexter
10-03-07, 16:02
Faleminderit shum per pergjigjjen do i le ashtu imelat sdo i perdor dhe shpresoj se harrohen pergjithnje dhe njeher te pershendes dhe te falenderoj ..

~AmaZonA~
10-03-07, 16:05
Faleminderit shum per pergjigjjen do i le ashtu imelat sdo i perdor dhe shpresoj se harrohen pergjithnje dhe njeher te pershendes dhe te falenderoj ..
Nuk jam e sigurt por me duket qe mbrenda 90 dite nese asnjehere nuk e hap ate adres te e-mailit qe ke ajo vetvetiu te humbet...

prishtinasi
10-03-07, 16:08
S'po ju vjen gjynah prej adreses....:biggrin: ! Problem i madh....hiq se di qysh me te ndihmu....tu mendu jom...

dexter
10-03-07, 22:52
faleminderit shum AMAZONA dhe prishtinas po besoj qe gjdo gje ka zgjidhje do ja bejm disi tung tung ..