PDA

View Full Version : Keres Per Aop Ne #Dardania


ExCeLL-
20-01-08, 15:15
Po e bej kete kerkes per aop tek Kanali #dardania
Quhem: Buran Susuri Jam 19 Vješ Vi Nga Prizreni
Jam User i Rregullt me Nickun ExCeLL
Frekuentoj 6 deri 7 ore ne dit
Kaloj Bukur ne ket chat pranadj kam deshir te madhe te behem antar i keti staffi te mrekullueshem.
Jam i Bindur dhe mendoj se mund tju ndihmoj Rreth stafit tuaj dhe do te jap maksimumin tim per ket Staf!

Me Respekt
ExCeLL

Mushtishti
20-01-08, 15:23
Pershendetje...

Me vje mir qe Paske ber Kerkesen, Mirpo nje her per nje her skemi nevoj per @ te ri se kemi shum,,Mirpo kjo sdo te thot qe sdo maresh kurr ,, Ju pershendes dhe Flm per Mirkuptim.

Gjitha Te Mirat.