PDA

View Full Version : Kerkoj @ ne dhomen #Dardania


Peja-Boy
04-01-08, 18:07
Mbase Udheheqesia e Stafiit paska Ndryshar, mendova te bej edhe nje Lutje per Aop ne serverin Irc.Dardania.de ne dhomen #Dardania !!!
Me njohin si Peja^Boy ne kete dhome mendoj se Te dhenat personale i kam edhe ne tema e me parshme te hapura nga ana Ime...
Isha dikur Aop por per disa mos keqkuptime me eshte Larguar, dhe do kisha deshiruar te kthehem Prap ne Staffin mirembajtes te Dardanis !!

Ju pershendes dhe Respekt nga Peja^Boy

Albaner
04-01-08, 18:19
Pershendetje

Stafi ka ndryshu pak amo jo krejt.. per kerkes se e ki bo ti ti duhesh me qen aj se eshte duft me ndryshu, se jemi hala ne se te njohim ty.. Spo mujm me qit ne kry se ski @ e lemo kur te mer ;)

Rrespekto per te qen i Respektuar !!

Mushtishti
05-01-08, 05:35
Me Vje Keq mirpo skemi nevoj per @ te ri...


Gjitha t`mirat.

Peja-Boy
06-01-08, 19:36
Me Vje Keq mirpo skemi nevoj per @ te ri...


Gjitha t`mirat.

Oki Flm per pergjigjen....Gjdo te mire edhe juve !!

Peja-Boy
06-01-08, 19:37
Pershendetje

Stafi ka ndryshu pak amo jo krejt.. per kerkes se e ki bo ti ti duhesh me qen aj se eshte duft me ndryshu, se jemi hala ne se te njohim ty.. Spo mujm me qit ne kry se ski @ e lemo kur te mer ;)

Rrespekto per te qen i Respektuar !!


Shih Ky ...Po ti em Kajshe ne Pv me te msu me hy me Script e tash kishe Kunder ?!!!

Gjithashtu Flm per Mundin qe je pergjigj !!

gen|us
07-03-08, 15:47
Prooo jam Ishalla e mer :)

CrAzY-BoY
16-03-08, 00:36
ooo Arianit Peja leje se ska shtim te AOP've niher :P veq heqje :P haha