PDA

View Full Version : MSN Messenger Monitor Sniffer 3.0


Zero Cool
27-05-07, 12:38
MSN Messenger Monitor Sniffer 3.0 ėshtė njė program me tė cilin mund tė regjistrohen te gjitha bisedimet(shkrimet) ne njė PC apo njė network (tė gjitha PC-te) dhe i ruan si html dokument, dhe pastaj te analizohen.
Ideal pėr tė martuarit, tė cilėt nuk i besojnė njėri tjetrit, qė tė kontrollojnė bashkėshortin (me kend po shkruan dhe qka po shkruan).Shkarko:

http://www.immonitor.com/download/msnmonitor.exe (http://www.immonitor.com/download/msnmonitor.exe)

Dhe crack:


http://www.crackserver.com/v/cs0dymsn.messenger.monitor.sniffer.v3.0.keygen.icu .zip_x1_.htm (http://www.crackserver.com/v/cs0dymsn.messenger.monitor.sniffer.v3.0.keygen.icu .zip_x1_.htm)
http://www.midload.com/en/file/12375/msn-messenger-monitor-sniffer-v3-0-keygen-icu-zix.html (http://www.midload.com/en/file/12375/msn-messenger-monitor-sniffer-v3-0-keygen-icu-zix.html)
Enjoy, ZC

~AmaZonA~
27-05-07, 12:39
ZC plaq Ti hooo a s'pate tjeter pune aaa hahahaahahahaahahah se mos po e shkarkon burri ket link e telashe um bon hahahhahahahahahahahahahah

ssara
27-05-07, 12:41
ZC plaq Ti hooo a s'pate tjeter pune aaa hahahaahahahaahahah se mos po e shkarkon burri ket link e telashe um bon hahahhahahahahahahahahahah

ni me de a po dom me na shti n'bela ...hehheheh...per inati se shkarkoj....

~AmaZonA~
27-05-07, 12:44
ni me de a po dom me na shti n'bela ...hehheheh...per inati se shkarkoj....
jo na hiq se hiq po mos pe gjojn ata t'gzumt e pe shkarkojn hahahhaahahahahaha

ssara
27-05-07, 12:48
jo na hiq se hiq po mos pe gjojn ata t'gzumt e pe shkarkojn hahahhaahahahahaha

shyqir sun hin dardani se mos vet....heehhehee

~AmaZonA~
27-05-07, 12:50
shyqir sun hin dardani se mos vet....heehhehee
hahahahah oooo kush ja ka pa hajrin ZC breee veq sherr osht hahahhhaahahahahahaha

ssara
27-05-07, 12:53
hahahahah oooo kush ja ka pa hajrin ZC breee veq sherr osht hahahhhaahahahahahaha

E kam pas nijet me pershendet etaash veq per inati se pershendeti.....
po doj me u ba dy shera ne forum...

~AmaZonA~
27-05-07, 12:54
E kam pas nijet me pershendet etaash veq per inati se pershendeti.....
po doj me u ba dy shera ne forum...
hahahahah hajt se une qity kom me ja kuq reputacionin hhahahahhahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahaha

ssara
27-05-07, 12:56
hahahahah hajt se une qity kom me ja kuq reputacionin hhahahahhahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahaha


hahahahahhahahahahaha..un po ja qoj nje mp edhe mos vet per ta...........hahahhaah..se aj veq per inati dikujna punon....

dexter
27-05-07, 16:51
Ju dy rrushet mos e ngucni zeron cc sepse nuk kemi gjall pa ta hahahah me te mira .

Zero Cool
15-05-08, 17:04
MSN Messenger Monitor Sniffer 3.0 ėshtė njė program me tė cilin mund tė regjistrohen te gjitha bisedimet(shkrimet) ne njė PC apo njė network (tė gjitha PC-te) dhe i ruan si html dokument, dhe pastaj te analizohen.
Ideal pėr tė martuarit, tė cilėt nuk i besojnė njėri tjetrit, qė tė kontrollojnė bashkėshortin (me kend po shkruan dhe qka po shkruan).

Shkarko:

http://www.immonitor.com/download/msnmonitor.exe (http://www.immonitor.com/download/msnmonitor.exe)

Dhe crack:http://www.crackserver.com/v/cs0dymsn.messenger.monitor.sniffer.v3.0.keygen.icu .zip_x1_.htm (http://www.crackserver.com/v/cs0dymsn.messenger.monitor.sniffer.v3.0.keygen.icu .zip_x1_.htm)
http://www.midload.com/en/file/12375/msn-messenger-monitor-sniffer-v3-0-keygen-icu-zix.html (http://www.midload.com/en/file/12375/msn-messenger-monitor-sniffer-v3-0-keygen-icu-zix.html)Enjoy, ZCMessengerLog Pro v6.61


Shkarko: http://foryoursoft.com/download/mlogpro6.exe (http://foryoursoft.com/download/mlogpro6.exe)

Crack: http://www.midload.com/en/file/30248/MessengerLog-Pro-v6-61-WinALL-Cracked-CzW-zip.html (http://www.midload.com/en/file/30248/MessengerLog-Pro-v6-61-WinALL-Cracked-CzW-zip.html)

PipeX
16-05-08, 18:39
Mo bre se po ju nxerr telashe njerzve edhe ti qy..

emine
16-05-08, 20:07
hahahahah oooo kush ja ka pa hajrin ZC breee veq sherr osht hahahhhaahahahahahaha


cfare pershkrimi fenomenal.....gaggagaggagaggagagagggaagga
tybeh naj program ku na del diqka fitim, se per qesoje send s'po na duhen ;)