PDA

View Full Version : Ketu mundesh me dergu Sms FALAS


Sead
13-11-07, 11:43
http://kjsms.com/in.php?id=dartex (http://kjsms.com/in.php?id=dartex) kliko dhe regjistrohu dhe mundesh me derguar sms falas

BlueStar
24-02-08, 12:57
Nese don SMS FALAS KA 10 NE DIT WWW.TALKSMS.COM

rilinda
25-02-08, 23:15
Nese don SMS FALAS KA 10 NE DIT WWW.TALKSMS.COM (http://WWW.TALKSMS.COM)

Pėr k'ta t'siguroj qė free mė nuk ėshtė.

BE LK
27-02-08, 13:11
Pėr k'ta t'siguroj qė free mė nuk ėshtė.
Si na siguron.....?!??!?!

rilinda
28-02-08, 02:03
Si na siguron.....?!??!?!

Hin. Regjistrohu edhe provo nėse nuk beson. :cool:

BE LK
28-02-08, 12:50
Hin. Regjistrohu edhe provo nėse nuk beson. :cool:
PO ato syzet qe paske vene i paske marre falas a? hahahahahahaahahahahaaaa

gjini
28-02-08, 15:48
Rilinda e ka mire dhe pas tre muajsh te vjen llogarija shum e majme dhe pastaj perballu me gjygjin po ta mbajti.
ketyre reklamave ikjuni sa ma shum se krejt mashtrime jon.

Prishtina_20
08-03-08, 17:55
Provojeni faqen me poshte mund te dergoni sms falas pa limit.
Tung.

http://www.zerikosovar.com

troc_dajaku
07-04-08, 08:54
Sms falas mund te dergoni dhe ne faqen e shqipetarve ne greqi


http://shqiperia.gr


Pra dergohen ne cdo vend te botes dhe jane unlimit !


http://shqiperia.gr/sms.php


Faleminderit

rilinda
07-04-08, 10:07
Sms falas mund te dergoni dhe ne faqen e shqipetarve ne greqi


http://shqiperia.gr


Pra dergohen ne cdo vend te botes dhe jane unlimit !


http://shqiperia.gr/sms.php


Faleminderit

Qysh po thu "janė unlimit" e knej une nuk mujta me qu sms?! :rolleyes:
Pse me u lidh pėrmes ksaj faqeje me 3jam-in tu kan me u lidh direkt n'3jam edhe me qu sms!?!
Edhe kur nuk ki kredit n'3jam, nuk munėsh me qu sms as prej ksaj faqe, pra jan LIMITED.

Preshevar
07-04-08, 10:10
Qysh po thu "janė unlimit" e knej une nuk mujta me qu sms?! :rolleyes:
Pse me u lidh pėrmes ksaj faqeje me 3jam-in tu kan me u lidh direkt n'3jam edhe me qu sms!?!
Edhe kur nuk ki kredit n'3jam, nuk munėsh me qu sms as prej ksaj faqe, pra jan LIMITED.

Interes ! Eshte nje bot magjike.... :biggrin: S'ka fal kerkun jo...

rilinda
07-04-08, 10:17
Interes ! Eshte nje bot magjike.... :biggrin: S'ka fal kerkun jo...

Jo. Dikun, dikun ka fal. :tongue: qe psh. qetu: extra.vianett.no Veē 10 mesazhe munėsh mi qu edhe ngėrrk nalet ma.

Preshevar
07-04-08, 10:23
Jo. Dikun, dikun ka fal. :tongue: qe psh. qetu: extra.vianett.no Veē 10 mesazhe munėsh mi qu edhe ngėrrk nalet ma.


ncnc.. ma lir t'bjen mi que direkt se sa mu kyqen neper web-faqe te ndryshme e qe s'fonksionojn per me dergu nje mesazh. Paramendo sa energjin e harxon ? :biggrin:

rilinda
07-04-08, 10:28
ncnc.. ma lir t'bjen mi que direkt se sa mu kyqen neper web-faqe te ndryshme e qe s'fonksionojn per me dergu nje mesazh. Paramendo sa energjin e harxon ? :biggrin:

Po hargjon energji deri sa t'i bjen n'fije mu regjistru, se masanej ma jo. Ani ēka ishin prej qasaj faqeje, pa reklama po shkojshin. Edhe ma shpejt e shkrun mesazhin me tastier sesa me telefon bre, edhe pa paaaareeee :biggrin: eeee... :tongue:
Kanihere nuk po pajtohna me thanien "Qorba e lirė t'i djeg buzt".

Preshevar
07-04-08, 10:31
Qorbės lir, "FRYYYYYYYJ" :D

ben4ooo
08-09-09, 14:24
http://kjsms.com/in.php?id=dartex (http://kjsms.com/in.php?id=dartex) kliko dhe regjistrohu dhe mundesh me derguar sms falasshum mir bravo