PDA

View Full Version : Nje ndim te vogel Maskim ta adresave


dexter
22-09-07, 14:36
Pershendetje kur dergojm nje link ne ndonje adres apo ne ndonje forum apo URL si mund ta bejm qe ne vend te linkut apo URL ta shkruajm ni fjal tjeter kliko ketu apo shkarko ketu apo diq tjeter qe marsi i kesaj adrese ti del vetem fjala kliko ketu apo shkarko apo diq tjeter gjith te mirat dhe ju lutem pakeqkuptime ,,,,,,,,,,,,

yllbardh
22-09-07, 16:23
Pershendetje kur dergojm nje link ne ndonje adres apo ne ndonje forum apo URL si mund ta bejm qe ne vend te linkut apo URL ta shkruajm ni fjal tjeter kliko ketu apo shkarko ketu apo diq tjeter qe marsi i kesaj adrese ti del vetem fjala kliko ketu apo shkarko apo diq tjeter gjith te mirat dhe ju lutem pakeqkuptime ,,,,,,,,,,,,

Ja njė shembull: dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376)

mė s'pari e shkruan tekstin e dėshiruar dhe e nėnvizon tekstin duke tėrhequr markerin e miut ose duke mbajtur t'shtypur "shift" tastin dhe me anė tė "shigjet" tasteve markon deri aty ku dėshiron;
pastaj shtyphttp://www.dardania.de/vb/upload/images/editor/createlink.gif ,ku t'hapet njė meny dritare;
kėtu e shkruan URL adresėn dhe voila puna u krye.

dexter
22-09-07, 18:32
Ja njė shembull: dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376)

mė s'pari e shkruan tekstin e dėshiruar dhe e nėnvizon tekstin duke tėrhequr markerin e miut ose duke mbajtur t'shtypur "shift" tastin dhe me anė tė "shigjet" tasteve markon deri aty ku dėshiron;
pastaj shtyphttp://www.dardania.de/vb/upload/images/editor/createlink.gif ,ku t'hapet njė meny dritare;
kėtu e shkruan URL adresėn dhe voila puna u krye.Te falenderoj shum YLLBARDH se e mesova mir dhe pati sukses faleminderit shum per ndihmen gjith te mirat ......