PDA

View Full Version : Kerkes Per AOp ne #Dardania


ExCeLL-
15-03-08, 22:27
Pershendetje per te Gjith!!

Po bej Nje kerkes te kanali #dardania
Quhem Buran Susuri
Jam User I rregullt me Nickun ExCeLL
Rri ne chat 4deri 5 Ore online
Kaloj bukur ne chat dhe mendova qe ta boj nje kerkes Per Aop ne kanalin #dardania
Pres Perkrahjen tuaj
Me Respekt ExCeLL

CrAzY-BoY
16-03-08, 00:28
Te Uroj sukses qe ta marresh Exell :)

Mushtishti
17-03-08, 18:49
Pershendetje per te Gjith!!

Po bej Nje kerkes te kanali #dardania
Quhem Buran Susuri
Jam User I rregullt me Nickun ExCeLL
Rri ne chat 4deri 5 Ore online
Kaloj bukur ne chat dhe mendova qe ta boj nje kerkes Per Aop ne kanalin #dardania
Pres Perkrahjen tuaj
Me Respekt ExCeLL


Un jam Pro ,,Shpresoj qe tmaresh votat nga Koleget..

Gjitha te Mirat.

Zero Cool
17-03-08, 19:10
Pro :smile:

gen|us
17-03-08, 20:28
Jammmmmm Proooooooooooooo Gjithsesiii e meritonnnn :)

Galaxy
18-03-08, 10:45
Edhe une jam per PO...kaloni mire..

Albaner
18-03-08, 23:02
edhe une jom PRO. suksese :-)

Respekt

HoteL-MadriD
20-03-08, 11:28
Nejse mbase te gjith jane per PRO, gjithashtu edhe une jam Pro ty EXELL.

Shpresoj ta morresh.

Tung

PipeX
20-03-08, 21:28
Pro gjithashtu... jam edhe une!

Stargate_Boy
21-03-08, 11:15
Kam vene re qe ExCeLL eshte user qe nuk eshte problematik ne te kundert djal shembullor dhe gjithesesi hargjon nje kohe te madhe ne IRC dhe #dardania i nevojitet ky individual. Aprovohet nga ana ime per deshiren e tij ne @op. Tashme fjala ju mbet SOp(ve) besoj.

ExCeLL-
21-03-08, 19:37
Faleminderit te Gjithve..Me Respekt
ExCeLL

Mushtishti
22-03-08, 12:52
E dim qe djal i mir esht ,,,Por kur ka pas tjeter kund Aop su kon desht me bo lutjen ketu ,,se te gjitha zbulohen...

Gjitha te mirat..

ExCeLL-
22-03-08, 15:44
E dim qe djal i mir esht ,,,Por kur ka pas tjeter kund Aop su kon desht me bo lutjen ketu ,,se te gjitha zbulohen...

Gjitha te mirat..E di Bro edhe ju kerkoj falje se Jom Habit krejt Prej deshires Ne AOp ne #Dardania Ju kerkoj Falje nese me falni mir nese jo Prap Shok mbesim

Paperoni
23-03-08, 13:28
Kunder..
nuk jam kunder si person qe esht ExCeLL,por momentalisht nuk na duhet Operator te ri..

gen|us
23-03-08, 23:36
pro :) Ishalla e e mer

RoX
24-03-08, 15:52
Kunder Nuk Je Aspak Aktiv!!

CrAzY-BoY
01-04-08, 17:34
te paskan nxan qe paske acces ne tjeter vend a:P

ExCeLL-
04-04-08, 18:41
te paskan nxan qe paske acces ne tjeter vend a:P
Sdi tybe Haver Veq pse Kom pas do Acc te chati Wolfit qe eshte ma i thjeshti chat.
Per qeto jam shum i sigurt qe veq per qet arsye smi kan dhan acc Qao kalofshit mir ;)