PDA

View Full Version : Cila modele ju plqen?


DritonPR
13-12-07, 19:53
cila prej modeleve te mia ju pelqen :biggrin:

Top Modelet Shqiptare (http://www.albaniantopmodels.com)

Ma-Origano
14-12-07, 17:22
dritonpr po i shikoj dhe po te pergjigjem prit pak...

Ma-Origano
14-12-07, 17:22
met verteten te gjitha!

egi
14-12-07, 21:12
Aferdita Dreshaj pa tjeter :smile: mashalla i koft

Ma-Origano
15-12-07, 18:02
egi shum bukur ajo eshte shum e mire edhe e njof!

DritonPR
17-12-07, 22:48
Keni shije te mire ju dy :)

Prishtinasja_
18-12-07, 22:04
Emina Cunmulaj :smile:

http://www.eminacunmulaj.info/images/Emina_Cunmulaj_Dooney_and_Bourke.jpg

DritonPR
03-01-08, 18:22
Aferdita e tejkalon me bukuri Eminen :biggrin:

egi
04-01-08, 22:42
Aferdita e tejkalon me bukuri Eminen :biggrin:

dakord me ty jam..po nejse kjo eshte shija jone...

legenda
23-01-08, 12:44
....DONIKA,,,

DONIKA, eshte mjafte profesionale,ajo profesionin e posedon ne gjene,nuk mjafton vetem bukuria e jashtme dhe dimenzionet qe nje modele te jete me FAME,por ajo duhet te posedoj origjinalitet ,te jete vete -VETJA,,,dhe thelle ne shpirt ta ndjej profesionin,levizjen ,artin,te dije qe veshjes qe prezenton te i jap shpirt,....keto i posedon DONIKA,kjo vajze shqiptare nga PRISHTINA,,,te ciles i uroj qe te i shperthej kornizat kosovare dhe te prezentoj ne bina edhe me te medha artin e saj....sepse ajo posedon kete .


modelet e tua,...ahahaaa
mos jane prone private e jotja,ncuk nuk e besoj,se paku per DONIKEN e di qe ajo nuk pranon te behet PRONE E DIKUJT....


p.s. DONIKA ,te pershendes,

...une.cila prej modeleve te mia ju pelqen :biggrin:

Top Modelet Shqiptare (http://www.albaniantopmodels.com/)

DritonPR
23-01-08, 18:38
Oj Legjenda tung! Mos je ti rastesisht Donika e pe pershendet veten hahah

Me vjen mire qe te pelqen ajo, me sa kam fol me ata, eshte keshtu me respekt qe flet dhe mire, por pak si mendjemadhe (normal qe modelet qashtu e kan trut)

Po ty be, kush i ka shti fotot e saj aty ne faqe...kush lyp ata per marketing a reklam a najsen permes faqjes se top modeleve, mu me kontaktojn :biggrin:

Sidoqoft, Aferditen e kom si yll :cool:

legenda
24-01-08, 13:27
....ncuk Driton,,,nuk jam une Donika,por vertete mendoj per Doniken ashtu,ok pune e shijes,per MIS -kerkohet bukuria,kurse per modele kerkohen atribute tjera,profesionalizimi,misherimi me profesion,koperimi max. me fotografin,dmth theksimi i pozave para thjerrezes optike,...e shume tjera,mandej ka shume bukuroshe qe nuk jan fotogjene,e kjo ka shume rendesi per modele........ahaha,,,patejter se do ta kam parasysh,por ata-ato qe deshirojne te bien ne kontakt me Doniken,mund te me lajmerohen edhe mua (....ahaha,,,humor...).....
e edhe TI nese ke nevoje per konsultime,ahahaaaa,.......
po mos harro se jam e shtrenjet....

Oj Legjenda tung! Mos je ti rastesisht Donika e pe pershendet veten hahah

Me vjen mire qe te pelqen ajo, me sa kam fol me ata, eshte keshtu me respekt qe flet dhe mire, por pak si mendjemadhe (normal qe modelet qashtu e kan trut)

Po ty be, kush i ka shti fotot e saj aty ne faqe...kush lyp ata per marketing a reklam a najsen permes faqjes se top modeleve, mu me kontaktojn :biggrin:

Sidoqoft, Aferditen e kom si yll :cool:

DritonPR
24-01-08, 14:10
....ncuk Driton,,,nuk jam une Donika,por vertete mendoj per Doniken ashtu,ok pune e shijes,per MIS -kerkohet bukuria,kurse per modele kerkohen atribute tjera,profesionalizimi,misherimi me profesion,koperimi max. me fotografin,dmth theksimi i pozave para thjerrezes optike,...e shume tjera,mandej ka shume bukuroshe qe nuk jan fotogjene,e kjo ka shume rendesi per modele........ahaha,,,patejter se do ta kam parasysh,por ata-ato qe deshirojne te bien ne kontakt me Doniken,mund te me lajmerohen edhe mua (....ahaha,,,humor...).....
e edhe TI nese ke nevoje per konsultime,ahahaaaa,.......
po mos harro se jam e shtrenjet....


eee mire e ki thon, miss per bukuri, a modele per ti reklamuar gjerat ekonomike por profesionalisht

se mu per veti sme pelqejn modelet se skan mish, te holla jan

hahaha, ok se te kallxoj une ty me konsulltime per pavarsi te kosoves, a keshtu per modele, urdhro per kur, per sa kohe, dhe per cfar pune dhe per cilen modele je e interesuar ahhaha

luckyman
26-01-08, 20:51
Afdita Dreshaj,qenka me te vertet e bukur,kompliment (stilvoll,sehr weiblich).
vetem paska lesh durve pak si shum :biggrin: !!

ALDA
04-04-08, 13:40
Me te vertet modelet shqiptare jane te shumta, dhe secila prej tyreve tregon nje bukuri te rralle dhe te vecante....
Emina Cunmulaj eshte nje modele qe po ben karrier ne te gjith boten, ndersa Aferdita Dreshaj, Astrida Syku, Alma Ajazi jan MODELE qe kan filluar karrieren e tyre dhe po ecin ne fushen e tyre shum mire.....

Ne duhet te jemi krenar per keto bukuroshe qe po ecin perpara ne shtete te ndryshme te botes dhe me bukurin e tyre po na nderojn....

Un banoj ne KOSOV, por kam qen ne Itali ne nje eveniment Mode dhe aty takova Modelen Astrida Syku, ajo pervec nje bukurie mahnitese, kishte dhe nje personalitet te fort dhe ishte vet-vetja, me mahniti thjeshtesia dhe inteligjenca e saj....

Pra ne kete rast duhet marrur parasysh dhe zgjuarsia e tyre e jo vetem bukuria, se sic i thohet nje fjale BUKURIA SHKON E VJEN.......

RESPEKTE ALDA....Ferizaj

Zero Cool
24-05-08, 08:42
Jessica Alba edhe pse nuk eshte Shqiptare me asocon... (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/others/?action=view&current=AlbaJessica.flv)http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/others/?action=view&current=AlbaJessica.flv

DritonPR
05-06-08, 05:47
Me te vertet modelet shqiptare jane te shumta, dhe secila prej tyreve tregon nje bukuri te rralle dhe te vecante....
Emina Cunmulaj eshte nje modele qe po ben karrier ne te gjith boten, ndersa Aferdita Dreshaj, Astrida Syku, Alma Ajazi jan MODELE qe kan filluar karrieren e tyre dhe po ecin ne fushen e tyre shum mire.....

Ne duhet te jemi krenar per keto bukuroshe qe po ecin perpara ne shtete te ndryshme te botes dhe me bukurin e tyre po na nderojn....

Un banoj ne KOSOV, por kam qen ne Itali ne nje eveniment Mode dhe aty takova Modelen Astrida Syku, ajo pervec nje bukurie mahnitese, kishte dhe nje personalitet te fort dhe ishte vet-vetja, me mahniti thjeshtesia dhe inteligjenca e saj....

Pra ne kete rast duhet marrur parasysh dhe zgjuarsia e tyre e jo vetem bukuria, se sic i thohet nje fjale BUKURIA SHKON E VJEN.......

RESPEKTE ALDA....Ferizaj

Pershendetje Alda, shpresoj se kthehesh ne kete forum :D

Na duhen keto bukuroshet para botes, ta dij bota se sa te bukura jan vajzat Shqiptare.

E vetmja modele Shqiptare qe nuk e thrret veten Shqiptare eshte Eva Pepaj, ku nuk ka qejf te jete ne listen e Shqiptarve.

Sa per Astriden, vertet se eshte nje vajz inteligjente dhe eshte shume e dashur qe i lumi ai qe e merr se sa here qe flas me to me futet knaqesia (gjithashtu edhe Aferdita eshte shum vajz e mire).