PDA

View Full Version : Kerkes per operator Ne Kanalin #Dardania


Albanian^Boy
19-04-08, 11:58
Quhem Erdon
mosha 18 vjec
venbanimi Tetove
nicku im ne Chat --> Albanian^Boy

Koha qe shpenzoj ne chat 12 ORE ONLINE ne Dit. Dhe 24 ore nicku im Albanian^Boy ne chat

Pas nje kohe Shum te gjate te frekuentimit tim ne serverin Albasoul deshiroja qe te behesha pjestar Edhe ne stafin e Dardania. Me duket nje staf i shkelqyeshem edhe kanali #Dardania eshte nje kanal shum i mir.Pasi qe futem ne oret e mengjesit ne chat shof qe ska asnje aop@ online per ate disa njerez bejn hata.Desha qe te jem pjes e stafit tuaj.Kalofshi mir

Ju Flm per mirkuptimin


Albanian^Boy