PDA

View Full Version : EXPLOZIVI SERB NĖ DURTĖ E ALKAIDES


GASHI75
13-07-05, 20:38
EXplozivi i armates serbe nė durtė e alkaides qė shpėrtheu nė londėr dhe nė vende tjera nė irak izrael .
E Nė kosovė qė pėrdoretė nga shqipėfolsatė e udbes.
Kjo u paralajmrue nga shėrbimi i izraelitė por qė u konfirmua edhe nga skotland jardi angles, si duketė serbia po bashkė punonė ngushtė me alkaiden pėr destabilizimin e botės mbarė dhe tė demokratizimin e saj tė ma tutėjeshem.