PDA

View Full Version : Ma-Origano Kerkes per aop ne #dardania


Ma-Origano
05-12-07, 20:08
Mir Se Ju Gjeta stafi i dardanis!!Emri(Nicku) im ne chat eshte Ma-Origano Emri im ne jete eshte Rigon Mbiemri eshte Camaj Mosha:16 Gjinia:Mashkull.Un qendroj 4/5 ore ne dite ne chat hyje.Pse kam deshire te behem aop ne #dardania?Sepse me pelqen ajo dhome edhe kam deshire te behem staf

GjIlAnAsI_cSi
08-12-07, 11:59
Lista e Operatorve eshte full dhe nuk kemi nevoj njeher per @ ..

Kjo nuk do te thot qe ju sdo mereni kurr.. por per momentin jemi shum dhe kjo kerkes do rrij e hapur dhe do ju njoftojm ne vazhdim..

Gjith te mirat.

Ma-Origano
08-12-07, 17:05
gjilancsi flm do pres