PDA

View Full Version : Kerkes per @ ne dhomen Dardania


Vin-Diesel
29-07-06, 22:02
Pershendetje Stafit #Dardania

Bej kerkes prap te shtohem ne Aop tek dhoma #Dardania, nese eshte e mundur !!!

Jam Arianit Selmanaj nga Peja....njihem si Peja^Boy ne chatin e juaj ....

Kam deshir te jem Aop ne kete chat,per shkak se eshte i vetmi chat qe me pelqen te rri !

Ju flm per mirkuptim edhe shpresoj te me jepni nje pergjigje Jam apo jo per Aop !

Me Respekt Peja^Boy

CrAzY-BoY
29-07-06, 22:11
hello Arianit, shpresoj qe ta marresh AOP se e meriton rrin online shum je djal i sjellshem dhe une votoj per ty me nje PRO te madhe dhe mendoj qe do e ken parasysh Ankesen tuaj per rikthim ne Stafin ton #Dardania.

Ju Pershendes.!
Me Respekt Liridoni.!

Achilles
29-07-06, 22:14
Peja^Boy kisha pas deshir me ju bashkangjit Staff-it Dardania prap :D .. shpresoj edhe tjeret mendojn njejt si une :P ... Achilles

Vin-Diesel
29-07-06, 22:18
Pershendetje Stafit #Dardania

Bej kerkes prap te shtohem ne Aop tek dhoma #Dardania, nese eshte e mundur !!!

Jam Arianit Selmanaj nga Peja....njihem si Peja^Boy ne chatin e juaj ....

Kam deshir te jem Aop ne kete chat,per shkak se eshte i vetmi chat qe me pelqen te rri !

Ju flm per mirkuptim edhe shpresoj te me jepni nje pergjigje Jam apo jo per Aop !

Me Respekt Peja^Boy

Marco
30-07-06, 01:37
tung Arianit tasht do te shikoj se sa ke qen edhe si je sjell ne dhomen dardaniachat edhe shpresoj se i mbush kushtet per AoP .. Te pershemdes aa :wink:

Vin-Diesel
31-07-06, 19:49
tung Arianit tasht do te shikoj se sa ke qen edhe si je sjell ne dhomen dardaniachat edhe shpresoj se i mbush kushtet per AoP .. Te pershemdes aa :wink:

Ani rrush kqyr !! heh

Sead
02-08-06, 20:42
Edhe une tham per po nese jan gjith te pajtimit

Vin-Diesel
29-12-06, 11:18
Edhe une tham per po nese jan gjith te pajtimit

Founderat a do pergjigjen apo jo ??

Vin-Diesel
07-01-07, 15:10
Pershendetje!!
Shpreh mendimin tim dhe deshiren te Rikkthehem ne Aop Listen e Dhomes #Dardania..?
Dhe shpresoj qe do e keni Parasysh kete Lutje ?!
Pres pergjigjen dhe mendimin e Aop dhe Founder te Kesaj Dhome !!

Me Respekt Peja^Boy

HoteL-MadriD
09-01-07, 00:12
Kunder, jam.

Se meriton.

Vin-Diesel
04-02-07, 23:42
Kunder, jam.

Se meriton.

Hahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahah
Qka em ke shti me kesh qetash ....Shyqyr qe sem jep Buk me honger ti !! Hahahahahaha
Ani qka qe je kunder, Fjala jote vlen ASGJE !!

Achilles
13-02-07, 16:37
As + nuk e meriton e jo Aop !!!

Vin-Diesel
14-02-07, 15:01
As + nuk e meriton e jo Aop !!!

haha kete Postim e kam bo qe 4 muj ....jam merzit ma me chat derisa marrin pjes ne Aop-List mangupa sikur ti "Dyftyrsha" qe ju japin Voised vetem femrave per ti shti ne shtos hahaha ....
Ik tash se spo Dua as a As Plus

Tem e Mbyllur !!!

Pupi
31-03-07, 21:21
Shkurt dhe shqip, mora vesh se po duaka te kthehet dikush ketu prap.
Edhe pse nje prilli, nuk eshte rren, besomeni, sju mbetet gje tjeter.
Ka me u ba mir.

Peja-Boy
14-09-07, 00:03
Bej kerkesen per Admin ne dhomen Dardania, se po shoh qe ska kush me e marr kete Post !

Kavaleri
15-09-07, 13:39
Vallahin tybe spo e kam te kjart!
Pse po ngashjeni te jboheni Moderator, ani Admin!
Hahaha po a e dini qdo me thon nje her Admin? edhe qdo me Thon Moderator?
Edhe tybe spo e sho gjo interesonte me u bo Moderator? as nuk paguhet, veq qka i nxerr telashe vetes, mr tyrli Mic Sokoli aty.
Nese e keni me nxon femra harrone, se me shum nxen femra nje Guest se sa nje Admin, apo Moderator hiq se hiq hahah.

Laii
15-09-07, 23:26
aman allah qna ka zen

Peja-Boy
26-09-07, 17:55
aman allah qna ka zen

HaHa A po quditesh Po ??

Jo bre @ po Kerkoj !

Ma-Origano
05-12-07, 19:07
un jam per po shpresoj se do te shtojne aop ne #dardania suksese!